بهترین خدمات ارسال بار به آلمان با جهان کالا:

ارسال بار به آلمان

ما در این بخش قصد داریم اطلاعات مفیدی در رابطه با ارسال بار به آلمان را به شما همراهان عزیز ارائه دهیم. با ما همراه باشید.این روزها به دلیل افزایش مهاجرت ، بسیاری از افراد دغدغه ارسال بار به کشور مقصد را دارند و به دنبال یک راه حل مطمئن و مقرون به صرفه هستند تا بتوانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را به کشور مقصد ارسال کنند.

فریت بار و ارسال هوایی بار این کار را بسیار ساده کرده و به شما کمک میر کند تا در کمترین زمان ممکن تمام وسایل و لوازمی که نمی توانید به عنوان بار در هواپیما مسافربری همراه خود داشته باشید را جداگانه ارسال کنید و کاملا سالم در کشور مقصد دریافت نمایید .

برای اطلاع از هزینه ارسال بار به آلمان میتوانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگوتماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

در صورتی که سوالی درباره ی مقاله داشتید در پایین همین صفحه و در بخش کامنت ها بپرسید .

درباره آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال بزرگترین کشور اروپای مرکزی و پرجمعیتترین کشور در اتحاد ی اروپاست. آلمان از شمال با دانمارک، از سمت شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از سمت غرب با لوکزامبورگ، فرانسه، بلژیک و هلند مرز مشترک دارد. آلمان از شانزده ایالت تشکیل شده است. آلمان یکی از تاثیرگذارترین کشورها در فرهنگ اروپایی و یکی از قدرتهای جهانی در اقتصاد است که در سراسر دنیا بخاطر مهندسی دقیق و کیفیت بالای محصولات صنعتی اش مشهور است.

شهر هامبورگ به عنوان یک شهر ایالتی آلمان شناخته می شود و یکی از ۶۱ ایالت آلمان می باشد و بندر هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتالند واقع شده است .این شهر در شمال اسکاندیناوی و در غرب دریای شمال و در شرق دریای بالتیک واقع شده است.هامبورگ روی رود البه که از تقاطع دو رود آلستر و بیله تشکیل می شود واقع شده است. هامبورگ آب و هوایی بسیار ملس دارد و تحت تاثیر آب و هوای اقیانوسی ، اطلس قرار دارد. هامبورگ یکی از شهر های شمالی آلمان می‌باشد.

کمی درباره ی فرودگاه های آلمان

فرودگاه بین المللی آلمان در شهر هامبورگ

فرودگاه هامبورگ یک فرودگاه همگانی مسافربری است که از نظر بزرگی دومین فرودگاه بزرگ آلمان است این فرودگاه در ۶۱ کیلومتری از شمال مرکز شهر هانبورگ واقع شده است. بر اساس آماری که در سال ۴۱۶۲ منتشر شد این فرودگاه به عنوان پنجمین فرودگاه شلوغ تجاری آلمان شناخته شده است. و تعداد ۶۲۱۱۴۱۱۱ مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند .و چیزی در حدود ۶۷۸۱۵۱ پرواز از این فرودگاه بلند شده است. برای فریت بار به آلمان این فرودگاه یکی از فرودگاه های مهم است.

آلمان به دلیل مرکزیت در اروپا، قطب حمل و نقل اروپا به حساب میآید. این کشور دارای بازار اجتماعی اقتصادی با موجودی سرمایه بزرگ، نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد، و سطح بالا از نوآوری است. آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپاست و هم چنین جزو چهار تولید کننده بزرگ در سال می‌باشد.

بیشترین تعداد مهاجران را شهرهای هامبورگ، هسن، برلین و بادن-وورتمبرگ دارا می باشد. آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکهای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست. کشور آلمان با توجه به امکانات و تسهیالتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد.

 

دانشگاه های با رتبه بالا، موقعیتهای شغلی، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزههای اصلی این مهاجران می‌باشد. فریت  بار به آلمان که در اصطلاح ارسال بار به آلمان نامید میشود از رایجترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله های خود به آلمان می‌باشد.

ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر می باشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت هوایی می کنند. از جمله موارد رایجی که فریت بار به آلمان صورت میپذیرد می توان به لیست زیر اشاره نمود.

فریت بار وسایل منزل به آلمان ، ارسال و صادرات بار به آلمان ، ارسال و صادرات تابلو فرش به آلمان ، ارسال و صادرات فرش به آلمان ، ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان ، ارسال و صادرات میوه به آلمان ، ارسال و صادرات سبزیجات به آلمان ، ارسال و صادرات قارچ به آلمان ، فریت بار و صادرات خشکبار به آلمان ، ارسال و صادرات زعفران به آلمان ، ارسال و صادرات بار تجاری به آلمان ، ارسال و صادرات وسائل رستوران به آلمان ، حمل بار به آلمان ، ارسال و صادرات تنور به آلمان ، ارسال و صادرات چینی آلات به آلمان.

دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت های شغلی، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه های اصلی مهاجرت به آلمان می‌باشد.

یکی از مراحل مهم برای حمل و جابجایی هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حملو نقل می‌باشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل به آلمان می‌شود. جدای از آسیب دیدگی، بستهبندی غیر استاندارد امکان پذیرش در گمرک و بنادر کشور را پیدا نخواهد کرد و توسط کارکنان گمرک مرجوع می شود.

سی تی ام توانایی فراهم کردن هر نوع بسته بندی استاندارد و مناسب را برای مراجعه کنندگان فراهم می آورد. ما امکان فراهم کردن هر نوع کارتون با ابعاد و ضخامت مناسب که اصطلاحا کارتون فریت نامیده می‌شود را برای مسافران مقدور می‌سازیم. همچنین ما می توانیم برای مسافرانی که می خواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی که بیشتر در معرض آسیب دیده گی می‌باشد انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه نمائیم.

 

 

نکات مهمی که در ارسال هوایی بار به آلمان باید به آن توجه کنید: 

در فریت بار به آلمان سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند.

در ارسال بار به آلمان باید توجه داشته باشید که اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید .

برای فریت بار به آلمان این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای یک کارتن از روش که بیان می کنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن جهت ارسال را بدست آورید. برای فریت بار آلمان طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد ۱۱۱۱ تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست آورید. چون اگه وزن بار شما از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه ارسال بار به آلمان اون به مراتب بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید : بسته بندی و ارسال لوازم منزل

استاندارد ها و روش های گمرکی برای ورود بار به آلمان

آلمان یکی از کشور عضو اتحادیه اروپا است و بنابراین ، از روش ها و اسناد استاندارد اتحادیه اروپا برای کنترل واردات کالا و مواد به کشور آلمان استفاده می کند .

هنگامی که قصد دارید بار یا محموله ای را از یک کشور که خارج از اتحادیه اروپا قرار دارد (مثل ایران ) به آلمان ارسال کنید باید اقدامات لازم را برای دریافت اظهارنامه گمرکی ، چه به صورت الکترونیکی و چه با استفاده از سند اعلامیه کاغذی انجام دهید .

اگرچه شرکت حمل و نقل و ارسال بار  مسول ثبت اظهار نامه کمرگی است اما شما مسئول تهیه اطلاعات صحیح اظهارنامه خواهید بود .

در صورت ارسال بار دریایی یا اقیانوسی به آلمان ، شرکت حمل و نقل و فریت بار شما باید باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از بارگیری کالاهای شما در بندر مبدا ، اظهارنامه ورود را ثبت کند .

و در صورتی که قرار است بار و محموله شما با ارسال هوایی به آلمان فرستاده شود ، اظهارنامه کمرگی باید قبل از خارج شدن هواپیما از کشور مبدا صادر شود و برای مسافت های کوتاه حداقل باید ۴ ساعات قبل از ورود هواپیما به فرودگاه آلمان ارائه شود .

علاوه بر این باید همراه با اظهارنامه گمرکی ، دو نسخه از فاکتور تجاری کالا یا موادی را که حمل می کنید را نیز ارائه دهید . بسته به نوع حمل اقلام خود به آلمان ، ممکن است ملزم به ارائه گواهی مبدا نیز باشید .

بیشتر بخوانید: فریت بار کانادا

"<yoastmark

 

چه محدودیت ها و ممنوعیت هایی برای فریت بار به آلمان وجود دارد ؟

برای ارسال برخی از کالاها به آلمان باید حتما محدودیتها و ممنوعیت هایی که در اتحادیه اروپا برای این اقلام وجود دارد را بررسی کنید و بعد برای فریت بار به آلمان اقدام نمایید . در زیر به چند مورد از کالاهایی که برای ورود به آلمان دارای محدودیت و ممنوعیت هستند اشاره کردیم :

مواد شیمیایی : ورود برخی از انواع مواد شیمیایی به آلمان ممنوع است ، در حالی که برخی دیگر نیاز به مجوزها و مجوزهای مناسب دارند .

محصولات فولادی و آهنی : اگر محصولات آهن و فولاد را برای ارسال بار به آلمان در نظر گرفتید ، باید بررسی کنید که آیا نوعی از آنها هستند که شما را ملزم به ارائه سند نظارت به همراه اظهارنامه گمرکی می کنند یا نه .

پوشاک و منسوجات : برخی از محصولات نساجی و پوشاک برای فریت بار به آلمان یا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به مجوزهای ویژه دارند .

سبزیجات و میوه ها : اگر می خواهید میوه یا سبزیجات را از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به آلمان ارسال کنید و یا به این کشور وارد کنید ، باید گواهی مبدا و انطباق را ارائه دهید .

این موارد تنها چند نمونه از محدودیت هایی است که ممکن است بر برنامه های شما برای فریت بار به آلمان تأثیر گذار باشد . برای اینکه با جزئیات بیشتر در رابطه با محدودیت ها و ممنوعیت ها برای ارسال بار به آلمان آشنا شوید می توانید به پایگاه TARIC مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری در این زمینه کسب کنید .

برای جستجو در این پایگاه باید به دنبال وجود کدهایی مثل   CITES ، PROHI یا RSTR در برابر شماره HS باشید و یا توضیحات محصول یا کالای خود را در این پایگاه جستجو کنید .

بیشتر بخوانید : فریت بار

آیا می دانستید ارسال بار دریایی به آلمان، بهترین و مناسب ترین روش است؟

اگر محموله و باری که برای فریت به آلمان در نظر گرفتید بسیار بزرگ باشد باید از مسیرهای دریایی و اقیانوسی یا هوایی برای ارسال بار به آلمان استفاده کنید . خدمات ارسال بار اقیانوس برای ارسال بار به آلمان هزینه کمتری نسبت به ارسال بار هوایی دارد و برای حمل و نقل های بزرگتر ، بهترین و مناسب ترین روش خواهد بود .

 

 

آیا میدانید هزینه ارسال بار به آلمان چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به آلمان با توجه  به اندازه و وزن بار و محموله شما و سرعت ورود آن به کشور آلمان متفاوت است . اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

معتبرترین شرکت ایرانی برای فریت بار به آلمان

برای اینکه بار و محموله خود را با خیال راحت به آلمان ارسال کنید و نگرانی از بابت محدودیت هایی که برای فریت بار به آلمان وجود دارد نداشته باشید بهتر است قبل از هر اقدامی با یک شرکت حمل و نقل که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد ، مشورت کنید . شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای ارسال بار به آلمان به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار هوایی به آلمان را انجام دهید .

در واقع شرکت جهان کالا کارگو با تجربه و سابقه زیادی که در زمینه ارسال بار و فریت بار به کشورهای مختلف دارد ، دقیقاً می داند که چگونه بار را به آلمان حمل کند و با آگاهی دقیق و کامل از جزئیات مقررات ارسال بار به آلمان ، این اطمینان را میدهد که محموله شما بدون تاخیر از مرز عبور می کند و کاملا سالم و به موقع به آلمان می رسد .

 

خلاصه مطلب :

اگر قصد ارسال لوازم منزل به آلمان را دارید و یا بار و کالا شما برای رفتن به آلمان بسیار زیاد است می توانید از روش فریت بار به آلمان استفاده کنید. 

در واقع فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به آلمان ارسال کنید .

برای اینکه تمام مراحل قانونی و مهم را برای فریت بار به درستی انجام شود باید به یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید و پیشنهاد ما به شما شرکت جهان کالا کارگو است .

این شرکت با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به آلمان ارسال کند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *