فریت بار به استرالیا | بهترین تعرفه و خدمات

فریت بار به استرالیا

کشور استرالیا یک کشور توسعه یافته در نیمکره جنوبی می باشد. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور جهان می باشد. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است. در کشور استرالیا نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند.

دو شهر بزرگ استرالیا سیدنی و ملبورن می باشند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آنرا از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا وخلی ج در برگرفته ‌است.

استرالیا همچنین سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه به ‌شمار می‌آید که کوچک‌ ترین قاره دنیاست. استرالیا که همچون جزیره ‌ایبزرگ دراقیانوس آرام واقع شده، از نظر زمین ‌شناسی قدیمی ترین خشکی جهان به ‌شمار می‌آید.

کشور توسعه یافته استرالیا واقع در کوچکترین قاره جهان امکانات گسترده و تسهیلات قابل ملاحظه ای را برای مهاجران بخصوص مهاجران ایرانی و قشر تحصیل کرده در نظر گرفته است.

این امکانات شامل موقعیت های شغلی فراوان در مراکز صنعتی و پزشکی ، فرصت‌های تحصیلی‌ در دانشگاه‌های انگلیسی‌ زبان با رتبه‌های جهانی‌، امکان تجارت خارجی و صادرات به استرالیا و بسیاری موقعیت های رفاهی دیگر می‌باشد.

استرالیا امکانات بسیار مناسبی برای مهاجران فراهم نموده است. به همین خاطر استرالیا مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص افراد تحصیلکرده می‌باشد.

ارسال بار به استرالیا‌ که در اصطلاح فریت بار به استرالیا نامیده میشود از رایج‌ ترین اقدامات مسافرین برای ارسال بارهای خود به استرالیا می‌باشد. معمولا مسافران باری که به استرالیا ارسال می کنند از وزن بار مجاز برای ارسال به استرالیا بیشتر می باشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت بار به استرالیا میکنند. از جمله موارد رایجی که ارسال بار به استرالیا صورت می‌پذیرد می‌توان به لیست زیر اشاره نمود.

ارسال و صادرات وسایل خانه به استرالیا ، ارسال و صادرات مبلمان به استرالیا ، ارسال و صادرات تابلو فرش به استرالیا ، ارسال و صادرات فرش به استرالیا ، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به استرالیا ، ارسال و صادرات میوه به استرالیا ، ارسال و صادرات سبزیجات به استرالیا ، ارسال و صادرات قارچ به استرالیا ، ارسال و صادرات خشکبار به استرالیا ، ارسال و صادرات زعفران به استرالیا ، ارسال و صادرات بار تجاری به استرالیا ، ارسال و صادرات وسائل رستوران به استرالیا ، ارسال و صادرات تنور به استرالیا ، ارسال و صادرات چینی آلات به استرالیا و تمامی مواردی که شامل ارسال بار تجاری به استرالیا می‌شود.

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و ارسال لوازم منزل

ارسال بار به دیگر کشورها به سه صورت انجام می گیرد که شامل ارسال زمینی ،دریایی و هوایی بار به استرالیا می‌باشد.

ارسال بار به استرالیا از راه زمینی

به دلیل اینکه کشور استرالیا یک جزیره می باشد از سایر کشورها به آن نمیتوان از طریق زمینی عمل ارسال بار را انجام داد.

حمل و نقل بار به استرالیا از راه دریا

یکی دیگر از روش های ارسال بار به استرالیا استفاده از کشتی های بار بری و همچنین مسافربری است.

بیشتر بخوانید : ارسال بار با کشتی به استرالیا

فریت بار به استرالیا از راه هوایی

امن ترین راه برای ارسال بار به استرالیا حمل بار هوایی می‌باشد

مراحل فریت بار به استرالیا (بصورت هوایی)

اولین مرحله انجام تشریفات گمرکی می باشد.در این مرحله می توانید تمامی امور را به شرکت ارائه دهنده خدمات فریت بار به استرالیا بسپارید یا خودتان برای انجام امور گمرکی اقدام کنید و شخص حضور داشته باشید.

بیشتر بخوانید : هزینه فریت بار

دومین مرحله پالت بندی محموله در صورت نیاز این کار برای جلوگیری از آسیب دیدگی بار صورت میگیرد.. شرکت جهان کالا کارگو خود تمامی این مراحل را به عهده می گیرد و به بهترین شکل این خدمات را انجام می دهد.

آخرین مرحله در فریت بار به استرالیا اخذ بارنامه می‌باشد.

6 دیدگاه در “فریت بار به استرالیا | بهترین تعرفه و خدمات

 1. Gdhdh میگوید:

  سلام.شرایط ترخیص بار در مقصد آدلای رو میخاستم بدونم.در مبدأ که بار کاملا بررسی میشه.آیا در مقصد هم بار را باز میکنند.چون وسایل شخصی من کریستال و ظروف و لباس و …حساس هستند و اگه اونجا باز کنند ممکنه خراب شن.لطفا درمورد قوانین ترخیص اونجا بگید

  • مدیریت میگوید:

   سلام
   با توجه به تشریحی بودن جواب سوال شما لطفا روی واتس اپ با شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵ پیام بگذارید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ رو دریافت کنید.
   با تشکر
   تبریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.