آشنایی با فریت بار

خدمات فریت بار و ارسال بار هوایی

خدمات فریت بار و ارسال بار هوایی

فریت بار یا همان ارسال بار هوایی زمانی ارزش خود را به عنوان یک خدمت عالی نشان می‌دهد که شما در خارج از کشور هستید و لوازم منزل یا وسیله خاصی را نیاز دارید؛ وسیله­ای که اگر بخواهید در کشور مورد نظر تهیه کنید مجبورید وجه بسیار زیادی را پرداخت کنید؛ اما با کمک خدمت فریت بار کالا مورد نیاز را با خود برده­اید. این خدمت با ارزش که از طریق حمل و نقل هوایی ارائه می‌گردد، توانسته است روزانه به هزاران نفر در سراسر دنیا کمک کند فارغ از محدودیت حمل بار توسط مسافر، به وسایلی که نیاز دارند دسترسی یابند.

ما نیز در راستای همین خدمت تصمیم گرفتیم مسئولیت ارسال بار هوایی لوازمی را که به علت وزن و یا حجم زیاد، مسافران نمی‌توانند همراه خود ببرند، به عهده بگیریم. ما با رصد خواسته ­های مسافران متوجه شدیم آنان دنبال موسسه ­ای هستند که کالاهای آنان را بدون وارد شدن خسارت و در اسرع وقت به مقصد برساند، آنان کسانی را برای سپردن کالاهایشان می‌خواهند که در مقابل مشتریان احساس مسئولیت کنند؛ بنابراین تصمیم گرفتیم خدمات کامل و مطمئن فریت بار از حمل و نقل  و  بسته بندی تا کارهای گمرکی و تحویل کالا به گیرنده با قیمتی منصفانه انجام دهیم.

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم. به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید. برای این کار بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید. در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت از زمانی که بارتون رو در وانت قرار می دهید تا زمانی که کارهای مربوط به فرودگاه امام خمینی را انجام می‌دهید ، بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می‌شوند، پس باید نهایت توجه به بسته بندی بارتون و فریت بار داشته باشید تا بارهای شما آسیب نبیند.

برای فریت بار و بسته بندی کردن بارتون سعی کنید از کارتن های چند لایه محکم استفاده کنید.در بسته بندی وسایل شکستنی دقت بیشتری داشته باشید و اطراف اون را با سلفون حبابدار بپوشانید تا در جابه جایی ها آسیب نبینند. دقت داشته باشید که بنا به گفته کارکنان ها بخش فریت بار ، بار شما طی یک هفته به دستتون می‌رسد.

سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند.

اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید. این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای کارتن از روش که بیان میکنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن را بدست آورید. برای فریت بار طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد ۶۰۰۰ تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست بیاد. چون اگه وزن بارتون از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه فریت بار اون به مراتب بیشتر میشه مخصوصا زمانی که ارسال بار به کانادا و ارسال بار به استرالیا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *