فریت بار به آمریکا

فریت بار به آمریکا

ارسال بار به آمریکا

بیشترین درخواست فریت بار به آمریکا مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می‌باشد. بطور کلی ورود لوازم شخصی و اثاثیه منزل به امریکا برای مهاجرین و مسافران به آنجا رایگان می‌باشد بیشتر افرادی که از ایران به امریکا به صورت طولانی مدت مسافرت می‌کنند فکر می‌کنند نمی‌توانند لوازم و اثاثیه شخصی خود را به امریکا فریت نمایند.

 

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و ارسال لوازم منزل

جهان کالا کارگو جهت ارسال بار به امریکا ، برای رفاه حال مشتریان خود امتیازاتی به نسبت سایر شرکت های فریت بار دارد. از این رو همیشه اولویت اول این شرکت ارائه خدمات با کیفیت برتر بوده است و هر روز با تحقیق و مطالعه در رابطه با روند کار فریت در کشورهای پیشرفته همچون امریکا سعی در تقویت خدمات خود دارد.

در مورد فریت بار به آمریکا مشتریانی زیادی برایشان این سوال پیش می آید که آیا امکان فریت بار مواد غذایی به کشور آمریکا وجود دارد یا خیر؟

ایالات متحده آمریکا در مورد وجود مواد غذایی در بار بسیار حساس بوده و ممکن هست بعد از بررسی آنها را دور بریزد. بنابراین ما این توصیه را داریم که تا جایی که امکان دارد از گذاشتن مواد غذایی در بین بار خودداری کنند تا مشکلی برای بار آنها پیش نیاید. دقت داشته باشید که هر کشور قوانین خاصی برای فریت بار دارد که باید حتما به آنها توجه کامل داشته باشید. نباید عطر و ادکلن یا مواد شیمیایی در بار گذاشته باشد این جز قوانین فریت بار می‌باشد وبرای همه کشور ها یکسان می‌باشد.

بیشتر بخوانید : هر آنچه از فریت بار به آمریکا باید دانست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.