ارسال خرده بار به عراق از تهران

ارسال خرده بار به عراق

ما درا ین بخش سعی داریم تمام روش هایی که برای حمل بار به عراق از تهران وجود دارد را معرفی کنیم و بهترین شرکت حمل و نقل برای ارسال خرده بار به عراق را به شما همراهان عزیز معرفی نماییم . با ما همراه باشید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید .

 

عراق (Iraq) یکی از کشورهای خاورمیانه است که در جنوب عرقی آسیا واقع شده و پایتخت ان شهر بغداد است . عراق از جنوب با عربستان سعودی و کویت ، از غرب با اردن و سوریه ، از شمال با ترکیه و از شرق با ایران همسایه است . از انجایی که عراق یکی از کشورهای مذهبی محسوب می شود سالانه افراد زیادی از ایران و سایر کشورهای مسلمان به عراق سفر می کنند . علاوه بر این عراق جز کشورهایی است که برای بهبود اوضاع اقتصادی خود بسیار مشتاق بوده و بازسازی در این کشور به طور جدی پیش می رود و از این رو .بسیاری از افراد نیز برای کار کردن به این کشور سفر می کنند و این موضوع باعث شده تا نیاز به ارسال خرده بار به عراق افزایش یابد .

 

ارسال خرده بار به عراق از تهران

از انجایی که کشور عراق دارای مرز خاکی با ایران است ، معمولا برای ارسال خرده بار به عراق از تهران ، از کامیون های باری و مخصوص در این زمینه استفاده می شود . بسیاری از شرکت های حمل و نقل بین المللی ، خدمات حمل بار به تمام کشورهای دنیا را از مسیرهای مختلف و در دسترس انجام میدهند . شرکت جهان کالا کارگو یکی از این شرکت های معتبر و حرفه ای در زمینه فریت بار و کارگو به کشورهای مختلف دنیاست که میتوانید با همکاری این شرکت ، ارسال خرده بار به عراق را به راحتی و با بهترین نرخ انجام دهید .

معمولا برای ارسال خرده بار (محموله هایی با وزن و حجم کمتر از یک تریلی) به کشورهایی که فاصله بسیار نزدیک با کشور مبدا دارند (مثل عراق و ایران) از روش گروپاژ استفاده می شود .

ارسال خرده بار به روش گروپاژ در واقع نوعی حمل و نقل بین المللی در مسیرهای نزدیک و برای بار و محموله کم است که شامل بسته بندی خرده بار به صورت جداگانه است . سپس تمام خرده بارهای بسته  بندی شده در کنار هم و در یک کانتینر یا پالت قرار میگیرند و بعد از بسته بندی کامل به کشور مقصد ارسال خواهد شد . از انجایی که این نوع حمل خرده بار به عراق بسیار مقرون به صرفه است بسیاری از افراد این روش را ترجیح می دهند .

در واقع بارهایی که با روش گروپاژ و کامیون باری به سمت عراق حمل می شوند شامل مجموعه ای از بسته های کوچک و کم وزن هستند که نیازی به کامیون دربست ندارند .

 

شرکت جهان کالا کارگو کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری را با دقت و طبق استاندارهای موجود انجام می دهد و بعد از انجام تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم ، خرده بار شما را به عراق ارسال می کند و میتوانید با در دست داشتن بارنامه ، خرده بار خود را در کشور عراق تحویل بگیرید .

 

حمل بار به عراق
حمل بار به عراق

حمل بار به عراق از مسیر هوایی و دریایی

برای حمل بار به عراق علاوه بر مسیر جاده ای و خاکی ، میتوانید از مسیر هوایی و دریایی نیز اقدام کنید . البته لازم است بدانید حمل بار به عراق از مسیر هوایی معمولا دارای هزینه بالاتری بوده و برای ارسال کالاهای کم وزن و کم حجم و با ارزش که قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن به عراق برسند مناسب است . معمولا این روش حمل بار به عراق از مسیر هوایی از فرودگاه های بین المللی ایران به سمت فرودگاه های نجف ، بغداد و بصره انجام می گیرد .

حمل بار به عراق از مسیر دریایی نیز امکان پذیر است و کالا و محموله شما بعد از طی کردن مراحل قانونی از بنادر جنوبی ایران به بندر ام القصر ارسال خواهند شد .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر و متخصص در زمینه ارسال بار زمینی ، هوایی و دریایی به عراق و سایر کشورهای دنیاست که میتوانید با همکاری این شرکت ، یک تجربه عالی از حمل بار به عراق یا سایر کشورهای دنیا را داشته باشید .

هزینه ارسال بار به عراق
هزینه ارسال بار به عراق

 

هزینه ارسال بار به عراق

هزینه ارسال بار به عراق با توجه به حجم و وزن محموله شما ، مسیری که برای ارسال بار به عراق انتخاب کردید و هزینه های مربوط به تشریفات گمرکی ، بیمه و غیره متفاوت خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ارسال بار به عراق می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا که در زیر اعلام شده است تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

کالاهای ممنوع برای ارسال بار به عراق
کالاهای ممنوع برای ارسال بار به عراق

کالاهای ممنوع برای ارسال به عراق

کشور عراق مانند سایر کشورهای دنیا قوانین مخصوصی برای ارسال کالا به این کشور را دارد و باید قبل از بسته بندی محموله و باری که قرار است به عراق ارسال کنید حتما با کالاهایی که برای ارسال به عراق ممنوع هستند آشنا باشید و این کالاها در بسته بندی خود قرار ندهید زیرا ممکن است وجود کالاهای ممنوع در محموله و بار شما باعث ایجاد مشکلات مختلفی شود .

از جمله کالاهایی که رای ارسال به عراق دارای ممنوعیت و محدودیت هستند عبارتند از :

 • تمام کالاها و محصولاتی که منشا اسرائیلی دارند
 • مواد قابل اشتعال
 • داروهای گیاهی
 • یخ خشک و یخ مرطوب
 • اقلام توهین آمیز به فرهنگ مسلمانان
 • طلا و جواهر
 • چاقو
 • فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی
 • محصولات معدنی
 • اکسید کننده ها
 • سموم
 • مطالب سیاسی
 • مواد رادیواکتیو
 • مواد ویاگرا
 • بطری ها و قوطی های خالی
 • مواد کمونیستی
 • فنجان ها
 • کالاهای خطرناک

خلاصه مطلب

برای ارسال خرده بار به عراق میتوانید از روش های مختلفی مثل مسیر زمینی ، مسیر هوایی و مسیر دریایی استفاده کنید اما به طور معمول استفاده از روش گروپاژ برای ارسال خرده بار به عراق بسیار مقرون به صرفه بوده و محموله و بار شما در زمان مناسب و کاملا ایمن و مطئمن به عراق ارسال خواهد شد . همکاری با شرکت جهان کالا کارگو به شما این اطمینان را می دهند تا یک تجربه عالی از حمل بار به عراق را داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *