فریت بار به قبرس

فریت بار به قبرس

در کنار تمام دغدغه هایی که در هنگام مهاجرت وجود دارد، حمل بار و وسایل شخصی به قبرس ممکن است یکی از دغدغه های اصلی و مهم برای شما باشد و تمایل داشته باشید با روشی امن، قانونی و مقرون به صرفه ، تمام وسایل و لوازم شخصی خود را به قبرس ارسال کنید تا زندگی جدید خود را راحتتر شروع کنید. در این مواقع استفاده از خدمات فریت بار به قبرس می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با فریت بار به قبرس شمالی و جنوبی کسب کنید و با بهترین روش ارسال بار به قبرس آشنا شوید و بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی برای حمل بار به قبرس را بشناسید، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

 

درباره قبرس

قبرس (Cyprus) یکی از کشورهای جزیره ای است که در شرق دریای مدیترانه قرار گرفته و پایتخت آن شهر نیکوزیا (Nicosia) است و به عنوان سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه معروف است . قسمت شمالی قبرس که با نام قبرس شمالی نیز شناخته شده است ، عموما ترک نشین بوده و بخش جنوبی قبرس ، قسمت اروپایی این جزیره محسوب می شود و قسمت یونانی نشین قبرس است . به همین دلیل است که زبان های ترکی استانبولی و یونانی و انگلیسی ، به عنوان زبان رسمی در قبرس هستند . یونانی‌های ساکن در قبرس جنوبی عموما مسیحی ارتودوکس بوده و ترک‌ های قبرس شمالی ، مسلمان هستند.

آب و هوای معتدل ، آب‌ های آبی و زلال، سرزمین ‌های بکر و سواحل آرام از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های قبرس شمالی محسوب می‌شوند و همین موضوع باعث شده تا قبرس به یکی از نقاط گردشگر پذیر مدیترانه‌ تبدیل شود . علاوه بر این، به دلیل وجود دانشگاه ها و کالج های بین المللی و شناخته شده در سراسر جهان و محیط آکادمیک قبرس شمالى، باعث شده تا بسیارى از  جوانان براى ادامه تحصیل و ایجاد آینده ای بهتر برای خود، قبرس را براى مهاجرت انتخاب کنند. زیرا تحصیل در قبرس یک آموزش عالی بین المللی با هزینه ای مناسب است و  نزدیک بودن کشور قبرس به ایران باعث شده تا مهاجرت تحصیلی به کشور قبرس روز به روز افزایش پیدا کند.

 

فریت بار به قبرس شمالی

اگر قصد مهاجرت یا سفر طولانی مدت به قبرس شمالی یا جنوبی را داشته باشید ، حتما یکی از مهمترین موارد موجود در چک لیست قبل از حرکت شما ، انتخاب بهترین روش برای حمل وسایل منزل و لوازم شخصی و کتاب و غیره به کشور قبرس است و این موضوع به یکی از اولویت های اصلی برای شما تبدیل شده است.

در چنین مواقعی که وزن بار و محموله شما بیشتر از وزن مجاز بار و چمدان در هواپیماهای مسافربری است ، بهترین گزینه این است که از روش فریت بار به قبرس شمالی یا جنوبی استفاده کنید.

برای بهره مندی از این خدمات باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به قبرس شمالی ، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید . سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد . بعد از بازرسی ، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل لبن المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود. سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شود.

 

برای اینکه تمام این مراحل کاملا دقیق و قانونی و مطابق با استانداردهای فرودگاه بین المللی و همچنین قوانین و مقررات کشور قبرس انجام شود ، بهتر است که تمام مراحل و اقدامات مربوط به فریت بار را به شرکت جهان کالا کارگو بسپارید.

شرکت جهان کالا کارگو تمام مراحل بسته بندی استاندارد و مورد تایید فرودگاه بین المللی و شرکت های هواپیمایی مورد نظر شما را به مشتریان خود ارائه می دهند ، بار و محموله مشتریان را از درب منزل تا فرودگاه بین المللی حمل می کنند و بعد از انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم ، برای بار و محموله مشتری ، بارنامه هوایی مخصوص صادر می شود و سپس بار و محموله به قسمت باری تحویل داده می شود تا به قبرس شمالی یا جنوبی ارسال شوند.

 

 

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

ارسال بار به قبرس

به طور کلی، فریت بار یا ارسال بار هوایی به قبرس یا سایر کشورهای دنیا با تماس با شرکت های مخصوص حمل و نقل بین المللی که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارند، مثل شرکت جهان کالا کارگو، برای دریافت قیمت شروع می شود.

ارسال بار یا فریت بار هوایی معمولا به دو روش انجام می شود . شما می توانید همه وسایل و لوازم مورد نیاز خود در کشور مقصد را خودتان بسته بندی کنید ، سپس با یک شرکت هواپیمایی یا شرکت باربری بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید تا مراحل قانونی و ارسال بار به قبرس را انجام دهد .  در روش دیگر ، شما می توانید تمام مراحل بسته بندی و اقدامات و تشریفات گمرکی و قانونی را به شرکت حمل و نقل بین المللی مورد اعتماد خود مثل شرکت جهان کالا کارگو بسپارید تا تمام مراحل ارسال بار به قبرس با دقت انجام شود و ارسال بار مطمئن و ایمن به قبرس داشته باشید.

بنابراین بعد از انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی ، کار اصلی آغاز می شود . به طور معمول ، شرکت جهان کالاکارگو با نظم بخشیدن به مدارک شما و اطمینان از کامل  بودن تمام مدارک لازم برای حمل و نقل و گمرک ، کار خود را برای ارسال بار به قبرس شروع خواهد کرد.

سپس شما باید وسایل خود را برای حمل و نقل بسته بندی کنید . این کار را می توانید هم خودتان انجام دهید و یا کار بسته بندی وسایل را نیر به شرکت جهان کالا کارگو بسپارید . سپس شرکت تمام بار و محموله شما را به فرودگاه می برد و بعد از صدور بارنامه مخصوص ، آن را به کشور قبرس ارسال می کند . بعد از ورود محموله و بار شما به کشور مقصد ، اقدامات قانونی برای ترخیص کالا انجام میگیرد و شما می توانید با در دست داشتن بار نامه و مدارک مورد نیاز ، بار خود را در کشور قبرس تحویل بگیرید .

به طور کلی ، نحوه ارسال کالا به دالاس توسط شرکت جهان کالا کارگو به ترتیب زیر است :

 • تماس با شرکت جهان کالا کارگو جهت بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • دریافت مشاوره و تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار به قبرس بصورت هوایی یا دریایی و اعلام نرخ کتبی خدمات
 • انجام کلیه امور بسته بندی با کیفیت استاندارد در محل ، تخلیه و بار گیری تا فرودگاه بین المللی امام خمینی
 • انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به قبرس
 • صدور بارنامه مخصوص
 • ارسال بار یا فریت بار به قبرس
 • امکان پیگیری بار تا رسیدن به قبرس

هزینه حمل بار به قبرس

هزینه حمل بار به قبرس با توجه به حجم و وزن بار و محموله شما و مسیری که برای حمل بار به قبرس در نظر گرفتید ، هزینه های مربوط به بسته بندی بار ، هزینه بیمه ، هزینه مربوط به صدور مجوز های گمرکی ، هزینه بیمه و غیره متفاوت است . نکته ای که در این زمینه باید بدانید این است که به طور کلی در ارسال بار هوایی به قبرس و سایر کشورهای دنیا ، هرچقدر وزن کالا بیشتر شود ، نرخ کرایه حمل هوایی ارزانتر خواهد شد .

اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به قبرس را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ارسال بار به قبرس میتوانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و از کارشناسان مجرب این مجموعه اطلاعات خوبی کسب کنید :در

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به اتریش و یا کشورهای دیگر ارسال کنید . شرکت جهان کالا کارگو با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به قبرس ارسال کند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *