فریت بار به مالزی و کوالالامپور

فریت بار به مالزی و کوالالامپور

اگر می خواهید به مالزی و کوالالامپور مهاجرت کنید یا قصد دارید برای مدت زمان طولانی به این شهر سفر کنید ، می توانید با استفاده از خدمات فریت بار به مالزی و کوالالامپور ، دغدغه ای نسبت به حمل بار و چمدان به این کشور را نداشته باشید و هر ان چیزی که ممکن است در مالزی به آن نیاز داشته باشید را به راحتی و با استفاده از خدمات فریت بار به مالزی و کوالالامپور ارسال کنید .

 

درباره مالزی

مالزی (Malaysia) یکی از کشورهای مسلمان است که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت این کشور شهر کوالالامپور (Kuala Lumpur) است که از نظر وسعت نیز بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود . از نظر جغرافیایی ، کشور مالزی از شمال با کشور تایلند و از جنوب با سنگاپور هم مرز است . زبان رسمی مردم مالزی ، مالایی بوده و حکومت این کشور پادشاهی مشروطه فدرال با دو مجلس قانونگذاری است . کشور مالزی از دو بخش شرقی و غربی تشکیل شده که در قسمت غربی آن ۱۱ استان وجود دارد و قسمت شرقی آن شامل ۲ استان جزیره ای است .

این کشور زیبا به دلیل داشتن سواحل متعدد ، تنوع مناطق و جاذبه‌ های طبیعی و همچنین از ان جایی که در تمام طول سال دارای آب و هوای معتدل و مطبوعی دارد ، یکی از مهمترین مقاصد گردشگری جهان است .

این کشور در چند سال اخیر ، پیشرفت های خیلی زیادی داشته و به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه شناخته شده و معروف است به گونه ای که توانسته به سرعت از یک کشور جهان سومی به یک کشور مدرن و توسعه یافته تبدیل شود . همچنین از نظر تحصیل و کار نیز یک گزینه بسیار عالی است و به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد دارند به یکی از کشورهای آسیایی و مسلمان مهاجرت کنند ، کشور مالزی را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند .

 

در ادامه این بخش با ما همراه بمانید و اطلاعات خوبی در رابطه با نحوه حمل بار به مالزی، ارسال بار به کوالالامپور و هزینه فریت بار به مالزی کسب کنید و بهترین شرکت ایرانی برای فریت بار به مالزی را بشناسید .

 

ارسال بار  به مالزی | حمل بار به مالزی

آیا حمل وسایلم به مالزی امن است ؟

آیا اقلام من با خیال راحت به مالزی می رسند ؟

از کدام شرکت حمل و نقل برای ارسال بار به مالزی استفاده کنم ؟

برای ارسال بار به مالزی ، سوالات زیادی وجود دارد که باید بپرسید و عوامل مختلفی را باید قبل از ارسال وسایل خود به مالزی در نظر بگیرید . در حالی که تجربیات حمل و نقل ممکن است بین شرکای حمل و نقل متفاوت باشد ، مراحل کلی که باید برای حمل بار به مالزی انجام دهید به شرح زیر است :

 1. پیدا کردن شرکت حمل و نقل مناسب برای حمل بار به مالزی

در هنگام انتخاب شرکت حمل و نقل برای ارسال بار به مالزی باید گزینه های مختلفی را در نظر داشته باشید تا یک تجربه عالی از حمل بار به مالزی برایتان ایجاد شود . به طور کلی شرکت حمل و نقل بین المللی باید دارای شرایط زیر باشد :

 • دارا بودن تخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی
 • آگاهی کامل از اقلام ممنوع و مجاز برای ارسال به مالزی و سایر کشورها
 • مشخص بودن هزینه های مربوط به حمل بار به مالزی

 

 1. بسته بندی بار و محموله برای ارسال به مالزی

بسته بندی مناسب بار و محموله خود با مواد بسته بندی مناسب در حمل و نقل برون مرزی مهم است . بسته ‌ها ممکن است در حین حمل‌ و نقل مرزی به مالزی در معرض حمل‌ و نقل خشن قرار گیرند ، بنابراین گنجاندن مواد بسته‌ بندی اضافی مانند ضربه گیر حباب ‌دار یا ضربه گیرهای کاغذی به جلوگیری از جهش محصولات شما در داخل بسته در طول حمل و نقل کمک می ‌کند . البته اگر کار بسته بندی بار و محموله را به شرکت حمل و نقل بسپارید خیالتان از بابت ایمن بودن بار و استاندارد بودن بسته بندی راحت خواهد بود .

 

 1. تعیین سطح مناسب خدمات

شرکت های حمل و نقل معمولاً چندین سطح خدمات را برای حمل بار مالزی و خارج از کشور ارائه می دهند . این گزینه های تحویل عمدتاً در ویژگی های ارائه شده خود متفاوت هستند ، مانند:

 • زمان تحویل
 • محدودیت وزن
 • تحویل رایگان در آدرس مبدا
 • جبران خسارت در صورت مفقود شدن محموله
 • خدمات بسته بندی
 • روی خط بودن برای پاسخگویی به مشتری
 • خدمات پرداخت انلاین
 • پیگیری محموله

به طور معمول ، هرچه ویژگی های بیشتری ارائه شود ، هزینه حمل و نقل بالاتر است . بنابراین شرکتی را انتخاب کنید که با بودجه و نیازهای حمل و نقل شما مطابقت دارد .

 

 1. ارائه جزئیات حمل و نقل

متصدیان و کارشناسان شرکت حمل و نقل باید اسناد و مدارک مورد نیاز گمرک مالزی را به مشتریان خود  ارائه دهند . اسناد و مدارکی که در این مواقع مورد نیاز است عبارتند از :

 • مشخصات و آدرس فرستنده
 • مشخصات و آدرس گیرنده
 • ارزش کالا و محموله اعلام شده به دلار
 • کد هماهنگ اقلام (HS).
 • شرح کالا و محموله
 • وزن و ابعاد اقلام

این اطلاعات توسط شما به کارشناسان شرکت حمل و نقل ارائه مشود و این اطلاعات در فرم اظهارنامه گمرکی یا برچسب حمل و نقل وارد خواهند شد . همیشه بررسی کنید که این اطلاعات به درستی وارد شده باشند .

 

 1. برچسب ها و اسناد حمل و نقل را چاپ کنید و آنها را به بسته خود وصل کنید

برچسب حمل و نقل را که حاوی اطلاعاتی است که در مرحله قبل وارد کرده‌اید ، باید به طور ایمن و قابل رویت روی بار و محموله چسبانده شوند . آدرس ها و بارکدهای روی برچسب حمل و نقل باید برای شناسایی و بازرسی گمرکی مشخص باشد . اطمینان حاصل کنید که اسناد حمل و نقل را می توان در بسته پیدا کرد .

 

 

ارسال بار به کوالالامپور

همانطور که در بالا اشاره شد ، برای ارسال بار به کوالالامپور و مالزی ، لازم است که حتما با یک شرکت معتبر که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد ، همکاری کنید تا تمام اقدامات قانونی و لازم در جهت ارسال بار به کوالالامپور با دقت و درست انجام شود .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهایی است که به طور تخصصی در زمینه ارسال بار به خارج از کشور فعالیت دارد و می توانید تمام اقدامات مربوط به فریت بار به کوالالامپور را با همکاری این شرکت به بهترین شکل ممکن پیش ببرید .

برای استفاده از خدمات ارسال بار به کوالامپور ، باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به کوالامپور ، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید . سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد . بعد از بازرسی ، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود . سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به کوالامپور اماده شود .

شرکت جهان کالا تمام مراحل ارسال بار به کوالالامپور از بسته بندی استاندارد و ایمن گرفته تا حمل بار و تخلیه در فرودگاه بین المللی ، انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار هوایی به کوالالامپور را انجام میدهد و از تمام قوانین و مقرراتی که برای فریت بار به کوالالامپور و مالزی وجود دارد مطلع بوده و تمام کارهایی که برای ارسال بار ایمن و مطمئن به کوالالامپور را کاملا دقیق و درست انجام خواهد داد تا خیالتان از بابت سالم و به موقع رسیدن بار و محموله به کوالالامپور راحت باشد .

 

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات
هزینه فریت بار به مالزی
هزینه فریت بار به مالزی

هزینه فریت بار به مالزی

تعیین هزینه فریت بار به مالزی به عوامل و متغیرهای زیادی وابسته است و این هزینه با توجه به وزن و حجم بار ، مسیری که برای حمل بار مالزی انتخاب می شود (دریایی یا هوایی) هزینه های مربوط به بیمه باربری ، هزینه های مربوط به اخذ مجوز و انجام تشریفات گمرکی ، هزینه مربوط به بسته بندی بار و هزینه های شرکت حمل و نقذ و نرخ ارز متفاوت و متغییر خواهد بود . اما به طور کلی ، در هنگام تعیین هزینه فریت بار به مالزی ، هرچه وزن بار و محموله شما بیشتر باشد ، هزینه فریت بار کمتر خواهد بود .

 

برای اطلاع از هزینه فریت بار به مالزی بهتر است با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

خلاصه مطلب

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به مالزی و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید . برای اینکه تمام مراحل قانونی و مهم را برای فریت بار به مالزی به درستی انجام شود باید به یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید و پیشنهاد ما به شما شرکت جهان کالا کارگو است . این شرکت با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، محموله و بار شما را به مالزی و کوالالامپور ارسال خواهد کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *