خدمات ارسال بار به سوئد ۱۴۰۲

ارسال بار به سوئد جهان کالا گارگو

کشور سوئد مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت و ادامه تحصیل است و به همین دلیل ارسال بار به سوئد به یکی از دغدغه های مهم برای انها تبدیل شده است . اگر قصد ارسال بار و وسایل شخصی خود به سوئد دارید را حتما در ادامه این بخش با ما همراه باشید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید.

سوئد (Sweden) یکی از کشورهایی است که در شمال اروپا در شبه ‌جزیره اسکاندیناوی قرار دارد . این کشور از غرب با کشور نروژ ، از شمال شرق با کشور فنلاند ، از شرق با خلیج بوتنی،  از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ بوده و پایتخت آن شهر استکهلم است.

جمعیت سوئد بیش از ۱۰ میلیون نفر است. که تقریبا ۷.۹ میلیون نفر آن را سوئدیها تشکیل میدهند. این کشور با تعداد ۱۰ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵ ٪مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.

سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا میباشد و جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.

استکهلم مهمترین شهر کشور سوئد می باشد.از نظر مهاجر پذیری نیز یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای اروپا است و رشد بالایی نیز دارد.ایرانیان مقیم سوئد نیز بیشتر در این شهر اقامت دارند از این رو یکی از مهمترین مسائل برای مسافران ایرانی مقیم سوئد نحوه ی فریت بار به سوئد و به خصوص شهر استکهلم می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فریت بار به سوئد می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

بهترین روش برای ارسال بار به سوئد کدام است ؟

بهترین روش برای ارسال بار به سوئد کدام است

بهترین روش برای ارسال بار به سوئد

اگر قصد دارید بار و محموله شما در سریع ترین زمان ممکن به سوئد برسد ، ارسال بار هوایی به سوئد یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود . اما با این حال ، به یاد داشته باشید که ارسال بار هوایی به سوئد ، معمولا هزینه بیشتری نسبت به ارسال آنها از طریق ارسال بار با کشتی دارد .

مزایای ارسال بار هوایی به سوئد:

مزایای ارسال بار هوایی به سوئد

 • این روش برای مقادیر کم کالا (حداکثر دو تا سه پالت) مناسب است .
 • محصولات فاسد شدنی در مدت زمان کوتاه تری به سوئد می رسند و زمان حمل و نقل این کالاها در روش ارسال بار هوایی کمتر خواهد بود .
 • کالاهایی که با روش ارسال بار هوایی به سوئد ارسال می شوند ، تحت تاثیر شرایط آب و هوایی قرار ندارند و کاملا سالم و ایمن به مقصد می رسند .
 • ارسال بار هوایی به سوئد برای کالاهای ارزشمند بسیار مناسب است زیرا در این روش استانداردهای امنیتی به طور کامل رعایت می شوند .

اشکالات مربوط به ارسال بار هوایی به سوئد:

اشکالات مربوط به ارسال بار هوایی به سوئد

 • برای محموله های با حجم بالا و بارهای بسیار سنگین معمولا مناسب نبوده و بسیار پر هزینه است .
 • برای کالاهای حجیم یا شکل ناجور که در بدنه هواپیما جای نمی گیرند (مثل مبلمان و وسایل بسیار بزرگ) مناسب نیست .

ترخیص کالا از گمرک سوئد به چه صورت است؟

ترخیص کالا از گمرک سوئد به چه صورت است

قبل از اینکه بار شما به طور رسمی وارد سوئد شود ، باید مجوز واردات را از مقامات گمرکی سوئد دریافت کنید . برای اینکه مطمئن شوید قوانین گمرک سوئد و مقررات حمل و نقل بین المللی به درستی رعایت می شوند و روند ترخیص کالا از گمرک سوئد با هیچ مشکلی مواجه نشود ، بهترین کار این است که با شرکت حمل و نقل بین المللی که در زمینه فربت بار و کارگو فعالیت دارد ، مثل شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید .

 این شرکت با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارد ، می تواند تمام مراحل قانونی و تشریفات گمرکی مربوط به ترخیص کالا را به درستی انجام دهد و به شما این اطمینان داده می شود که کالا و محموله خود را کاملا سالم و در زمان مناسب در کشور مقصد تحویل بگیرید .

هزینه فریت بار به سوئد چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به سوئد چگونه محاسبه می شود

نرخ نهایی حمل بار به سوئد یا هزینه فریت بار به سوئد به عوامل مختلفی بستگی دارد.اما به طور کلی براساس معیارهای زیر قیمت و هزینه ارسال بار به سوئد صادر می شود :

 • ماهیت کالا (حجم و وزن و ابعاد کالا)
 • فاصله بین مبدا و مقصد
 • نوع خدماتی که برای فریت بار ارائه می شود
 • هزینه های بیمه و گمرک و غیره

با این وجود ، یک قانون کلی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید : وزن محموله و ابعاد محموله (وزن حجمی) تاثیر زیادی در هزینه نهایی دارد . اگر وزن محموله شما برای ارسال به سوئد بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم باشد ، حمل و نقل دریایی به طور معمول اقتصادی ترین انتخاب است

اما اگر محموله ای با وزن حدودا  ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم دارید ، هزینه حمل و نقل  هوایی می تواند مناسب باشد ، بنابراین می توانید گزینه راحت تری را با توجه به وزن و حجم کالای خود انتخاب کنید .

ارسال بار هوایی به سوئد چقدر طول می کشد؟

ارسال بار هوایی به سوئد چقدر طول می کشد

عامل اصلی و تعیین کننده زمان مورد نیاز برای ارسال بار هوایی به سوئد ، به فاصله کشور مبدا تا سوئد بستگی دارد . اما در حالت کلی ، محموله هایی که از طریق فرودگاه های بین المللی به سوئد فریت می شوند معمولا طی مدت ۲ تا ۸ روز به سوئد می رسند.

 آیا از  ارسال کالاهای ممنوعه به سوئد خبر داری؟

 آیا از  ارسال کالاهای ممنوعه به سوئد خبر داری

هر کشوری برای واردات کالا محدودیتها و ممنوعیت هایی دارد که باید در هنگام ارسال بار به کشورهای مختلف ، با این موارد آشنا شده و سعی کنید کالاها و محصولاتی که دارای محدودیت و ممنوعیت برای ارسال به کشور مقصد هستند را بشناسید و این کالاها را از لیست بار خود حذف کنید .

در زیر لیستی از کالاهایی که برای ورود به سوئد ممنوع هستند را آماده کردیم :

 • نوشیدنی های الکلی
 • انواع الیاف آزبست
 • تمام محصولات حاوی biocide dimethylfumarate
 • پوست حیوانات غیر اهلی
 • آثار هنری ، اشیای عتیقه ، سنگهای قیمتی ، طلا و نقره
 • اسلحه گرم
 • حیوانات زنده
 • دارو ، نسخه ای و غیر نسخه ای
 • دماسنجهای پزشکی حاوی جیوه برای مصرف انسان
 • قطعات ماشین و الکترونیکی
 • برگ توتون و تنباکو و دخانیات
 • پاک کن های لاستیکی از نظر ظاهری مشابه محصولات غذایی هستند که به راحتی بلعیده می شوند
 • اسباب بازی ها و بازی های حاوی سولفات مس
 • غیره

 آیا از ارسال کالاهای محدود به سوئد خبر داری؟

آیا از ارسال کالاهای محدود به سوئد خبر داری

کشور سوئد برای ورود برخی ا زکالاها به این کشور نیز دارای محدودیتهایی است . به طور کلی کالاهایی که در زیر اشاره کردیم شامل محدودیت بوده و باید برای ارسال این کالاها به سوئد مجوزهای لازم را دریافت نمایید .

 • محصولات غذایی حاوی گوشت یا محصولات شیر برای مصرف شخصی ممنوع است مگر اینکه همراه با مستندات لازم باشد
 • خاک
 • تلفن های بی سیم
 • داروها / داروها برای افراد خصوصی
 • کالاهای خطرناک طبق تعریف IATA ( انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی)

آیا شرایط لازم برای فریت بار هوایی به سوئد را دارید ؟

آیا شرایط لازم برای فریت بار هوایی به سوئد را دارید

مسافران محترم باید در نظر داشته باشند برای ارسال فریت بار به سوئد می بایست حد اقل ۱ هفته قبل با یکی از شرکت های کارگو برای بازدید و بسته بندی لوازم تماس حاصل کرد تا بار شما به موقع در کشور مقصد به دست شما برسد فاکتور های زیادی برای انتخاب روش ارسال بار باید مد نظر قرار داد. بار هایی بیشتر توسط فریت بار به سوئد ارسال می شود که یکی از شرایط زیر را دار باشد

 • سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد
 • بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند
 • مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد.

برای فریت کردن بار خودتون مهمترین نکته این هست که بار خودتون را به چه نحوه ی بسته بندی و جمع و جور کنیم .به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید . برای این کار بهترین کار این هست که از کارتن های چند لایه استفاده نمایید.

در مورد بسته بندی به این نکات باید توجه داشت از زمانی که بارتون رو در وانت قرار می‌دهید تا زمانی که کارهای بسته بندی های شما چندین بار دست به دست می‌شوند، پس باید نهایت ،توجه به بسته بندی بارتون و فریت بار داشته باشید تا بارهای شما آسیب نبیند.

هنگامیکه مشتری این بار را که ماهیت غیر تجاری دارد را به صورت هوایی ارسال می‌کند به آن فریت بار می‌گویند معمولا بارهای فریت شده ۴ روز پس از ارسال به مقصد خود می‌رسند البته این را هم باید در نظر داشت کشور مقصد و همینطور تفاوت ایرلاین حمل کننده بار ممکن است این مدت زمان را دچار تغییرات کند. 

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و ارسال لوازم منزل 

بارگیری جهت فریت بار (حمل بار به صورت هوایی):

بارگیری جهت فریت بار (حمل بار به صورت هوایی)

انجام تشریفات گمرکی ،در این مورد برخی از مسافران الزم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند.

پالت بندی بار شما در صورت نیاز :بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می‌کنند. موارد باال همگی توسط شرکت جهان کالا کارگو صورت می گیرد . و مالک ما در شرکت جهان کاال کارگو ففط رضایت مشتری می باشد.

معرفی شرکت معتبر برای ارسال بار هوایی و فریت بار به سوئد:

شرکت جهان کالا گارگو

برای اینکه تمام مراحل قانونی ارسال بار به سوئد از بسته بندی تا تشریفات گمرکی به درستی انجام گیرد لازم است با یک شرکت معتبر و حرفه ای که خدمات فریت بار و کارگو ارائه می دهد ، همکاری کنید .

شرکت جهان کالا کارگو با تخصص و تجربه خوبی که در این زمینه دارد ، مراحل لازم و قانونی قبل از فریت بار به سوئد را انجام می دهد و در مورد فرآیند حمل و نقل ، راه حل ها و گزینه های خاصی را برای مشتریان فردی و شرکت های سازمانی خود ارائه می دهد تا بتوانند بهترین و مناسب ترین روش برای ارسال بار به سوئد را انتخاب کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به سوئد  می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار و ارسال بار به سوئد یا از سوئد یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی یا کالاهای تجاری به این کشور است و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب ، وسایل و کالاهای خود را از سوئد به ایران یا سایر کشورها و یا از ایران به سوئد ارسال کنید.

 برای اینکه فریت بار و کارگو به سوئد به بهترین شکل ممکن انجام گیرد لازم است با یک شرکت حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید تا تمام مراحل قانونی برای فریت بار یا ارسال بار به سوئد به بهترین شکل ممکن انجام گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *