فریت بار به آمریکا با بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی

فریتت بار به آمریکا با جهان کالا کارگو

آیا قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و به دنبال یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای برای فریت بار به آمریکا یا ارسال بار به آمریکا هستید ؟ و یا اینکه می خواهید یک بسته کوچک یا بزرگ که حاوی وسایل شخصی ، لوزام منزل و یا خوراکی و غیره است را به دوست خود در آمریکا بفرستید ؟

این راهنما به شما کمک می کند تا هر آنچه از فریت بار به آمریکا باید دانست را یاد بگیرید و بتوانید بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی را برای ارسال بار و محموله خود به آمریکا انتخاب کرده و یک فریت بار مطمئن و ایمن به آمریکا داشته باشید .

اهمیت فریت بار به آمریکا برای ایرانیان

تحصیلات کشور آمریکا برای مهاجرین از سایر کشورها بیشتر می باشد به همین خاطر مقصد خیلی از مهاجرین کشور آمریکا می‌باشد . ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. کشور آمریکا مقصد خیلی از افراد تحصیل کرده در ایران می‌باشد. بیشترین درخواست فریت بار به آمریکا مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می‌باشد.

چیزی که باعث ترغیب ایرانیان به مهاجرت به آمریکا می شود ، شامل دانشگاه های خوب ،موقعیت های شغلی عالی و امکان تجارت و سایر موارد می باشد کسانی که قصد مهاجرت یا سفر به آمریکا را دارند همیشه نیاز به فریت بار به آمریکا دارند.

ارسال بار به آمریکا را فریت بار به آمریکا نیز می نامند . از اونجایی که وزن بار مسافران از وزن بار مجاز بیشتر می باشد مسافر احتیاج ارسال وسایل خود به صورت فریت بار دارند.مواردی که بصورت فریت بار به آمریکا صورت می گیرد بیشتر شامل ارسال لوازم منزل به آمریکا ارسال یا صادر کردن تابلو فرش به آمریکا، ارسال خشکبار به آمریکا و یا ارسال و صادرات زعفران به آمریکا می‌باشد.

بسته بندی باید استاندارد باشد تا مانع از آسیب دیدگی بار در هنگام حمل و نقل به آمریکا شود. در ضمن به یاد داشته باشید اگر بسته بندی غیراستاندارد باشد ممکن است توسط گمرک و بنادر کشور پذیرش نشود.شرکت جهان کالا کارگوبرای مسافران که قصد دارند مبلمان ،تابلو نقاشی و… دارند بسته بندی های مناسب و استاندارد تهیه کرده است که به لوازم و وسایل شما هیچ آسیبی نرسد.

اهمیت فریت بار به آمریکا برای ایرانیان

نحوه فریت بار اشیاء قدیمی به آمریکا

اگر قضد خروج اشیاء قدیمی خود را از ایران به مقصد آمریکا دارید باید ۴ مرحله را طی کنید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

مرحله اول ترخیص از گمرک 

اولین مرحله فریت بار به امریکا،  ترخیص از گمرک می باشد. یعنی گمرک مدارک را چک می کند. دقت داشته باشید که باری که از ایران به آمریکا ارسال می شود باید به درستی آدرس گیرنده و اسم و فامیل آن قید شده باشد و با مدارک گیرنده که در بارنامه قید شده است یکسان باشد در غیر این صورت دچار مشکل می‌شوید.

مرحله دوم بررسی و ارزیابی بار

در مرحله دوم فریت بار به آمریکا باید توسط وزارت کشاورزی بررسی گردد . شخصی از طرف گمرک بار را مورد بررسی و ارزیابی قرار می داد محموله ارسال شده با آمریکا باید عاری از هرگونه آلودگی باشد.

مرحله سوم ارزیابی بار با  ایکس ری

در مرحله سوم بار توسط ارزیاب گمرک با ایکس ری مورد بررسی قرار گیرد . این دستگاه برای این می باشد تا ماهیت درست وسایل تایید شود.

مرحله چهارم ترخیص (Release)

بعد از طی تمام مراحل بالا با ترخیص یا به اصطلاح Release میشود و آماده ی تحویل می گردد. و گیرنده بار باید سریعا جهت تحویل بار به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به آمریکا و شهرهای مختلف آن با کارشناسان ما در شرکت جهان کالا کارگو تماس حاصل فرمایید.

ارسال اشیاء قدیمی به آمریکا

روش فریت بار مواد غذایی به آمریکا

در مورد فریت بار موادغذایی باید گفت که در این مورد هر کشوری قانون مخصوص به خود در این زمینه دارد. یعنی ممکن است در بازرسی از محموله شما متوجه مواد غذایی شوندو آن را دور بریزند و یا مشکلاتی برای صاحب بار پیش آیددر نتیجه ما پیشنهاد می کنیم که در فریت بار به کشور آمریکا مواد غذایی در بین محموله باری خود نگذارید تا دچار مشکل نشوید یا مواد غذایی را در جعبه جداگانه قرار دهید.

ارسال بار به آمریکا در کوتاه ترین زمان

خوشبختانه این روزها به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه فریت بار و ارسال بار هوایی و دریایی به سایر کشورها ایجاد شده است ، تمام نگرانی هایی که در این زمینه وجود داشته ، از بین رفته و به شما این اطمینان داده می شود که با خیال راحت تمام وسایل و لوازمی که از نظر قانونی مشکلی ندارند را به هر کشوری که تمایل دارید ارسال کنید و در کوتاهترین زمان ممکن ، بسته و محموله خود را در کشور مقصد دریافت نمایید .

همانطور که می دانید سال به سال ، سفرهای هوایی به آمریکا و از آمریکا افزایش پیدا می کند و همین موضوع باعث شده تا فریت بار به آمریکا یا ارسال بار به آمریکا نیز افزایش پیدا کند . برای اینکه مراحل فریت بار به آمریکا به درستی انجام شود و هیچ چیزی از قلم نیوفتد لازم است حتما به شرکت حمل و نقل معتبر در زمینه فریت بار و کارگو مراجعه کنید .

 

یک شرکت حمل و نقل معتبر در زمینه فریت بار و کارگو (مثل شرکت جهان کالا کارگو) نه تنها از تمام جزئیات مربوط به کاغذ بازی کمرگی و شرایط ارسال بار به آمریکا کاملا آگاه است ، بلکه به شما این امکان را می دهد تا بار خود را از زمانی که تحویل داده اید و تا زمان دریافت کالا و بسته در کشور مقصد پیگری کنید .

این شرکت ها با توجه به نوع کالا و فوریتی که برای ارسال بار به آمریکا وجود دارد ، بهترین بسته بندی و بهترین روش برای فریت بار به آمریکا را به شما پیشنهاد می دهند و مید توانید با خیال راحت بهترین و مناسب ترین روش برای ارسال بار به آمریکا را انتخاب کنید .

البته لازم است بدانید برای فریت بار به آمریکا نیز محدودیت ها و ممنوعیت هایی وجود دارد و برخی از کالا ها را نمی توانید به آمریکا ارسال کنید . این کالا ها عبارتند از :

در مورد فریت بار موادغذایی باید گفت که در این مورد هر کشوری قانون مخصوص به خود در این زمینه دارد. یعنی ممکن است در بازرسی از محموله شما متوجه مواد غذایی شوندو آن را دور بریزند و یا مشکلاتی برای صاحب بار پیش آید در نتیجه ما پیشنهاد می کنیم که در فریت بار به آمریکا مواد غذایی در بین محموله باری خود نگذارید تا دچار مشکل نشوید یا مواد غذایی را در جعبه جداگانه قرار دهید.

چه کالاهایی ارسال آن به آمریکا محدود است؟

چه کالاهایی ارسال آن به آمریکا محدود است؟

 • مصنوعات فرهنگی
 • گوشت یا محصولات گوشتی
 • بیشتر میوه ها و سبزیجات
 • غنائم شکار
 • گیاهان ، دانه ها و خاک
 • اسلحه گرم

چه کالاهایی که ارسال آن به امریکا ممنوع است؟

تخت هیچ شرایطی نمی توانید کالاهای ممنوع را به امریکا ارسال کنید . این کالاها عبارتند از :

 • هر چیزی که از خز سگ یا گربه ساخته شده باشد
 • مواد مخدر و و برخی داروهای خاص دیگر مانند Rohypnol و Fen-Phen
 • حیوانات در معرض انقراض یا وسایل ساخته شده از چنین گونه هایی ، از جمله عاج ، مگر اینکه بتوانید حداقل ۱۰۰ سال از سن آن را ثابت کنید
 • طلا از کشورهایی همچون کوبا ، ایران ، لیبی ، صربستان و سودان
 • محصولات کشورهای تحریم شده از جمله کوبا ، ایران ، کره شمالی ، میانمار ، سودان و سوریه
 • مارک های تجاری و مقالات نقض حق چاپ ، طراحی های غیرقانونی و نرم افزارهای سرقتی

برای اینکه با جزئیات بیشتری در این زمینه آشنا شوید میتوانید به وب سایت گمرک و مرزبانی ایالات متحده به آدرس www.cbp.gov مراجعه کنید .

کالاهایی که ارسال آن به امریکا ممنوع است چیست؟

روش های ارسال بار به آمریکا

شرکت حمل و نقل و فریت بار به آمریکا ابتدا اندازه ، مقدار ، وزن و حساسیت به زمان ارسال کالا به آمریکا را در نظر میگیرد و بعد بهترین گزینه برای شما و ارسال کالا به آمریکا تعیین می کند .

اما به طور کلی ۲ انتخاب برای ارسال کالا به آمریکا وجود دارد :

ارسال کالا به آمریکا با هواپیما

با توجه به فاصله شما از مبدا تا آمریکا و مراحلی که باید برای تحویل کالا انجام دهید ، ممکن است ارسال کالا به آمریکا با هواپیما بین ۱ تا چند روز طول بکشد . حمل و نقل هوایی برای وسایل کوچک ، شکننده و فسادپذیر بهترین انتخاب است . زیرا بسته و کالا شما حداقل دستکاری را خواهد داشت و خطر آسیب یا خسارت آن نیز کم خواهد بود .

اما ارسال کالا به آمریکا با هواپیما با توجه به سوخت گران تر هواپیما ، هزینه بالاتری دارد و همچنین به دلیل محدودیت و کم بودن فضا در هواپیمای باری ، نمی توانید کالا با اندازه یا وزن مشخصی مثل مبلمان یا وسایل حجیم دیگر را ارسال کنید .

ارسال کالا به امریکا از مسیر دریایی

حمل و نقل دریایی توسط مشاغل برای تحویل کالاهای بزرگ استفاده می شود و ارزان تر از ارسال کالا به روش هوایی است . برای ارسال مبلمان ، ماشین یا سایر کالاهای حجیم می توانید از کانتینرهای حمل و نقل دریایی استفاده کنید . حمل و نقل از طریق دریا برای مواردی که به سرعت منقضی نمی شوند  ، بهترین گزینه است .

معایب ارسال کالا به کشور آمریکا از راه دریا

ازجمله معایب این روش ارسال کالا به آمریکا این است که طولانی تر از حمل و نقل هوایی بوده ، در برابر آب و هوای نامساعد آسیب پذیر است و نظارت بر آن هنگام حمل و نقل دشوار خواهد بود . علاوه بر این ، ممکن است نیاز به رعایت محدودیت های گمرکی و مالیاتی داشته باشید ، که این موضوع به معنای فراهم کردن مدارک بیشتر است .اما اگر ازیک شرکت حمل و نقل بین المللی و با تجربه برای ارسال بار به آمریکا استفاده کنید ، آنها می توانند از تمام مدارک و قوانین لازم برای شما مراقبت کنند.

روش ارسال بار به آمریکا

ارزان ترین و سریع ترین روش های فریت بار به امریکا

یکی از سریع ترین روش ها برای فرستادن فریت بار به امریکا استفاده از خدمات حمل و نقل هوایی است. اگر برای شما زمان بسیار مهم است و نیاز دارید که بسته ی کالای شما به سرعت به مقصد برسد، بهترین راه برای شما فریت بار هوایی است. شما می توانیدبا شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و در مورد قیمت ها و زمان تحویل کالا مطلع شوید. این روش هزینه بالاتری نسبت به روش های دیگر دارد. همچنین، اگر برای شما از نظر اقتصادی مهم است که کم تر هزینه کنید استفاده از خدمات دریایی برای شما گزینه مناسب تری است ولی باید این را درنظر داشته باشید که زمان تحویل آن طولانی تر است. برای انتخاب هر یک از این روش ها بهتر است اول از همه به نیازها و محدودیت های خودتان توجه کنید و با شرکت جهان کالا کارگو مشورت کنید.

هزینه فریت بار به امریکا چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به امریکا به محل ارسال (کشور مبدا) و وزن و اندازه بسته ای که ارسال می کنید بستگی دارد . برای اینکه هزینه فریت بار به امریکا برای شما مناسب باشد لازم است یک شرکت حمل و نقل حرفه ای و با تجربه را در این زمینه انتخاب کنید.

به عنوان مثال شرکت جهان کالا کارگو یکی از این شرکت های معتبر و حرفه ای در زمینه فریت بار به امریکا و سایر کشورهای دنیاست که دارای قیمت رقابتی بوده و به شما این اطمینان را میدهد که کالا و محموله خود را با روشی کاملا ایمن و مطمئن و سریع بع آمریکا ارسال کنید .

چرا به فریت بار به آمریکا نیاز داریم؟

همانطور که ذکر شده، مسافران تنها مجاز به حمل مقدار محدودی بار هستند که این مقدار بسته به شرکت هواپیمایی و کلاس پرواز ممکن است کمی متفاوت باشد. هزینه اضافه بار نیز بسیار بالاست و مقرون به صرفه نیست که این هزینه را برای حمل تنها چند کیلو بار اضافه پرداخت کنید.

در هر صورت، شما قادر نخواهید بود که وسایل منزل خود را همراه خود با هواپیما حمل کنید. بنابراین، تنها راه حل ارسال بار به آمریکا است که محدودیت در وزن بار ندارد و همچنین هزینه آن بسیار کمتر از هزینه اضافه بار است. فریت بار از ایران به آمریکا معمولاً به صورت هوایی انجام می‌شود. اقلامی نظیر وسایل منزل، فرش، تابلوهای فرش یا نقاشی، خوراکی‌ها، سبزیجات خشک، برنج، دستگاه‌ها و قطعات صنعتی، سمپل‌های تجاری و غیره با خطوط هوایی قابل حمل هستند. شما می‌ توانید لوازم شخصی یا منزل و هر لوازم دیگری را به هر شهری در آمریکا مانند واشنگتن دی‌ سی، نیویورک، بوستون، شیکاگو، تگزاس، میامی، لس‌ آنجلس، سان فرانسیسکو، سیاتل، آستین و … فرستاده و ارسال کنید.

روش ارسال بار به آمریکا

آیا ارسال مواد غذایی به آمریکا مجاز است؟

گمرک کشورهایی مثل آمریکا، با مواد غذایی و خوراکی حتی به میزان کمی، در بین بار مسافران، حساسیت بسیار زیادی دارند. در بازرسی های گمرکی، ممکن است مواد خوراکی را دور ریخته بریزند از این رو پیشنهاد ما این است که آنها را در بسته‌ بندی‌ های جداگانه‌ ای قرار دهید و در یک جعبه مجزا بسته بندی کنید. با این کار در صورت بروز هرگونه مشکل در بازرسی گمرک، تنها جعبه مربوطه باز می شود و بار های شما آسیبی نمی خورند.

سخن پایانی

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به آمریکا ارسال کنید .

برای اینکه تمام مراحل قانونی و مهم را برای فریت بار به آمریکا به درستی انجام شود باید به یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید و پیشنهاد ما به شما شرکت جهان کالا کارگو است . این شرکت با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به آمریکا ارسال کند .

سوالات متداول فریت بار به آمریکا

چند کیلو بار میتوان به آمریکا ارسال کرد ؟

برای ارسال بار از طریق فریت بار باید وزن محموله بیش از ۴۵ کیلوگرم باشد.

چگونه از قیمت دقیق ارسال بار به آمریکا آگاه شوم؟

از آنجایی که ایالت های آمریکا زیاد است و هزینه فریت بار به هر کدام از این ایالت ها متفاوت است ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال فرش به آمریکا وجود دارد ؟ 

در صورتی که به صورت مسافری به آمریکا سفر میکنید میتوانید نهایتا ۲۰ متر مربع از فرش دستباف ایرانی را با خود به آمریکا ببرید اما برای بیش از این میزان نیازمند بارنامه و طی مراحل قانونی هستید.

آیا امکان فریت بار مواد غذایی به کشور آمریکا وجود دارد یا خیر؟

ایالات متحده آمریکا در مورد وجود مواد غذایی در بار بسیار حساس بوده و ممکن هست بعد از بررسی آنها را دور بریزد. بنابراین ما این توصیه را داریم که تا جایی که امکان دارد از گذاشتن مواد غذایی در بین بار خودداری کنند تا مشکلی برای بار آنها پیش نیاید. دقت داشته باشید که هر کشور قوانین خاصی برای فریت بار دارد که باید حتما به آنها توجه کامل داشته باشید. نباید عطر و ادکلن یا مواد شیمیایی در بار گذاشته باشد این جز قوانین فریت بار می‌باشد وبرای همه کشور ها یکسان می‌باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

8 دیدگاه در “فریت بار به آمریکا با بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =

تماس سریع