هرآنچه از فریت بار به آمریکا باید دانست

فریت بار به آمریکا

تحصیلات کشور آمریکا برای مهاجرین از سایر کشورها بیشتر می باشد به همین خاطر مقصد خیلی از مهاجرین کشور آمریکا می‌باشد . ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. کشور آمریکا مقصد خیلی از افراد تحصیل کرده در ایران می‌باشد.
چیزی که باعث ترغیب ایرانیان به مهاجرت به آمریکا می شود ، شامل دانشگاه های خوب ،موقعیت های شغلی عالی و امکان تجارت و سایر موارد می باشد کسانی که قصد مهاجرت یا سفر به آمریکا را دارند همیشه نیاز به ارسال بار به آمریکا دارند. ارسال بار به آمریکا را فریت بار به آمریکا نیز می نامند . از اونجایی که وزن بار مسافران از وزن بار مجاز بیشتر می باشد مسافر احتیاج ارسال وسایل خود به صورت فریت بار دارند.
مواردی که بصورت فریت بار به آمریکا صورت می گیرد بیشتر شامل ارسال لوازم منزل به آمریکا ارسال یا صادر کردن تابلو فرش به آمریکا، ارسال خشکبار به آمریکا و یا ارسال و صادرات زعفران به آمریکا می‌باشد.

فریت بار مواد غذایی

در مورد فریت بار موادغذایی باید گفت که در این مورد هر کشوری قانون مخصوص به خود در این زمینه دارد. یعنی ممکن است در بازرسی از محموله شما متوجه مواد غذایی شوندو آن را دور بریزند و یا مشکلاتی برای صاحب بار پیش آیددر نتیجه ما پیشنهاد می کنیم که در فریت بار به آمریکا مواد غذایی در بین محموله باری خود نگذارید تا دچار مشکل نشوید یا مواد غذایی را در جعبه جداگانه قرار دهید. بسته بندی باید استاندارد باشد تا مانع از آسیب دیدگی بار در هنگام حمل و نقل به آمریکا شود. در ضمن به یاد داشته باشید اگر بسته بندی غیراستاندارد باشد ممکن است توسط گمرک و بنادر کشور پذیرش نشود. شرکت جهان کالا کارگو برای مسافران که قصد دارند مبلمان ،تابلو نقاشی و… دارند بسته بندی های مناسب و استاندارد تهیه کرده است که به لوازم و وسایل شما هیچ آسیبی نرسد

فریت بار به آمریکا برای اشیا قدیمی

مرحله اول فریت بار :

اولین مرحله فریت بار به امریکا ترخیص از گمرک می باشد. یعنی گمرک مدارک را چک می کند. دقت داشته باشید که باری که از ایران به آمریکا ارسال می شود باید به درستی آدرس گیرنده و اسم و فامیل آن قید شده باشد و با مدارک گیرنده که در بارنامه قید شده است یکسان باشد در غیر این صورت دچار مشکل می‌شوید.
مرحله دوم فریت بار به آمریکا :

در مرحله دوم فریت بار به آمریکا باید توسط وزارت کشاورزی بررسی گردد . شخصی از طرف گمرک بار را مورد بررسی و ارزیابی قرار می داد محموله ارسال شده با آمریکا باید عاری از هرگونه آلودگی باشد
مرحله سوم دریافت بار بعد ازارسال بار :

در مرحله سوم بار توسط ارزیاب گمرک با ایکس ری مورد بررسی قرار گیرد . این دستگاه برای این می باشد تا ماهیت درست وسایل تایید شود.
مرحله چهارم و نهایی فریت بار :

بعد از طی تمام مراحل بالا با ترخیص یا به اصطلاح Release میشود وآماده ی تحویل می گردد. و گیرنده بار باید سریعا جهت تحویل بار به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و نرخ فریت بار به شهرهای مختلف آمریکا با کارشناسان ما درشرکت جهان کالا کارگو تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *