فریت بار به سوئد با بهترین قیمت و در سریع زمان

ارسال بار به سوئد جهان کالا گارگو

از نگاه تجارت و صادرات، ارسال بار یا فریت بار به سوئد یکی از خدمات اصلی شرکت جهان کالا است. اگر قصد دارید که بار و لوازم خود را پس از مهاجرت و یا مسافرت به شهرهای مختلف سوئد ارسال کنید، شرکت جهان کالا با گسترده‌ ترین شبکه فروش بار خارجی، امکان ارسال اقلام شخصی یا وسایل منزلی شما به شهرهای معروفی مثل استکهلم، گوتنبرگ، مالمو و دیگر شهرها را با بهترین قیمت و از طریق خطوط هوایی بین‌ المللی معتبر برای مشتریان عزیز به ارمغان می‌ آورد.

فریت بار به سوئد

ابتدا بهتر است بدانید که دلایل مختلفی برای فریت بار به سوئد وجود دارد از جمله مهاجرت دائمی به سوئد، مهارجت دانشجویی به سوئد، مهاجرت کاری به سوئد و.. انواع مختلف دیگر که باعث می شود افراد بخواهند برخی وسایل را که اضافه بار می وشد و یا اصلا امکان جابه جایی به صورت عادی و با هواپیمای مسافربری ممکن نیست مثل اسباب کشی به سوئد؛ این ها برخی دلایل برای فریت بار شخصی است که شما می توانید به کمک جهان کالا کارگو به راحتی همه کار ها انجام دهید.

علاوه بر این موضوع شم اگر تاجر هستید و میخواهید به سوئد محصولات خود را صادر کنید یکی از بهترین شرکت ها از نظر تجاری شرکت جهان کالا می باشد. که با تجربه چندین ساله در این زمینه اماده ارائه هرگونه خدمات به شما است.

فریت بار به سوئد

هزینه فریت بار به سوئد

هزینه‌ فریت بار به سوئد باتوجه به شهر مقصد ارسال محموله متفاوت است. حضور واسطه‌ ها ممکن است باعث افزایش هزینه، کاهش کیفیت خدمات و حتی سوء استفاده در ارائه خدمات شود. برای مدیریت هزینه‌ های فریت بار به سوئد برای محموله خود، آگاهی از نکاتی ضروری است که به آنها وابسته است.

تعرفه های ارسال بار به سوئد

تعرفه‌ ی فریت بار به سوئد به چندین عامل بستگی دارد.که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

 • هزینه بسته‌ بندی بار
 • هزینه حمل تا قسمت بار در فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه توزین، تخلیه، بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌ مربوط به مجوزهای بار و بسته‌ بندی
 • هزینه بارنامه‌ ی هوایی
 • هزینه‌ ی مرتبط با گمرک و دریافت پته مسافری یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

برای داشتن اطلاعات کامل درباره این عوامل و تأثیرات آنها بر هزینه ارسال بار به شهرهای سوئد، می‌ توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و توضیحات جزئیات هر مورد را سوال کنید. داشتن اطلاعات در مورد این موارد می‌ تواند در مدیریت بهتر هزینه‌ های ارسال بار به مقصد کمک کند.

مدارک مورد نیاز برای فریت بارهوایی به سوئد

 • مدارک لازم برای ارسال بار هوایی به کشور سوئد به این صورت است:
 • کپی بلیط هواپیما
 • کپی و اصل پاسپورت و یا کارت ملی شخص فرستنده
 • لیست بار موجود ارسالی

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری

 • معرفی نامه از شرکت فرستنده یا کارت بازرگانی
 • مجوز های لازم جهت صادرات
 • لیست بار یا همان پکینگ لیست
 • اینوویس
ارسال بارهوایی به سوئد

مراحل فریت بار به سوئد

ارسال بار به سوئد چندین مرحله مختلف را شامل می‌ شود که در زیر شرح داده شده است:

 1. تماس با یکی از شرکت‌ های خدماتی فریت بار جهت مشاوره رایگان
 2. بسته‌ بندی کالا در محل زندگی یا محل کار شما توسط شرکت حمل
 3. تهیه مدارک مورد نیاز و تحویل آن به شرکت حمل برای انجام امور گمرکی
 4. حمل بار از محل شما تا فرودگاه امام خمینی (ره)
 5. انجام تمامی تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر
 6. اخذ بارنامه
 7. اخذ بیمه‌ نامه کالا
 8. اخذ مجوزهای مورد نیاز برای کالاهای خاصی که نیاز به مجوز دارند
 9. پالت‌ بندی بار برای افزایش امنیت
 10. تحویل بار به شرکت هواپیمایی
 11. تحویل بارنامه و مدارک حمل به شما جهت پیگیری
 12. پیگیری بار تا رسیدن به مقصد

ارسال بار از سوئد به ایران 

اگر قصد دارید از مقصد سوئد به ایران ارسال بار داشته باشید به دو صورت این امکان وجود دارد یا بار مسافری و یا تجاری اگر قصد ارسال بار مسافری دارید یعنی خودتان نیز همراه بار باید به ایران سفر کنید که تا ۱۰۰ کیلو ارسال بار حدودا مبلغ ۸۰۰ یورو می شود. و سپس کار های اداری و گمرکی نیز باید انجام میشود.

ارسال بار به کشور سوئد

مراحل فریت بار مسافری و تجاری به سوئد

بررسی محدودیت ها و الزامات ورود به سوئد: قبل از شروع فریت بار به سوئد، باید اول از همه محدودیت ها و الزامات ورودی کشور را بررسی کنید. این محدودیت ها مربوط به وزن و اندازه بار، محدودیت های مربوط به محصولات خاص و الزامات مربوط به مجوزهاست.

برنامه ریزی مسیر: یکی از مهم ترین مسائل مربوط به فریت بار برنامه ریزی مسیر است. انتخاب مسیر مناسب دریایی یا جاده ای بسیار مهم است. شما باید محدودیت های ترافیک یا محدودیت های دیگر را بررسی کنید.

بسته بندی و بارگیری: خیلی مهم است که بار به خوبی و امن بسته بندی شده باشد. همچنین، بار باید به درستی بارگیری شود و آن را برای حمل و نقل آماده کند.

انتخاب حامل: برای حمل بار به سوئد انتخاب حامل مناسب خیلی مهم است که شامل انتخاب حامل جاده ای، حامل دریایی یا حامل هوایی است. شما می توانید با توجه به نوع بار و محدودیت ها و الزامات ورودی، حامل مناسب را انتخاب کنید.

انجام مراحل گمرکی: شما برای حمل بار به سوئد باید مراحل گمرکی را انجام دهید. این شامل تهیه مستندات لازم، پرداخت مالیات و عوارض گمرکی و انجام سایر فرآیندهای مربوط به گمرک است.

شما می توانید با انجام این مراحل، بار خود را به سوئد فریت کنید. بهتر است این را بدانید که هر یک از این مراحل نیاز به داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه حمل و نقل بین المللی است. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید می توانید با نیروهای متخصص ما تماس بگیرید.

مزایا و معایب فریت بار به سوئد

کابرد گسترده: فریت بار به سوئد کاربردهای گسترده ای دارد و می تواند در صنایع مختلف مانند خودروسازی، الکترونیک، تلفن همراه، لوازم خانگی و … مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت مناسب: قیمت فریت بار به سوئد نسبت به روش های دیگر حمل و نقل تجاری قابل قبول تر است.

حمل ونقل آسان: برای فریت بار به سوئد روش های راحتی مانند فریت بار توسط راه آهن، جاده و هواپیما وجود دارد. 

حال به بررسی معایب فریت بار به سوئد می پردازیم:

محدودیت وزن: اگر شما قصد فریت بار به سوئد را دارید باید بدانید با محدودیت وزن روبه رو هستید و اگر بار شما وزنش زیاد باشد باید هزینه های اضافی آن را بپردازید.

زمان تحویل: یکی از معایب فریت بار به سوئد این است که زمان تحویل آن ممکن است طولانی باشد به خصوص از طریق راه آهن و دریا باشد.

خطر آسیب: فریت بار امکان دارد در طول حمل و نقل آسیب ببیند. پس بهتر است بسته بندی کالای شما درست باشد تا دچار آسیب نشود.

فریت بار کشور سوئد

درباره کشور سوئد

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است سوئد از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است.
جمعیت سوئد بیش از ۱۰ میلیون نفر است. که تقریبا ۷.۹ میلیون نفر آن را سوئدی ها تشکیل میدهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵ ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.
استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد می باشد.از نظر مهاجر پذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد.ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه ی فریت بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم می‌ باشد.

کالاهای ممنوع جهت فریت بار به سوئد

تمامی کشورها بر اساس سیاست‌های خود، قوانین و مقرراتی را برای ورود کالاها به کشورهای خود تعیین می‌ کنند. سوئد نیز قوانین و ممنوعیت‌ هایی برای واردات کالا به این کشور دارد. بر اساس این قوانین، برخی کالاها حق ورود به کشور سوئد را ندارند. فهرست کالاهای ممنوعه برای ورود به سوئد به این شرح است:

آثار هنری

 1.  سنگ‌ها و فلزات قیمتی مانند طلا و نقره
 2. نوشیدنی‌ های الکلی
 3.  پوست حیوانات وحشی
 4. اسلحه گرم 
 5. حیوانات زنده 
 6. اشیای عتیقه و قیمتی
 7.  انواع الیاف آزبست
 8.  دماسنج‌ های پزشکی حاوی جیوه
 9.  داروها (با یا بدون نسخه)
 10. توتون، تنباکو، و دخانیات
 11.  قطعات ماشین
 12.  قطعات الکترونیکی
 13.  اسباب‌ بازی‌ ها و بازی‌ های حاوی سولفات مس
 14.  پاک کن‌ های لاستیکی
 15.  ورود محصولات غذایی مانند شیر و گوشت، حتی برای
 16. مصرف شخصی
 17.  خاک
 18.  تلفن‌ های بی‌ سیم
کالا ممنوع حهت فریت بار به سوئد

نکاتی که برای فریت بار به سوئد باید مد نظر داشته باشید

مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای ارسال فریت بار به سوئد می بایست حد اقل ۱ هفته قبل با یکی از شرکت های کارگو برای بازدید و بسته بندی لوازم تماس حاصل کرد تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد فاکتور های زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داد. بار هایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می شود که یکی از شرایط زیر را دار باشد

 • سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد
 • بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند
 • مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد.

بارگیری جهت فریت بار (حمل بار به صورت هوایی)

انجام تشریفات گمرکی ،در این مورد برخی از مسافران الزم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند. پالت بندی بار شما در صورت نیاز :بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می‌کنند. موارد باال همگی توسط شرکت جهان کالا کارگو صورت می گیرد . و مالک ما در شرکت جهان کاال کارگو ففط رضایت مشتری می باشد. در صورت هرگونه سوال در مورد فریت بار به سوئد می توانید از طریق شمارهای زیر سواالت خود را بپرسید.

بهترین روش فریت بار به سوئد چیست؟

ارسال بار به سوئد از طریق هوایی و دریایی انجام می‌ شود. روش ارسال هوایی به سوئد بهترین و سریع‌ ترین روش فرستادن بار به این کشور است، با این حال هزینه آن نسبت به روش‌ های دیگر مانند دریایی بیشتر است.

فریت بار مسافری به کشور سوئد
سخن پایانی

اگر در حال مهاجرت به سوئد هستید و یا به قصد تحصیل به این کشور می روید و بار های شما از بار مشخص شده بیشتر است و یا قصد اسباب کشی را دارید بهترین راه این است که از فریت بار استفاده کنید که شرکت جهان کالا کارگو در این زمینه با بهترین خدمات در کنار شماست.

سوالات متداول فریت بار به سوئد

فریت یک روش حمل و نقل بین‌ المللی بار است که از طریق حمل‌ ونقل دریایی یا هوایی صورت می‌ گیرد. در این روش، بارها در کانتینرهایی قرار می‌ گیرند و توسط شرکت‌ های حمل‌ ونقل بین‌ المللی به مقصد ارسال می‌ شوند.

اگر برای شما اولویت سرعت در رساندن بار به سوئد مهم است و می‌ توانید هزینه بیشتری را پرداخت کنید، ارسال از طریق فریت و روش هوایی می‌ تواند گزینه مناسبی باشد.

هزینه‌ ها بستگی به وزن، حجم، و نوع بار دارند.

اکثر بارها از جمله کالاهای مصرفی، محصولات صنعتی، و موارد دیگر می‌ توانند از طریق فریت به سوئد ارسال شوند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

تماس سریع