قدم به قدم صادرات پسته به کانادا را با جهان کالا بردارید

صادرات پسته به کانادا

ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پسته در جهان رتبه نخست صادرات خود را به خود اختصاص داده است و محصولات مختلفی نیز به کانادا صادر می شود و حجم مبادلات تجاری ایران برای صادرات به کشورهای اروپایی و کانادا در سال های اخیر رو به افزایش بوده است.

برای صادرات پسته به این کشور داشتن گواهی بهداشت و ایمنی الزامی است، البته این کشور در حوزه صدور گواهینامه قرار دارد، استانداردهای بهداشتی به اندازه کشورهای اروپایی سختگیرانه نیست، اما برای صادرات پسته به این کشور گواهی آفلاتوکسین الزامی است.

بسته بندی پسته صادراتی است و رطوبت و گرما به محصول آسیبی نمی رساند.سالانه مقدار قابل توجهی پسته ایران از جمله پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته فندوقی به این کشور صادر می شود که از نظر طعم، مزه، درصد روغن و مواد مغذی، پسته یکی از بهترین پسته های دنیاست.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  صادرات پسته به کانادا می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

صادرات پسته به کانادا:

 

صادرات پسته به کانادا جهان کالا

 

کانادا در شمال قاره آمریکا واقع شده و دومین کشور بزرگ جهان است. بیشتر نقاط این کشور به دلیل نزدیکی به قطب شمال و هوای سرد آن خالی از سکنه است. ایالات متحده آمریکا بزرگترین شریک تجاری کانادا است،

این کشور حدود ۳۵ میلیون نفر جمعیت دارد و از اقوام مختلف تشکیل شده است که بازار مناسبی را برای واردات و صادرات کالاهای مختلف در اختیار کانادا قرار داده است. ایران یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولاتی مانند خرما، پسته و انجیر خشک است.

صادرات پسته و خرما از ایران به سایر کشورها بسیار پرطرفدار است و به یکی از بزرگترین منابع درآمد صادراتی ایران تبدیل شده است که به کشورهای همسایه مانند عراق، پاکستان، ترکیه، ارمنستان، عمان صادر می شود.

کشورهای اروپایی مانند آلمان و فرانسه نیز به کشورهای آمریکایی مانند کانادا کالا و خدمات صادر می کنند. صادرات به کانادا شامل کالاهای مختلف از جمله فرش، پسته، زعفران و سرمایه گذاری در کانادا و حتی اعزام نیروی کار و غیره می باشد.

 

شرایط صادرات پسته به کانادا:

 

شرایط صادرات پسته به کانادا

 

پسته یکی از مهم ترین محصولات ایرانی در بازار این کشور است که هر ساله مشتری دائمی آن می باشد و صادرات پسته کاملاً موفق است. از آنجایی که ایران یکی از کشورهای پیشرو در تولید و کشت انواع میوه های خشک به ویژه پسته است، این محصول را به کشورهای مختلف به ویژه کانادا ارسال می کند و روز به روز بر میزان این صادرات افزوده می شود.

 

بیشتر بخوانید : صادرات به خارج از کشور 

چگونه به کانادا صادرات کنیم؟

 

چگونه به کانادا صادرات کنیم
نحوه صادرات کالا و فرآیند و روال سفارش کالا برای صادرات مشخص و منطبق است. معمولاً قبل از ثبت سفارش در حجم بالا از صادرکنندگان کالای مربوطه می خواهند نمونه آن محصول را به تعداد یا تعداد کمی ارسال کنند تا در صورت رضایت بیشتر سفارش دهند.

در صورت تایید نمونه ها توسط واردکنندگان، درخواست خرید این محصولات داده می شود و صادرکنندگان آنها را ارسال می کنند. در این فرآیند با استفاده از خدمات بیمه ای، در صورت بروز هرگونه خسارت تا زمان حمل، شرکت بیمه مربوطه خسارت و میزان آن را برآورد و طبق بیمه نامه محصول غرامت دریافت می کند.

نکاتی در مورد صادرات پسته به کانادا:

 

نکاتی در مورد صادرات پسته به کانادا

 

۱. نکته دیگری که در صادرات به این کشور باید مورد توجه قرار گیرد این است که بسته بندی کالا باید بسیار دقیق انجام شود. به عنوان مثال اگر محصول غذایی است باید به گونه ای بسته بندی شود که در معرض رطوبت نباشد سبزیجات در دو نوع بدون هوا و بادی بسته بندی می شوند.

۲. صادرکنندگان می توانند برای کاهش هزینه حمل کالا و اقلام صادراتی به این کشور به جای بسته بندی های بزرگ و حجیم از بسته های کوچک استفاده کنند.

۳. نکته دیگر صادرات به این کشور این است که تعداد کالاهای ارسالی باید در بسته بندی آن درج شود.

۴. ضمناً بر روی محصولات و اقلام صادراتی کلیه مشخصات از قبیل نام کالاهای موجود در بسته بندی، وزن آنها، تولید و تاریخ انقضای این محصولات درج شود.

۵. یکی از نکات دیگری که در صادرات به این کشور باید مورد توجه قرار گیرد این است که محصولات ارسالی حداقل حاوی مواد افزودنی باشد.

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار به ولینگتون از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 

فریت بار پسته:

 

فریت بار جهان کالا کارگو

 

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته به کانادا توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به کانادا را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به کانادا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =