ارسال بار با کشتی

ارسال بار با کشتی

ارسال بار با کشتی

ارسال بار با کشتی در زمانی که حجم بالایی از کالا را می‌خواهید به خارج از کشور بفرستید گزینه بسیار مطلوبی برای شما می‌باشد. در جهانی که دیگر حد و مرزی برای تجارت و تبادل کالا وجود ندارد و ما با کمک اینترنت تجارت می‌کنیم باید وسیله نقلیه­ای را برای ارسال کالایمان انتخاب نماییم که مقرون به صرفه باشد. در همین راستا ارسال بار با کشتی در بسیاری از مواقع ارزش خود را نشان می‌دهد.

ارزان­ترین روش ارسال بار به خارج از کشور

ارسال بار با کشتی وقتی شما را شگفت‌­زده می‌کند که قیمت این انتقال را برای کالایی با  وزن بالا با ارسال بار هوایی مقایسه می‌کنید؛ شما می‌بینید وقتی وزن و حجم بار بسیار بالاست قیمت ارسال بار از راه دریا بسیار کمتر از ارسال بار هوایی است. مخصوصا اگر کار ارسال بار را به موسسه­ای سپرده باشید که در کنار تامین ایمنی کالاهایتان خدمات خود را با قیمت مناسب  هم ارائه می‌دهد.

خدمات تخصصی ارسال بار با کشتی

امنیت کالایی که به خارج از کشور ارسال می‌شود قطعا اولین خواسته ­ای ­است که هرکسی دارد؛ تامین امنیت کالاها در گام اول با بسته­ بندی مناسب شروع می‌شود و با بارگیری ایمن در کانتینر و حمل و نقل با وسایل نقلیه­ ای که با رعایت احتیاط، کالا را به بندر می‌رساند، ادامه مییابد و  در نهایت با کشتی کالا به مقصد میرسد و تحویل گیرنده میگردد. در تمام این مدت اگر موسسه متصدی امور، مسئولیت پذیر باشد در کنار تامین بیمه نامه برای شما، نظارت دقیقی را بر روند کار می‌کند و پیگیری میکند تا کالا به سلامت به مقصد برسد.

ما در جهان کالا از همان ابتدا که شما ارسال بار با کشتی  را انتخاب می‌کنید با مشاوره تخصصی و رایگان در کنار شما هستیم و در کنار شما با خدمات کامل و تخصصی و منصفانه ­مان میمانیم  تا کالایتان به مقصد مورد نظر برسد. ما می‌خواهیم شما با خیالی آسوده تجارت کنید.

محدودیت‌ و مزیت های حمل و نقل دریایی

۱- محدودیت فضای هواپیما در بعضی‌ موارد حمل و ارسال محموله های بزرگ مانند یخچال و اجسام با ارتفاع بالای ۱۵۵ سانتیمتر را محدود می‌سازد. در این موارد الزاما بار باید توسط کشتی یا تریلی به کشور مقصد حمل شود.

۲- ارسال حجم انبوهی از وسائل مانند محموله‌های تجاری و یا بار‌های بالای ۲۰۰۰ کیلو از راندمان اقتصادی پایینتری به نسبت حمل با کشتی برخوردار است و معقول تر فرستادن این حجم از وسائل توسط کانتینرو حمل با کشتی می‌باشد.

دفتر جهان کالا کارگو با بهره گیری از مدیریت توانمند و سالها تجربه خدمت در صنعت حمل‌و نقل و با آشنایی کامل به تمامی‌ مراحل گمرکی امکان فریت و ارسال بار‌ های شخصی‌ یا تجاری را به اقصی نقاط دنیا با بهترین هزینه برای شما امکان پذیر می‌کند.

مراحل حمل و نقل دریایی جهت ارسال مبلمان و تمامی لوازم منزل به شرح زیر می‌باشد:

# بازدید رایگان و مشاوره در مورد بسته بندی و تخمین سایز کانتینر

# انجام امور بسته بندی با کیفیت مناسب و تهیه لیست بسته بندی

# بار گیری و حمل محموله به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرکات جهت محمولات تجاری

# انجام تشریفات گمرکی – بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر در گمرک غرب تهران

# حمل محموله به بندر عباس

# انجام امور سمپاشی کانتینر

# تحویل محموله به کشتیرانی

# بیمه کالا

# صدور بارنامه دریایی

# بارگیری کانتینر به کشتی و پرداخت کرایه حمل دریایی و سایر هزینه های مربوطه

# پیگیری بار

یکی‌ از مراحل مهم برای حمل و جابجایی‌ هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حمل‌و نقل می‌باشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل‌ به کانادا میشود. جدای از آسیب دیدگی، بسته‌بندی غیر استاندارد امکان پذیرش در گمرک و بنادر کشور را پیدا نخواهد کرد و توسط کارکنان گمرک مرجوع می‌شود.

جهان کالا کارگو توانایی فراهم کردن هر نوع بسته بندی استاندارد و مناسب را برای مراجعه کنندگان فراهم میاورد. ما امکان فراهم کردن هر نوع کارتون با ابعاد و ضخامت مناسب که اصطلاحا کارتون فریت نامیده می‌شود را برای مسافران مقدور می‌سازیم. همچنین ما می‌توانیم برای مسافرانی که میخواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی‌ که بیشتر در معرض آسیب دیدهگی می‌باشد انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه نمائیم. همچنین متقاضیان محترم می‌توانند از خدمات پرسنل بسته بند که به صورت حرفه‌ای بار صادراتی متقاضیان را به صورت استاندارد بسته بندی میکنند بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *