حمل اثاث منزل به کانادا با جهان کالا کارگو ۲۰۲۳

حمل اثاث منزل به کانادا

از دیگر خدمات حمل و نقل بین المللی باربری شرکت جهان کالا کارگو می توان به حمل بار و باربری به کانادا، حمل اثاث منزل به کانادا و باربری به کانادا اشاره کرد. با حمل و نقل بین المللی تهران، انواع کالاهای تجاری، اداری، شرکتی، اثاثیه منزل قابل ارسال می باشد. ارسال به کانادا به روش های مختلف امکان پذیر است:

• حمل و نقل هوایی
• دریایی
• زمینی

هر کدام از این روش ها هزینه و زمان ارسال متفاوتی دارند. با ما همراه باشید تا با روش های حمل و نقل به کانادا و اطلاعاتی که برای ارسال به کانادا نیاز دارید آشنا شوید. دانستن این نکته مفید است که بهترین، مطمئن ترین و سریع ترین راه برای ارسال بار به کانادا حمل و نقل هوایی است.

از شهرهای قابل توجه کانادا می توان به اتاوا، ونکوور، مونترال و تورنتو اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت هر کیلو باربری هوایی به کانادا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. با توجه به طولانی بودن حمل و نقل بار کانادا و مراحل قانونی متعدد، پیشنهاد می شود به یک شرکت حمل و نقل معتبر و با تجربه سپرده شود.

آشنایی با حمل اثاث منزل به کانادا:

حمل اثاث منزل به کانادا در شرکت کشتیرانی جهان کالا امکان پذیر است. مهم ترین مرحله برای حمل اثاث منزل به کانادا، بسته بندی صحیح و اصولی لوازم خانگی است. اگر می خواهید کالای شما سالم ارسال شود و در حین حمل و نقل آسیبی نبیند، لطفا از بسته بندی دقیق غافل نشوید.

برای اطلاع از نحوه جابجایی و حمل اثاث منزل به کانادا با توجه به تغییرات قوانین مربوط به حمل کالا به کشورهای دیگر با همکاران ما تماس بگیرید.

۱- حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی به کانادا سریعترین راه است و حدود ۵ روز طول می کشد. باربری کانادا این خدمات را به بهترین نحو، مطمئن و با گارانتی و بیمه برای شما ارائه می کند.

خدمات حمل و نقل هوایی به کانادا

• برنامه ریزی دقیق و اصولی برای تحویل به موقع کالاهای فاسد شدنی و خطرناک با شرایط خاص

• هماهنگی جهت ارائه خدمات درب منزل و حمل و نقل گمرکی داخلی تا زمان تحویل کالا به مشتری در مقصد.

• بیمه کالا با نرخ تعرفه بسیار مطلوب

• انجام کلیه خدمات باربری و تجهیزات عمومی

• انجام کلیه خدمات مربوط به حمل و نقل کالاهای با ارزش

هزینه حمل اثاث منزل به کانادا چقدر است؟

هزینه و کارمزد حمل اثاث منزل به کانادا با توجه به نوع بار و مقدار بار محاسبه می شود و طبیعتاً هر چه نوع بار حساس تر باشد یا میزان بار بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر می شود. برای شهرهای کانادا مانند تورنتو، مونترال و ونکوور، هزینه هر کیلو حمل و نقل هوایی و مسافر با یکدیگر متفاوت است.

قیمت حمل و نقل هوایی به ازای هر کیلو به کانادا چگونه محاسبه می شود؟

هزینه حمل بار به کانادا بسته به مناطق و شرایط مختلف متفاوت است و قیمت هر کیلو بار هوایی کانادا به طور دقیق قابل توضیح نیست. برای کسب اطلاعات در این زمینه کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۲- حمل و نقل زمینی

یکی از روش های حمل بار به کانادا حمل بار زمینی می باشد که به دو صورت فول تراک و بار کوچک انجام می شود که در حمل و نقل فول تراک مالک می تواند با توجه به حجم و وزن آن از یک یا چند کامیون استفاده کند. مالکیت خود را داشته باشد.

در مورد حمل و نقل باربری جاده ای به کانادا به صورت بار کوچک باید توجه داشت که در صورت امکان بارگیری کالا در کانتینر با محموله های دیگر می توان بار را به صورت محموله کوچک یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت به معنای حمل بار کامل است. به همین ترتیب حمل می شود. فول تراک همان فول کامیونی است که برای حمل حجم زیاد و بارهای سنگین مناسب باشد.

۳-  حمل و نقل دریایی

ما می توانیم حمل اثاث منزل به کانادا را برای شما با امکانات رفاهی و سفرهای دریایی منظم بندرعباس مدیریت کنیم.هر قسمت از حمل اثاث منزل شما با دقت توسط تیم مجرب ما مدیریت می شود. همانطور که می دانید حمل اثاث منزل به کانادا از طریق دریا بسیار مقرون به صرفه تر از حمل اثاث منزل به کانادا از طریق هوایی است.

بدیهی است که هزینه های کلی شما با حمل و نقل هوایی کمتر خواهد بود، اما زمانی که شما به تورنتو یا حمل و نقل دریایی به ونکوور (فرقی نمی کند کانتینر ۲۰ فوت باشد یا ۴۰ فوت) می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید زیرا وسایل بیشتری در کانتینر شما جای میگیرد.

در هنگام ارسال و حمل بار باید همیشه به نحوه بسته بندی توجه کرد. بسته بندی ساده و دقیق به جلوگیری از آسیب دیدن کالای شما در حمل و نقل کمک می کند. در باربری جهان کالا کارگو بسته بندی وسایل و لوازم منزل شما به صورت اصولی انجام می شود تا از آسیب دیدن وسایل شما جلوگیری شود.

 

12 گام برای حمل اثاث منزل به کانادا

۱۲ گام برای حمل اثاث منزل به کانادا

۱. بازدید، تخصص و مشاوره رایگان قبل از ارسال مبلمان به کانادا:

در این مرحله اثاثیه شما توسط کارشناس بازدید می شود و در مورد نحوه بسته بندی به شما مشاوره رایگان می شود. همچنین از هزینه تخمینی حمل اثاث منزل به کانادا مطلع خواهید شد.

هشدار: حتما پس از بررسی و قبل از ارسال مبلمان به کانادا، هزینه ارسال مبلمان منزل به کانادا را بررسی کنید. در صورت رعایت سیاست های بسته بندی و رویه های قانونی، هیچ هزینه پنهان، ضمنی یا پیش بینی نشده ای نباید به شما تحمیل شود.

نکته: کارشناسان در بازرسی از مواد شما، ضمن تهیه مقدماتی، نوع بسته بندی مورد نیاز (جعبه چوبی، مقوا، حباب، گونی، جعبه فلزی، پالت و …) را نیز با توجه به حساسیت و ارزش کالا می دهند. لیست مواد ارسالی در زیر به بررسی انواع بسته بندی نیز می پردازیم.

۲. پیش بینی اندازه کانتینر برای حمل و نقل دریایی و بسته بندی برای حمل و نقل هوایی:

هنگامی که محموله شما بررسی شد، با تخمین اندازه کانتینری که اقلام شما در آن قرار می گیرند، به کانادا ارسال می شود. به طور کلی دو نوع کانتینر ۲۰ فوتی و ۴۰ فوتی برای حمل اثاثیه منزل به کانادا موجود است.

در مواردی که امکان بارگیری کانتینرهای معمولی به دلیل وزن یا حجم محموله وجود ندارد، می توان از کانتینرهای OPEN TOP که قابلیت بارگیری از بالا را دارند یا کانتینرهای FLAT RACK در اندازه های مختلف استفاده کرد.

۳. در مورد بسته بندی حساس باشید:

یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل ارسال کالاهای خانگی به کانادا از طریق دریا، بسته بندی کالاهای خانگی است. بی دقتی در بسته بندی و رعایت نکردن استانداردهای لازم باعث آسیب به لوازم خانگی می شود و در نهایت هزینه ارسال پرداختی نیز به خسارات فوق اضافه می شود.

۴. آنها از شما لیست بسته بندی را در بندر مقصد می خواهند:

یکی دیگر از موقعیت های مهم که در آن سهل انگاری باعث آسیب یا هزینه اضافی می شود، تهیه لیست بسته بندی است. کلیه کالاهای بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری کامل و صحیح به صورت فهرست جداگانه تهیه و به گمرک مبدا ارسال شود.

۵. برخی از تجهیزات شما ممکن است به گواهینامه بین المللی اسپری نیاز داشته باشند:

طبق قوانین ایجاد شده برای ترخیص کالا از گمرک در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و استرالیا؛ گاز یا قرص های مخصوص باید در دمای مشخص شده و برای مدت زمان معین پاشیده شود و برای کلیه اقلام ارسالی به خصوص بسته های متشکل از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی گواهی بخور (FUMIGATION) CERTIFICATE صادر شودتوسط شرکت های مجاز کنترل آفات.

۶. بارگیری در کانتینر و ارسال به گمرک غرب تهران:

در این مرحله کالاهای خانگی در کانتینرها بارگیری می شود تا به گمرک ارسال و به گمرک غرب تهران ارسال شود. بازرسی گمرکی، چاپ لیبل و غیره معاملات انجام می شود.

۷. انجام تشریفات گمرکی، بازرسی توسط سگ موادیاب و کانتینر پلمپ در گمرک غرب تهران:

یکی از کارهای مهمی که گمرک برای حمل اثاثیه به کانادا انجام می دهد، بررسی اثاثیه و لوازم جانبی مخصوصا توسط سگ های مواد یاب است. پس از بررسی اثاثیه، وسایل بارگیری شده و مهر و موم می شود. این پلمپ تا آخرین مرحله که محموله به مقصد تحویل می شود باز نمی شود.

ضمناً در حمل اثاثیه به صورت هوایی تمامی بسته ها با دستگاه ایکس ری در فرودگاه و قبل از صدور بارنامه چک می شود.

۸. ارسال کانتینر به گمرک بندرعباس در حمل و نقل دریایی:

پس از بارگیری، ترخیص و پلمپ کانتینر، کانتینر حامل کالای خانگی جهت ارسال به کانادا وارد گمرک بندرعباس می شود تا برای ارسال به کانادا آماده شود.

۹. تحویل کانتینر به شرکت حمل و نقل:

پس از رسیدن کانتینر به گمرک بندرعباس برای بارگیری با کشتی به سازمان حمل و نقل تحویل داده می شود.همچنین در باربری هوایی بسته ها برای بارنامه و بیمه به سوله های حمل بار هوایی تحویل داده می شود.

۱۰. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی:

در این مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی تنظیم می شود.

نکته: این بیمه نامه در وهله اول با توجه به ارزش بار تعیین می شود. به عبارت دیگر از مشتری سوال می شود که ارزش ریالی کالای منزل چقدر است؟ سپس با توجه به قیمت اعلام شده توسط مشتری، هزینه بیمه ۱۰۰۰ تقسیم به ازای هر میلیون تقسیم محاسبه می شود و طبق جدول قرعه کشی بیمه نامه تنظیم و ترجمه می شود.

۱۱. تنظیم بارنامه دریایی یا هوایی و تکمیل مدارک لازم:

یکی از مهمترین مراحل در حمل کالاهای خانگی به کانادا صدور بارنامه دریایی یا هوایی برای حمل کالا است. این بارنامه توسط شرکتی صادر می شود که کانتینر در آن خط قرار دارد. ضمناً در حمل و نقل هوایی، بارنامه در ایران قابل اطمینان و مطمئن است.

۱۲. ردیابی آنلاین کانتینر حمل و نقل یا بارنامه پس از ارسال کالاهای خانگی به کانادا:

در مرحله آخر، پس از ارسال محموله خود به کانادا از طریق کشتی یا هوایی، می توانید کالاهای خانگی خود را به صورت آنلاین در وب سایت ما ردیابی کنید. لینک پیگیری پس از ارسال بارها برای شما ارسال می شود.

مراحل حمل اثاث منزل و یا فریت بار هوایی از فرودگاه امام خمینی

• بازدید رایگان و مشاوره در مورد بسته بندی و حمل هوایی

• انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد و تهیه لیست بسته بندی

• بارگیری و حمل محموله به فرودگاه امام خمینی توسط وانت و یا خاور

• انجام امور گمرکی و تشریفات مربوطه

• صدور بارنامه هوایی

• پیگیری بار

هزینه های انجام تمامی مراحل فوق توسط کارشناسان این شرکت پس از رویت محموله، محاسبه گردیده و در صورت نیاز علاوه بر اعلام شفاهی بصورت کتبی به اطلاع صاحب کالا خواهد رسید.

حمل بار هوایی بین المللی در حال حاضر از طریق فرودگاه امام خمینی صورت گرفته و نرخ کرایه حمل خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی بر حسب وزن و حجم محموله مشخص می‌گردد.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد .

این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود.

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید.

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به حمل اثاث منزل به کانادا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

2 دیدگاه در “حمل اثاث منزل به کانادا با جهان کالا کارگو ۲۰۲۳

 1. محمد میگوید:

  برای ارسال برخی از اثاثه منزل بصورت هوایی به تورنتو (نیمه ژانویه به بعد قابل دریافت باشد) با وزنی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم، چه زمانی برای ارجاع کار به شما و انجام کامل تشریفات مربوطه می بایست اقدام نمود؟
  ۱- وسایل شامل مبلمان، فرش، برخی لوزام زینتی، شکستنی و پوشاک می باشند.
  ۲- حدود اولیه هزینه با فرض انجام بسته بندی توسط شرکت شما را نیز مد نظر قرار گیرد.
  ۳- برای این حجم و زمان تحویل گیری مد نظر، حمل هوایی را توصیه می کنید یا حمل دریایی؟
  با تشکر

  • fateme mohamadi میگوید:

   سلام دوست عزیز
   بهتر است حداقل ۲ هفته زودتر ارسال بار و سفر خودتون هماهنگی ها برای ارسال بار انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =