فریت بار به کانادا – ارسال بار به کانادا

فریت بار به کانادا

کانادا کشوری درشمال قاره آمریکای شمالی است که شامل ۱۰ استان می باشد. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده ‌است. کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.

دو شهر بزرگ استرالیا سیدنی و ملبورن می باشند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آنرا از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا وخلی ج در برگرفته ‌است. استرالیا همچنین سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه به ‌شمار می‌آید که کوچک‌ ترین قاره دنیاست. استرالیا که همچون جزیره ‌ایبزرگ دراقیانوس آرام واقع شده، از نظر زمین ‌شناسی قدیمی ترین خشکی جهان به ‌شمار می‌آید.

کشور کانادا با توجه به امکاناتی که در اختیار مهاجرین فراهم کرقرارمی دهد مقصد برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد.
ازشهرهای معروف و ایرانی نیشین این کشور میتوان به تورنتو، مونترال و ونکوور نام برد . ایرانی های زیادی مقیم این کشورهستند لذا همه ساله تعداد مسافرین از ایران به کانادا زیاد میباشد . یکی از مسائل مهم برای مسافرانی که قصد سفر به کانادا را دارند، نحوه فریت بار به کانادا یا همان ارسال باربه کانادا می‌باشد.

مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل از پرواز به صورت فریت بارهوایی میکنند. از جمله موارد رایج که ارسال بار به کانادا صورت می‌پذیرد می توان به لیست زیر اشاره نمود. ارسال و صادرات وسائل منزل به کانادا، ارسال و صادرات مبلمان به کانادا، ارسال وصادرات تابلو فرش به کانادا، ارسال و صادرات فرش به کانادا، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ و … می باشد.

در زیر برخی از مهمترین نکات برای فریت بار به کانادا را برای شما بیان کرده ایم

خیلی از افراد دوست دارند در سفر به کشور کانادا اکثر لوازم خود را با خود به کشور کانادا ببرند این لوازم شامل موارد زیادی از قبیل وسایل شخصی و یا حتی وسایل منزل مثل مبلمان ،ال سی دی و… می شود. از این رو در این زمینه هر مشاوره بخواید شرکت جهان کالا کارگو در خدمت شماست و فقط کافی است با شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و سوالات خود را از قبیل قیمت فریت بار به کانادا،شرایط فریت بار به کانادا،قوانین مروبط به فریت بار به کانادا بپرسید کارشناس شرکت به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند.

یکی از قوانینی که برای فریت بار به کانادا باید به آن توجه داشت این می باشد که مسافردراولین بار ورود به کانادا اعلام بار به گمرک کانادا و پرکردن فرم دیکلریشن این فرم برای فریت بار به کانادا باید پرشود . لذا مهاجران یا مسافران میتوانند به مدت ۴ سال این اسباب واثاثیه را بدون پرداخت عوارض بین ایران و کانادا فریت بار کنند.

نکته ی دیگری که در مورد فریت باربه کانادا باید مد نظر داشته باشید این هست که وقتی بار خودتون رو به صورت فریت بار به یکی از شهرهای کانادا ارسال می کنید یک بارنامه برای شما صادر می شود که باید تا پایان مرحله ارسال بار نزد خودتون نگه دارید. و همچنین در نظر داشته باشید که بار شما برای ۲۴ ساعت فقط بصورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود و بیشتر از این زمان بار شما در فرودگاه بماند از شما هزینه دریافت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *