حمل اثاثیه منزل به کانادا

حمل اثاثیه منزل به کانادا

اگر قصد دارید اثاثیه و سایر وسایلی که دارید را به خانه جدید خود در کانادا ببرید ، باید یک سری اقدامات و فرایندهایی که توسط آژانس خدمات مرزی کانادا (Canada Border Service Agency ) برای ارسال کالاهای خانگی خود به کانادا تعیین شده است را انجام دهید. برای اینکه اطلاعات خوبی در رابطه با نحوه حمل اثاثیه منزل به کانادا کسب کنید و با هزینه حمل وسایل به کانادا آشنا شوید و بهترین شرکت ایرانی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد را بشناسید ، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

بیشتر بخوانید : فریت بار به کانادا

برای ارتباط با کارشناسان مجرب در شرکت جهان کالا کارگو می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

حمل وسایل منزل به کانادا | بردن وسایل منزل به کانادا

 

برای اینکه حمل وسایل منزل به کانادا به بهترین شکل ممکن انجام شود و هیچ مشکلی در زمینه بردن وسایل منزل به کانادا نداشته باشید ، بهتر است با مراحل انجام این کار بیشتر آشنا شوید. این مراحل را در زیر توضیح داده ایم :

 1. پکینگ لیست یا لیست کالا ها و و سایل منزل خود را تهیه کنید

هنگامی که برای مهاجرت به کانادا آماده می شوید ، باید تصمیم بگیرید که اولین باری که وارد کانادا می شوید شخصاً چه چیزی را همراه با خود ببرید و چه چیزی را جداگانه ارسال کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه چیزی را به کانادا بفرستید ، باید یک لیست نسبتاً دقیق از همه موارد تهیه کنید. علاوه بر این اگر از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی استفاده می کنید باید آن‌ها نیز یک موجودی از کالاهایی را که بسته ‌بندی می‌کنید ، تهیه ‌کنند. این لیست موجودی ، چیزی است که برای واردات یکباره بدون عوارض وسایل منزل به کانادا به آن نیاز دارید.

همچنین لازم است که ارزش کالایی که به کانادا ارسال می کنید را نیز اعلام کنید. زیرا مقامات کانادایی باید محاسبه کنند که چقدر مالیات و عوارض باید برای آن کالا اعمال شود. زیرا به طور کلی ، هر چیزی که بیش از ۲۰ دلار کانادا ارزش داشته باشد مشمول مالیات و عوارض خواهد بود و کالای شما به احتمال زیاد از این ارزش فراتر خواهد رفت. مالیات کالا و خدمات (GST)  پنج درصد تعیین شده است که به طور خودکار برای هر وارداتی با ارزش بیش از ۲۰ دلار کانادا اعمال می شود.

 

بردن وسایل منزل به کانادا
بردن وسایل منزل به کانادا

 

 1. کامل کردن فرم BSF186

هنگامی که برای اولین بار وارد کانادا می شوید، به عنوان بخشی از مصاحبه مهاجرتی که توسط آژانس خدمات مرزی کانادا انجام می شود، نماینده از شما می پرسد که آیا قصد دارید کالایی وارد کنید یا خیر ؟ در این موقعیت شما به لیست کالاهایی که برای ارسال به کانادا تهیه کرده اید نیاز خواهید داشت.

سپس نماینده فرمی به نام BSF186 را با اطلاعات لیست های شما برای شما تکمیل می کند . فرم BSF186 چیزی است که هنگام ورود کالا به کانادا به آن نیاز دارید.

 

حمل وسایل منزل به کانادا
حمل وسایل منزل به کانادا
 1. ترخیص کالاها و وسایل خود از گمرک

هنگامی که کالاهای شما به کانادا می رسد ، تا زمانی که آنها را آزاد نکنید ، در گمرک نگهداری می شوند. شرکت حمل و نقلی که با همکاری آن وسایل و اثاثیه منزل خود را به کانادا ارسال کرده اید ، به شما خواهد گفت که چه زمانی کالاهای شما آماده ترخیص کالا از گمرک هستند و نامه گمرکی را برای شما ایمیل می کنند.

برای ترخیص کالا از گمرک  باید مدارک زیر را با خود به دفتر CBSA ببرید :

 • فرم BSF186 مهر شده شما و فهرست مهر شده پیوست شده که هنگام ورود به کشور از مامور مرزی دریافت کرده اید.
 • دو نسخه از نامه گمرکی ارائه شده توسط شما.
 • تأیید نامه اقامت دائم یا کارت اقامت دائم در صورت داشتن آن.
 • پاسپورت

در دفتر  CBSA، مامور مرزی تمام مدارک شما را بررسی می کند و در صورتی که تمام مدارک کامل و درست باشند ، کالا و وسالی شما از گمرک ترخیص خواهند شد.

 

کدام وسایل و اثاثیه منزل را می توان به کانادا ارسال کرد ؟

اگرچه امکان ارسال مبلمان منزل ، وسایل الکترونیکی و سایر اثاثیه منزل به کانادا وجود دارد اما بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا ارزش مبلمان  ، اثاثیه و لوازم منزل خود را محاسبه کنید و سپس از قیمت مبلمان و این وسایل منزل در کانادا مطلع شوید و آن را با هزینه حمل و نقل مبلمان به کانادا مقایسه کنید و در صورتی که  این کار مقرون به صرفه بود ، برای ارسال مبلمان منزل خود به کانادا اقدام نمایید. همچنین در صورتی که قصد ارسال وسایل الکترونیکی و برقی را به کانادا دارید بهتر است ابتدا سازگاری این وسایل با سیستم برقی و شرایط موجود در آپارتمان های کانادا مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که این سازگاری وجود داشت برای ارسال وسایل برقی و سایر اثاثیه منزل خود اقدام نمایید.

 • مبلمان منزل
 • لوازم خانگی و کالاهای الکترونیکی
 • لباس ، کیف ، کفش ، زیورآلات و سایر وسایل شخصی
 • فرش و وسایل دکوری
 • کامپیوترهای شخصی
 • کتاب ها
 • آلات موسیقی
 • ابزار سرگرمی و سایر موارد سرگرمی

 

کالاهایی که برای ارسال به کانادا ممنوع هستند

 • میوه تازه
 • هیزم
 • بیشتر تسلیحات ، از جمله تیزر ، بند برنجی و اسپری فلفل
 • چاقوهای خاص ، از جمله آنهایی که برای ماهیگیری و شکار استفاده می شوند
 • مطالب ناپسند ، تبلیغات نفرت و پورنوگرافی کودکان
 • هر وسیله کمپینگ که کاملاً تمیز و عاری از آفات یا خاک نباشد

 

هزینه حمل وسایل منزل به کانادا
هزینه حمل وسایل منزل به کانادا

هزینه حمل وسایل منزل به کانادا

برآورد هزینه حمل اثاثیه منزل به کانادا یکی از موارد مهم و تعیین کننده در هنگام مهاجرت و انتقال وسایل منزل به کشور مقصد خواهد بود. بنابراین قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را در رابطه با حمل وسایل و اثاثیه منزل به کانادا و هر کشور دیگری بگیرید ، لازم است با چند شرکت معتبر و حرفه ای که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مشورت کنید تا بتوانید بهترین و مقرون صرفه ترین روش برای اینکار را انتخاب کنید.

تیم حرفه ای و متخصص در شرکت جهان کالا کارگو با ارزیابی وسایل و اثاثیه شما ، وزن و حجم تقریبی این وسایل را برآورد می کنند و بعد با توجه به وزن و حجم تقریبی این اثاثیه ، روشی که برای ارسال اثاثیه در نظر دارید ، هزینه های بسته بندی و گمرکی، فاصله کشور مبدا تا کانادا و غیره ، هزینه حمل اثاثیه منزل به کانادا را به شما اعلام خواهند کرد.

 

برای ارتباط با کارشناسان مجرب در شرکت جهان کالا کارگو می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

 

چگونه بهترین شرکت حمل و نقل برای ارسال اثاثیه منزل به کانادا انتخاب کنیم؟

برای اینکه  اثاثیه و وسایل منزل خود را با خیال راحت به کانادا ارسال کنید و نگرانی از بابت محدودیت هایی که برای فریت بار به کانادا وجود دارد ، نداشته باشید بهتر است قبل از هر اقدامی با یک شرکت حمل و نقل که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد ، مشورت کنید. شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به کانادا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار هوایی یا دریایی به کانادا را انجام دهید.

 

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

خلاصه مطلب

فریت بار یکی از روش های مطمئن و سریع برای ارسال وسایل شخصی ، وسایل منزل ، کتاب ، مواد غذایی و غیره به سایر کشورها بوده و به شما این امکان را میدهد تا با صرف هزینه کمتر ، وسایل مورد نیاز خود یا سایر افراد را به کانادا ارسال کنید. بنابراین اگر قصد ارسال لوازم منزل به کانادا را دارید و یا بار و کالا شما برای رفتن به کانادا بسیار زیاد است می توانید از روش فریت بار به کانادا استفاده کنید. شرکت جهان کالا کارگو با سابقه و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و کارگو دارد میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و با ارائه شرایط عالی ، اثاثیه و وسایل منزل شما را به کانادا ارسال خواهد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.