فریت بار به ترکیه

استانبول یا قسطنطنیه بزرگترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قار ه آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا میکند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طالیی یا خلیج در این شهر واقع است. این کلانشهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۰۲۰۲ انتخاب شدهاست. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

جایگاه بسیار عالی این شهر موجب پیشرفت شگرف آن شده است. این شهر تنها شهری است که در دو قاره جهان واقع شده است نصف این شهر در اروپا و نصف دیگر آن در آسیا واقع شده است. این شهر در کنار دریای مرمر واقع شده است از این حیث نیز یک شهر ساحلی زیبا نیز می باشد که همه ساله مسافران و توریست های زیادی به این شهر می آیند .

استانبول از نظر گردشگری به عنوان سومین شهر گردشگری جهان شناخته شده است. مناظر زیبا ، ساحلی بودن ، اتصال به اورپا و همچنین وجود رودخانه های زیبا در داخل و اطراف این شهر ، مراکز بزرگ تفریحی و مراکز تجاری بزرگ عامل اصلی رشد این شهر زیبا شده است.

فریت بار به ترکیه

کشور ترکیه به دلیل هم مرز بودن با ایران به خصوص هم مرزی با قسمت ترک نشین کشور تردد زیادی بین این دو کشور وجود دارد و همچنین افراد زیادی از ایران در این کشور اقامت دارند.

ارسال بار به ترکیه

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به ترکیه به آن ها آسیب وارد شود . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و … و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به کشور ترکیه را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر درمورد فریت بار کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *