ارسال بار به تاجیکستان | بهترین تعرفه و خدمات

ارسال بار به تاجیکستان

ما در این بخش قصد داریم اطلاعات خوبی را در این زمینه در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم و همچنین بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی که در زمینه فریت بار و کارگو از ایران به تاجیکستان و سایر کشورهای دنیا فعالیت دارد را معرفی کنیم .

 

تاجیکستان (Tajikistan) یکی از کشورهای کوهستانی و محصور در خشکی است که در آسیای میانه قرار گرفته است . این کشور از جنوب با افغانستان ، از غرب و شمال  با ازبکستان ، از شمال با قرقیزستان و از شرق  با جمهوری چین دارای مرز مشترک است .

پایتخت تاجیکستان شهر دوشنبه (Dushanbe ) بوده و از مهم ترین شهرهای این کشور میتوان به شهر خوجند (Khujand) ، کولاب (Kulob) ، استروشن (Istaravshan) و پجکنت (Panjakent) اشاره کرد .

گاهی اوقات ممکن است برخی از افراد برای مسایل شخصی یا تجاری خود نیاز به ارسال بار به تاجیکستان داشته باشند . برای این منظور لازم است قبل از هر اقدامی ابتدا اطلاعات کافی در رابطه با روش های حمل بار به تاجیکستان داشته باشید و با بهترین شرکت حمل و نقل برای ارسال بار و کارگو به تاجیکستان نیز آشنا شوید .

 

حمل بار به تاجیکستان | ترانزیت کالا به تاجیکستان

اگر قصد حمل بار به تاجیکستان را دارید بهترین پیشنهاد برای شما این است که از خدمات حمل و نقل شرکت جهان کالا کارگو استفاده کنید . خدمات باربری که این شرکت ارائه می دهد شامل حمل بار به تاجیکستان هم از مسیر زمینی و هم از مسیر هوایی است که هم شرکت ها و هم افراد می توانند از این خدمات بهره مند شوند .

ماموریت شرکت جهان کالا کارگو این است که یک سرویس اتصال مطمئن بین شرکت های هواپیمایی و فرستنده باشد و به شما این اطمینان را بدهد که حمل بار مطمئن و ایمنی را به تاجیکستان انجام خواهید داد .

بنابراین زمانی که قرار است محموله یا باری را به کشور تاجیکستان ارسال کنید باید ابتدا با یکی از این شرکت ها تماس بگیرید و بعد از اعلام مقدار و محتویات محموله و روشی که برای حمل بار به تاجیکستان در نظر دارید ، از هزینه و قیمت تقریبی حمل بار به تاجیکستان مطلع شوید و بعد تصمیم نهایی خود را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین شرکت حمل بار بین المللی انتخاب نمایید .

شرکت جهان کالا کارگو علاوه بر اینکه تمام مراحل قانونی و تشریفات گمرکی لازم برای ترانزیت کالا به تاجیکستان را انجام میدهد ، خدمات مربوط به بسته بندی و حمل بار از مبدا تا فرودگاه یا مرز را نیز بر عهده می گیرد و شما میتوانید با خیال راحت ارسال بار به تاجیکستان را انجام دهید .

 

برای تماس با شرکت جهان کالا کارگو میتوانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

 

حمل خرده بار به تاجیکستان | حمل بار زمینی به تاجیکستان

اگر محموله و بار شما دارای وزن و حجم محدود و کمی است و نیازی به استفاده از کامیون دربست برای حمل بار به تاجیکستان را  ندارد ، میتوانید از خدمات حمل خرده بار به تاجیکستان استفاده نمایید . این خدمات شامل بسته بندی  بار و محموله شما در کنار سایر بسته ها و محموله های ارسالی به تاجیکستان در یک پالت یا کانتینر باری بوده و به روش گروپاژ بسته بندی و ارسال خواهد شد .

ارسال خرده بار به تاجیکستان نسبت به سایر روش ها بسیار مقرون به صرفه تر بوده و به شما این اطمینان داده می شود که محموله و بار ارسالی ، با سلامت کامل و ایمن به مقصد مورد نظر خواهند رسید .

از آنجایی که تاجیکستان یکی از کشورهای نزدیک به ایران بوده و میتوان از مسیر خاکی و زمینی به این کشور وارد شد ، حمل بار زمینی به تاجیکستان ، گزینه بسیار مناسب و ایده آلی خواهد بود .

 

شرکت جهان کالا کارگو ، خدمات حمل و نقل و فریت لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق زمینی توسط کامیون چادری به صورت خرده بار (گروپاژ) و دربست را به تاجیکستان و کشورهای خاور دور و آسیای میانه را با بهترین نرخ ارائه می دهد . این شرکت ، مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم را نیز انجام میدهد و حتی می توانید خدمات مربوط به بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی را نیز از طریق همکاری با این شرکت دریافت نمایید .

نکته دیگری که در رابطه با شرکت جهان کالا کارگو وجود دارد این است که بازدید رایگان توسط کارشناسان مجرب ، بسته بندی لوازم با کیفیت استاندارد و همچنین امکان پیگیری محمولات ارسال شده را نیز به مشتریان ارائه می دهد .

 

ارسال بار به تاجیکستان

کارگو تاجیکستان

اصطلاح کارگو (cargo ) به طور کلی برای کالاهایی که با کامیون ، کشتی یا هواپیما باری حمل می شوند استفاده می شود . کالاها و محصولاتی که با کارگو حمل می شوند ، معمولا ماهیت تجاری دارند . این روش ارسال بار معمولا توسط تجار مورد استفاده قرار می گیرد و بار و کالاها با هواپیماها یا کشتی و کامیون های مخصوص و غول پیکر حمل خواهند شد .

برای دریافت خدمات کارگو تاجیکستان نیز می توانید با شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید . این شرکت یکی از شرکت های معتبر و با تجربه در زمینه کارگو است که می توانید تجربه خوبی از کارگو به تاجیکستان را با این شرکت تجربه کنید .

 

لیست کالاهایی که برای ارسال به تاجیکستان دارای ممنوعیت هستند:

کششور تاجیکستان نیز قوانین خاص خود را دارد و نمیتوانید هر کالا یا محصولی را از طریق هوایی ، زمینی یا دریایی به این کشور ارسال کنید . از جمله کالاهایی که برای ارسال به تاجیکستان دارای ممنوعیت هستند عبارتند از :

 • نوشیدنی های الکلی
 • محصولات حیوانی ، پوست حیوانات
 • قهوه و نمونه های قهوه
 • تجهیزات ارتباطی
 • دیسک های فشرده
 • قطعات و تجهیزات کامپیوتر ، تجهیزات الکترونیکی
 • فیلم های سرگرمی ، تبلیغاتی ، آموزشی
 • لوازم و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی
 • لوازم آرایشی
 • پنبه و دانه پنیه
 • داروها ، نسخه ای و غیر نسخه ای
 • تلفن و مودم
 • محصولات گیاهی و گیاهان
 • نوار و کاست صوتی و ویدئویی
 • چای
 • تنباکو و برگ دخانیات
 • آثار هنری

 

 

خلاصه مطلب

برای ارسال بار و خرده بار به تاجیکستان بهترین و مناسب ترین کار این است که با یک شرکت حمل و نقل بین المللی همکاری کنید . شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای معتبر در زمینه حمل بار به تاجیکستان و سایر کشورهای دنیاست که در کنار ارائه خدمات مشاوره رایگان و بسته بندی استادارد ، تمام تشریفات گمرکی و قانونی برای حمل بار به تاجیکستان را انجام میدهد و میتوانید یک ارسال بار ایمن و مطمئن را به این کشور تجربه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.