همه آن چیزی که باید درباره فریت بار به کانادا بدانید:

ارسال بار به کانادا

ارسال بار به کانادا موضوعی است که امروز میخواهیم به آن بپردازیم و شما را به طور کامل با مسیر ارسال بار به کانادا آشنا کنیم و همینطور با  کارگو به کانادا و مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کانادا و عوامل موثر بر هزینه ی ارسال هوایی بار اشنا شوید 

داشتن اطلاعات و آگاهی در رابطه با فریت بار به کانادا و روش های ارسال هوایی بار به کانادا برای بسیاری از مشاغل و حتی افراد مختلف بسیار مهم است.  هنگامی که شما نیاز به حمل و نقل کالا به خارج از مرزها دارید ، ضروری است که از یک شرکت قابل اعتماد و امن استفاده کنید .

اگرچه حمل و نقل مرزی می تواند پیچیده باشد ، اما اگر با خدمات حمل و نقل مناسب و قابل اطمینان در این زمینه آشنا باشید ، به شما این اطمینان داده می شود که بار شما به سرعت و با اطمینان جا بجا می شود.

در این بخش، با تمام چیزهایی که لازم است در رابطه با ارسال بار به کانادا بدانید، آشنا می شوید و همچنین معتبرترین شرکت ایرانی برای ارسال هوایی بار به کانادا را نیز به شما همراهان عزیز معرفی خواهیم کرد . با ما همراه باشید.

 

برای اطلاع از هزینه فریت بار به کانادا  و قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا میتوانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

هزینه فریت بار به کانادا

 

فریت بار به کانادا یا ارسال هوایی بار به کانادا چگونه انجام می شود؟

فریت بار یا همان ارسال هوایی بار در مواقعی مورد استفاده قرار میگیرد که به عنوان مثال میخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید و میخواهید تمام وسایل خانه ی خود را هم با خود ببرید در اینصورت شما باید لوازم خانه ی خود را فریت بار کنید (قطعا خودتان هم میدانیدکه اثاث خانه ی خود را نمیتوانید در هواپیمای مسافر بری قرار دهید :).

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و ارسال لوازم منزل

پس برای فریت بار نباید ماهیت بار شما تجاری باشد یا به عنوان مثال اگر قصد صادرات گسترده ی یک محصول مانند صاردات زعفران به کانادا را دارید نمی توانید از فریت بار استفاده کنید.

فریت بار معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را از طریق فریت بار به کشور مقصد ارسال کنند . این نوع ارسال بار برای مقاصد شخصی انجام می گیرد و هیچ ماهیت تجاری ندارد و به نوعی بار خصوصی محسوب شده و از فریت بار برای ارسال آن استفاده می شود .

وقتی کالا یا محموله ای به سمت مرز کانادا فریت می شود ، آژانس خدمات مرزی کانادا یعنی CBSA که مخفف عبارت Canada Border Services Agency است، از طبقه بندی صحیح محموله ها و پرداخت تعرفه های مناسب اطمینان حاصل می کند. بنابراین برای اینکه به طور کارآمد با نحوه فریت بار به کانادا یا ارسال هوایی بار به کانادا آشنا شوید باید ابتدا درک خوبی از نحوه عملکرد CBSA و مقررات موجود داشته باشید.

حالا اگر بخواهیم یک محصول بزرگ سنگین که ماهیت تجاری هم دارد را ارسال کنیم چه؟ در اینجور مواقع شما باید از کارگو استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی کارگو میتوانید مقاله ی کارگو چیست را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: حمل اثاث منزل به کانادا

آشنایی مختصر با کارگو به کانادا 

کارگو همان فریت بار است منتها مخصوص وسایل سنگین یا بزرگ تر و یا به عنوان مثال محصولاتی که ماهیت تجاری دارند اگر میخواهید محصول خود را به کشوری مانند کانادا صادر کنید، میتوانید از کارگو استفاده نمایید .

بیشتر بدانید: کارگو از ایران به کانادا

 

کارگو به کانادا

 

خب حالا با کارگو و فریت بار آشنا هستیم ، حالا میتوانید به موضوع اصلی خود یعنی فریت بار به کانادا نزدیک تر شویم.

 چه مدارکی برای ارسال بار به کانادا مورد نیاز است؟

فریت بار و ارسال بار هوایی به کانادا نیاز به مقدار مشخصی از مدارک برای تکمیل و ارسال دارد . به همین ترتیب ، هنگام حمل بار از یک مکان بین المللی به کانادا ، باید اطمینان حاصل کنید که مدارک مربوطه را تکمیل کرده اید.
به طور معمول برای فریت بار به کانادا باید بارنامه ، فاکتورهای تجاری و اظهارنامه صادر کننده حمل و نقل (SED ) را ارائه دهید.علاوه بر این، باید تعیین کنید که محموله شما تحت قوانین یا محدودیت های موجود است. برای برخی از محموله ها ممکن است مجوز واردات / صادرات مورد نیاز باشد، در حالی که برای حمل کالاهای خاص از آن طرف مرز، مجوز مبدا NAFTA لازم است.

ارائه مدارک مورد نیاز در صورتی ضروری است که بخواهید کالای شما بدون تأخیر از گمرک عبور کند. به طور کلی، مدارک نادرست یا اسناد ناقص مسئول بسیاری از تأخیرهای حمل و نقل هستند.

چگونه شرکت معتبری برای ارسال بار به کانادا انتخاب کنیم؟

امروزه خدمات حمل و نقل به طرز چشمگیری متفاوت است، بنابراین هنگام انتخاب یک شرکت حمل و نقل و تدارکات، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برای مثال، هنگام یادگیری نحوه فریت بار به کانادا، باید شرکتها را بر اساس موارد زیر ارزیابی کنید:
• تجربه
• رتبه
• قابلیت اطمینان و شهرت
• خدماتی که ارائه می دهند
به طور کلی انتخاب شرکت حمل و نقلی که طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد، مناسبتر خواهد بود. به عنوان مثال اگر شرکت حمل و نقل انتخابی شما بتواند حمل و نقل را از طریق هوا، زمین و دریا ترتیب دهد،

همیشه می توانید به روش های مختلف حمل و نقل دسترسی داشته باشید و به همین ترتیب، بسته به هر محموله خاص، می توانید از ترکیبی از سرویس های سریع و گزینه های حمل و نقل کم هزینه استفاده کنید.

مطمئنا شما هم هنگام فریت بار به کانادا نمی خواهید هزینه‌های بیشتری پرداخت کنید! بنابراین چه کالاهایی را از مرز ایالات متحده به کانادا منتقل می کنید و چه محموله ای را از قاره دیگری به کانادا می فرستید، باید یک شرکت حمل و نقل و تدارکات پیدا کنید که نرخ های رقابتی را ارائه دهد. بنابراین شرکتی که برای فریت بار به کانادا انتخاب می کنید باید دارای شهرت فوق العاده ای باشد، کاملاً قابل اعتماد بوده و تجربه گسترده در این زمینه داشته باشد.

به طور کلی انتخاب یک شرکت حمل و نقل و تدارکات، بخشی جدایی ناپذیر برای فریت بار به کانادا یا ارسال هوایی بار به کانادا است، بنابراین ارزش دارد که برای یافتن شرکت مورد اعتماد خود وقت بگذارید.

معتبرترین شرکت ایرانی برای فریت بار به کانادا یا ارسال بار هوایی به کانادا:

با توجه به اینکه پیچیدگی های خاصی در کاغذ بازی و تکمیل مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کانادا وجود دارد بهترین پیشنهاد این است که قبل از ارسال بار هوایی به کانادا حتما با یک شرکت حمل و نقل که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد ، مشورت کنید .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به کانادا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار هوایی به کانادا را انجام دهید .


در واقع شرکت جهان کالا کارگو بدون در نظر گرفتن اینکه محموله شما از کجاست و از کجا منشا می گیرد ، دقیقاً می داند که چگونه بار را به کانادا حمل کند و با آگاهی دقیق و کامل از جزئیات مقررات فریت بار به کانادا ، این اطمینان را میدهد که محموله شما بدون تاخیر از مرز عبور می کند .

برخی از مزایای کار با شرکت جهان کالا عبارتند از:

• جلوگیری از تاخیر
• مدیریت ریسک
• رعایت مقررات گمرکی
• مشاوره در مورد به حداقل رساندن عوارض و هزینه های گمرکی
• آماده سازی حمل و نقل
• تکمیل و تحویل مدارک مربوطه
• ارسال الکترونیکی مستندات مناسب
• گذرگاه سریعتر مرز
• کاهش کلی هزینه ها

مزایای کار با شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا

آیا میدانید هزینه فریت بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک هزینه ثابت و مشخص برای آن بیان کرد . به طور کلی هزینه فریت بار به کانادا شامل هزینه بسته بندی محموله ، هزینه شرکت برای ثبت و ارسال محموله ، ارزش محموله ،  وزن و ابعاد محصول یا کالا  ، مبدا کالاهایی که ارسال می کنید و فاصله ان تا کانادا ، هزینه گمرک و غیره بستگی دارد .

آیا میدانید چه عواملی بر هزینه ی ارسال هوایی بار اثر می گذارد؟

خب این بخش را هم به طور کامل در مقاله ی فریت بار چیس توضیح داده ایم و اینجا به صورت چک لیستی به شما برخی از عوامل موثر بر هزینه ی فریت بار و کارگو را میگوییم

  • وزن و ابعاد محصول یا کالا
  • فاصله تا مقصد
  • نوع کالا
  • قوانین کشور های مبدا و مقصد
  • شرکت های خدمات دهنده

بیشتر بخوانید : هزینه فریت بار

ارسال هوایی بار به کانادا چگونه انجام می شود ؟

خب همانطور که میدانید ارسال هوایی بار و فریت بار کالای تجاری و … به کانادا با توجه به سکونت و مهاجرت تعداد زیادی از ایرانیان مقیم کانادا امروزه یکی از متداول ترین روش ها محسوب میشود و خبر خوب اینکه شرکت جهان کالا در زمینه ی ارسال هوایی و دریایی به کانادا خدمات مناسبی ارایه میدهد .

به طور کلی بهتر است کالاهایی با وزن های ۴۵ – ۱۰۰۰ کیلو گرم را به روش هوایی ارسال کنید زیرا هزینه ی حمل به این روش خیلی کمتر از روش ارسال دریایی است.

البته توجه داشته باشید که درصورتی که وزن حجمی کالای شما بیشتر از وزن خود کالای شما باشد وزن حجمی ملاک قرار میگیرد به عنوان مثال ۱۰۰۰ کیلو مبلمان خیلی بیشتر از ۱۰۰۰ کیلو محاسبه میشود .

یک خبر خوب : شرکت جهان کالا با دارا بودن مجوز از هواپیمایی کشور و همچنین حضور دایم در فرودگاه امام خمینی (ره) می تواند با ارسال نرخ های بی واسطه یا پایینترین نرخ های ممکن ارسال هوایی بار برای شما مهاجرین و مسافرین محترم نسبت به ارسال بار اقدام کند

ارسال دریایی یا هوایی کدام به صرفه تر است ؟

به طور خیلی ساده و خلاصه روش دریایی زمانی به صرفه است که شما بخواهید کالایی با وزن بالای ۲۰۰۰ کیلو گرم را ارسال کنید مثل لوازم کامل خانه ی خود مانند مبلمان میز ناهار خوری و البسه و … در غیر اینصورت همانطور که گفته شد بهتر است از ارسال هوایی بار استفاده کنید .

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در ارسال های هوایی ممکن است که فاصله ی کشوری با ایران زیاد نباشد اما به دلیل قوانین بین کشور ها ممکن است مسیر پرواز طولانی تر از فاصله ی دو کشور شود .

 

 

ارسال دریایی یا هوایی کدام به صرفه تر است ؟

سخن پایانی :

فریت بار بار به کانادا یا ارسال بار هوایی به کانادا یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به این کشور بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به کانادا ارسال کنید . نکته قابل توجهی که در این زمینه وجود دارد ، انتخاب یک شرکت حمل و نقل معتبر برای فریت بار به کانادا است . شرکت جهان کالا کارگو با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در این زمینه دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به کانادا ارسال کند .

در نهایت ممنون که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید و درصورتی که میخواهید به کانادا ارسالی انجام دهید میتوانید زیر همین مقاله کامنتی بزارید تا کارشناسان ما خیلی سریع شمارا راهنمایی کنند

شرکت جهان کالا برای ارسال بار به کانادا به روش حمل دریایی سعی کرده مناسبترین خدمات را ارایه کند. لطفا جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان شرکت جهان کالا با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

همچنین میتوانید از طریق تلگرام و یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 سوالات متداول 

ارسال هوایی بار چیست؟

ارسال هوایی بار یا همان فریت بار مخصوص ارسال بار های مسافران است که ماهیت تجاری نداشته و وزن انها خیلی زیاد نباشد

ارسال هوایی یا دریایی کدام برای کانادا به صرفه تر است ؟

درصورتی که وزن کالای یا کالاهای شما بالای ۲۰۰۰ کیلوگرم باشد بهتر است از ارسال دریایی استفاده نمایید و همچنین اگر وزن کالای شما بین ۵۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم باشد بهتر است از ارسال هوایی استفاده کنید که هزینه ی آنهم کمتر است

چه عواملی بر هزینه ی ارسال بار به کانادا تاثیر گذار است ؟

۱ – وزن کالا
۲ – نوع کالا
۳ – فاصله تا مقصد
۴ – قوانین کشور های مبدا و مقصد
۵ – شرکت های خدمات دهنده و …

چگونه درخواست ارسال هوایی به کانادا را ثبت کنم ؟

میتوانید خیلی راحت با کارشناسان ما در تماس باشید تا خیلی راحت بتوانید در جریان و روال کار قرار بگیرید شرکت جهان کالا با مجوز از شرکت هواپیمایی و همچنین حضور دائم در فرودگاه امام خمینی (ره) و ارائه ی پایین ترین نرخ ها بدون واسطه شمارا در امر ارسال راهنمایی میکند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.