فریت بار به سوئد

فریت بار به سوئد

فریت بار به سوئد

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است.
جمعیت سوئد بیش از ۱۰ میلیون نفر است. که تقریبا ۷.۹ میلیون نفر آن را سوئدیها تشکیل میدهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵ ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.
سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا میباشد و جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.
استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد می باشد.از نظر مهاجر پذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد.ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه ی فریت بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم می‌باشد.

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم .به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید . برای این کار بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید.

در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت از زمانی که بارتون رو در وانت قرار می‌دهید تا زمانی که کارهای بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می‌شوند، پس باید نهایت ، مربوط به فرودگاه امام خمینی را انجام می‌دهید توجه به بسته بندی بارتون و فریت بار داشته باشید تا بارهای شما آسیب نبیند.

هنگامیکه مشتری این بار را که ماهیت غیر تجاری دارد را به صورت هوایی ارسال می‌کند به آن فریت بار می‌گویند معمولا بارهای فریت شده ۴ روز پس از ارسال به مقصد خود می‌رسند البته این را هم باید در نظر داشت کشور مقصد و همینطور تفاوت ایرالین حمل کننده بار ممکن است این مدت زمان را دچار تغییرات کند. نکاتی که برای فریت بار به سوئد باید مد نظر داشته باشید.

نکاتی که برای فریت بار به سوئد باید مد نظر داشته باشید

مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای ارسال فریت بار به سوئد می بایست حد اقل ۱ هفته قبل با یکی از شرکت های کارگو برای بازدید و بسته بندی لوازم تماس حاصل کرد تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد فاکتور های زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داد. بار هایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می شود که یکی از شرایط زیر را دار باشد

  • سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد
  • بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند
  • مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد

بارگیری جهت فریت بار (حمل بار به صورت هوایی)

انجام تشریفات گمرکی ،در این مورد برخی از مسافران الزم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند. پالت بندی بار شما در صورت نیاز :بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می‌کنند. موارد باال همگی توسط شرکت جهان کاال کارگو صورت می گیرد . و مالک ما در شرکت جهان کاال کارگو ففط رضایت مشتری می باشد. در صورت هرگونه سوال در مورد فریت بار به سوئد می توانید از طریق شمارهای زیر سواالت خود را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *