وبلاگ

آنچه در مورد فریت بار، ارسال هوایی بار،حمل و نقل دریایی و زمینی باید بدانید

ارسال بار به خارج از کشور از طرق مختلفی امکان پذیر است که در این بخش شما با انواع ان و مزایا و معایبی که هر کدام از انها دارند آشنا میشوید

آشنایی با فریت بار

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم .به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید.

ارسال بار به آمریکا - فریت بار به آمریکا

بیشترین درخواست فریت بار (ارسال بار )ازایران به آمریکا (ارسال باربه آمریکا،فریت بار به آمریکا) مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می باشد.

هزینه فریت بار

اگر قصد مهاجرت و سفر به خارج از کشور را دارید باید به مسئله هزینه فریت بار توجه داشته باشد. و از یکسری از نکات آگهی کامل داشته باشید این نکات را ما به طور کامل در ادامه توضیح می دهیم. فریت بار, ارسال بار به کانادا, ارسال بار به استرالیا,ارسال بار به اروپا,ارسال بار به آمریکا

هرآنچه از فریت بار به آمریکا باید بدانید

تحصیلات کشور آمریکا برای مهاجرین از سایر کشورها بیشتر می باشد به همین خاطر مقصد خیلی از مهاجرین کشور آمریکا می باشد . ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند . کشور آمریکا مقصد خیلی از افراد تحصیل کرده در ایران می باشد.

اطلاعات تماس

جهان کالا کارگو
میدان جمهوری، خ جمهوری، خ اسکندری جنوبی
پلاک 383، زنگ شماره 3
تلفن: 31 و 66571130-021