اثاث کشی به آمریکا با ما، یک معامله نهایی برای آرامش شماست

اثاث کشی به امریکا

بیشتر مسافرانی که از ایران به کشورهای خارجی سفر می کنند از آمریکا هستند. بنابراین حمل و نقل مسافر و بار به این کشور به ویژه به برخی از ایالت های آن نسبت به سایر کشورها بالاتر است.

از سوی دیگر، به دلیل تعداد زیاد مهاجران و مسافران زیادی که به آمریکا می آیند، قصد دارند برخی از وسایل شخصی یا وسایل منزل را با خود ببرند.
به همین دلیل است که آنها به یک شرکت حمل و نقل خوب نیاز دارند که تمام حمل و نقل به آمریکا را انجام دهد. شرکت جهان کالا کارگو در این زمینه می تواند راهنمای کاملی برای اثاث کشی به آمریکا باشد.

 اثاث کشی به آمریکا با شرکت جهان کالا

شرکت جهان کالا کارگو نسبت به سایر شرکت های کشتیرانی در حمل بار و اثاث کشی به آمریکا (تمام شهرهای آمریکا) به نفع مشتریان خود امتیازاتی دارد. به همین دلیل همیشه اولویت اول آن ارائه خدمات با بالاترین کیفیت بوده است. و هر روز با تحقیق و بررسی فرآیندهای تجاری حمل و نقل کالا در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا سعی در تقویت خدمات خود دارد.

 

بسته بندی و جابجایی بار مسافری

پس از تعیین روز دقیق برای بسته بندی چمدان ، تیم بسته بندی شرکت در همان روز و ساعت اقدام به تهیه فوم، حباب بند، مقوا، چسب و … مینماید. با تمام وسایل بسته بندی به محل اعزام می شود و شروع به بسته بندی وسایل منزل یا چمدان شخصی مسافر می کند.

لیستی از کالاها و لوازم جانبی تهیه می شود تا در حین بسته بندی به راحتی لیست بسته بندی داده شود. قرار داده می شود و در نهایت تمامی کارتن ها برای یکپارچگی بار روی پالت ثابت می شوند تا با لیفتراک امکان جابجایی بار وجود داشته باشد.

 اثاث کشی به آمریکا با شرکت جهان کالا

ارسال بار به فرودگاه و صدور بارنامه

پس از تکمیل فرآیندهای بسته بندی و پالت سازی؛ بار با استفاده از مینی بوس یا کامیون شرکت به فرودگاه امام خمینی ارسال می شود و بعد انجام تشریفات فرودگاهی جهت رسیدگی به امور گمرکی و صدور بارنامه. تمامی کارها در فرودگاه توسط متخصص باربری ما انجام می شود و بارنامه توسط یکی از شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه امام صادر می شود.

تنظیم بارنامه و اثاث کشی به آمریکا

پس از صدور بارنامه توسط یکی از شرکت های هواپیمایی. مسافر باید کلیه هزینه های حمل و نقل را بپردازد .پس از جانمایی بار به بهترین شکل از طریق هوایی به مقصد مسافر تحویل می شود.

تعرفه وزن متفاوت برای اثاث کشی به آمریکا

• وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم
• وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم
• وزن بالای ۳۰۰ کیلوگرم

توجه داشته باشید که حداقل وزن محموله های ارسالی ۴۵ کیلوگرم می باشد. همچنین هر چه بار سنگین تر باشد، هزینه ارسال بار هوایی نیز کمتر می شود.

تعرفه وزن متفاوت برای اثاث کشی به آمریکا

حمل اثاث منزل به آمریکا برای مهاجران و مسافران رایگان است:

درخواست باربری از ایران به آمریکا بیشتر مربوط به ایالت کالیفرنیا و بیشتر به دو شهر لس آنجلس و سانفرانسیسکو می باشد. به طور کلی ورود وسایل شخصی و اثاث کشی به آمریکا برای مهاجران و مسافران آنجا رایگان است.

اکثر افرادی که مدت زیادی از ایران به آمریکا سفر کرده اند احساس می کنند که نمی توانند وسایل شخصی و اثاثیه خود را به این کشور ارسال کنند.در صورت استفاده از تجهیزات دست دوم، از ورود آن به آمریکا منع نمی شود و هیچ هزینه اضافی (کارمزد گمرکی) ندارد به جز پرداخت حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار برای صدور قبض انبار پس از رسیدن بار.

در فرودگاه. مسافران می توانند اقلام شخصی خود را به عنوان اقلام شخصی استفاده شده، کالاهای Used.H.H به اکثر شهرهای ایالات متحده، مانند نیویورک، واشنگتن، آتلانتا، شیکاگو، لس آنجلس، سانفرانسیسکو، بوستون، تگزاس، پورتلند، سیاتل، میامی ارسال کنند.

بسیاری از مشتریان می پرسند که آیا می توانند با خود غذا ببرند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که هر کشوری قوانین گمرکی خاص خود را دارد. اما به طور کلی ارسال محموله مواد غذایی کمی حساسیت ایجاد می کند به عبارت دیگر در هنگام ارزیابی انجام شده در گمرک و هر فرودگاهی ممکن است متوجه وجود مواد غذایی در محموله شوند و غذا را دور بریزند یا برای خریدار مشکل ایجاد کنند.

در نتیجه، باربری به مهاجران و مسافران محترم توصیه می کند که هر چقدر هم که کم باشد، غذا را در محموله خود قرار ندهند. جعبه مجزا هم برای سهولت در حمل و نقل و هم برای عدم نیاز به جستجو در بین محموله های دیگر در این صورت محموله ها آسیبی نمی بینند.

حمل و نقل برای اشیاء قدیمی نیاز به مجوزدارد:

در برخی موارد که افراد به آمریکا مهاجرت می کنند دوست دارند وسایل قدیمی که در خانه دارند با خود ببرند، آنها برای خروج از کشور نیاز به مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی دارند.

حمل و نقل برای اشیاء قدیمی

مرحله اول اثاث کشی به آمریکا:

زمانی که محموله به یکی از شهرهای آمریکا ارسال می شود، باید ظرف ۴۸ ساعت از گمرک مقصد عبور کند. در غیر این صورت محموله به انبار تحویل داده می شود مرحله اول ترخیص کالا از گمرک است یعنی کارشناسی گمرک مدارک بار را بررسی می کند در مدتی که بار از تهران حمل می شود نام و نام خانوادگی و آدرس گیرنده باید باشد. همانند اسناد خریدار در بارنامه.

مرحله دوم دریافت بار پست باربری به آمریکا:

مرحله دوم در اثاث کشی به آمریکا مربوط به وزارت کشاورزی است. ارزیابی گمرکی به نام USDA (مخفف این کلمه: USA agriculture Deportment) ارزیابی می کند که محموله حاوی هیچ گونه میکروبی نیست. آلودگی یا سوسک های کوچک.

آیا تابلوهای چوبی یا میز چوبی یا دکور چوبی نیز نیاز به سم زدایی دارند؟

در پاسخ می توان گفت خیر، نیازی به ضدعفونی و سم زدایی اینگونه وسایل نیست و فقط باید بسته بندی چوبی آنها خارج از این بسته بندی ها ضدعفونی شود.

تابلوهای چوبی یا میز چوبی یا دکور چوبی نیز نیاز به سم زدایی

مرحله سوم دریافت بار پس از اثاث کشی به آمریکا:

در این مرحله از تحویل بار، ارزیابی گمرک محموله را با XRAY و در صورت نیاز با بازکردن جعبه ها بررسی می کند. در این مرحله محموله تا زمانی که مشخص شود واقعاً کالای شخصی است یا خانگی بررسی می شود.

آخرین مرحله دریافت بار پس از باربری آمریکا:

پس از گذراندن تمامی مراحل فوق بار آزاد شده و آماده تحویل می باشد. و دریافت کننده بار باید بلافاصله برای تحویل بار به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه کند.

بیشتر بخوانید:حمل اثاث منزل به خارج از کشور

اثاث کشی به آمریکا از مسیر دریایی:

اثاث کشی به آمریکا از مسیر دریایی

رایج ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای ارسال وسایل منزل به خارج از کشور ، استفاده از حمل و نقل دریایی است . برای انجام این کار ، یک شرکت حمل و نقل بین المللی ترتیب ارسال یک کانتینر به منزل شما را می دهد .

هنگامی که کانتینر با وسایل خانگی بارگیری شد ، یک کامیون دار آن را برداشته و کانتینر را به بندر منتقل می کندمعمولا اکثر شرکت‌ های حمل ‌و نقل بین ‌المللی خدمات حمل و نقل از درب منزل به بندر را ارائه می دهند ، که در آن یک نماینده به مدیریت حرکت کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کانتینر شما به حامل صحیح ارسال می ‌شود و تمام اسناد ترخیص کالا از گمرک تکمیل و ارسال می ‌شوند .

به طور کلی ، هنگام انتخاب ارسال وسایل منزل به خارج از کشور از طریق حمل و نقل دریایی ، دو گزینه حمل و نقل به شما ارائه می شود : بار کامل کانتینر (FCL) و بار کمتر از کانتینر (LCL) .

اگر فکر می کنید که برای جا دادن وسایل و وسایل خود به یک کانتیر کامل نیاز دارید ، بهتر است گزینه FCL را انتخاب کنید . اما اگر وسایل و اثاثیه شما زیاد نیست و یک کانتیر را به طور کامل پر نمی کند ، انتخاب LCL منطقی تر خواهد بود .

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

حمل اثاث منزل به آمریکا

 ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود.

جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید.

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور.

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید.

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا.

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا.

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور.

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به اثاث کشی به آمریکا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =