ارسال بار به ترکیه : ۲۷ محدودیت و ممنوعیت فریت بار ترکیه

فریت بار به ترکیه

ترکیه و استانبول یکی از اصلی ترین مقاصد برای مهاجرت از ایران هستند و سالانه تعداد زیادی از افراد به این کشور و شهر سفر یا مهاجرت می کنند !

همانطور که می دانید حمل بار توسط مسافر در هواپیما بسیار محدود است و اگر برای سفر یا مهاجرت به ترکیه نیاز به وسایل و لوازم بیشتری داشته باشید باید از یک روش حمل و نقل بار بین المللی استفاده کنید .

ارسال بار به ترکیه   یکی از این روش های مقرون به صرفه و مطمئن است که به شما این امکان را می دهد تا هر وسیله و لوازمی که قصد دارید به ترکیه ببرید را به این کشور ارسال کنید و بعد از رسیدن به کشور مقصد ، بارهای خود را کاملا ایمن و سالم دریافت نمایید .

در ادامه این بخش قصد داریم اطلاعات بیشتری را در رابطه با فریت بار به ترکیه و کارگو به ترکیه در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم . با ما همراه باشید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب نمایید .


استانبول یا قسطنطنیه بزرگترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قار ه آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا میکند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طالیی یا خلیج در این شهر واقع است.

این کلانشهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شدهاست. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

جایگاه بسیار عالی این شهر موجب پیشرفت شگرف آن شده است. این شهر تنها شهری است که در دو قاره جهان واقع شده است نصف این شهر در اروپا و نصف دیگر آن در آسیا واقع شده است. این شهر در کنار دریای مرمر واقع شده است از این حیث نیز یک شهر ساحلی زیبا نیز می باشد که همه ساله مسافران و توریست های زیادی به این شهر می آیند .

استانبول از نظر گردشگری به عنوان سومین شهر گردشگری جهان شناخته شده است. مناظر زیبا ، ساحلی بودن ، اتصال به اورپا و همچنین وجود رودخانه های زیبا در داخل و اطراف این شهر ، مراکز بزرگ تفریحی و مراکز تجاری بزرگ عامل اصلی رشد این شهر زیبا شده است.

کشور ترکیه به دلیل هم مرز بودن با ایران به خصوص هم مرزی با قسمت ترک نشین کشور تردد زیادی بین این دو کشور وجود دارد و همچنین افراد زیادی از ایران در این کشور اقامت دارند.

 

فریت بار به ترکیه

آشنایی با ارسال بار به ترکیه 

فریت بار معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند ، مورد استفاده قرار میگیرد تا بتوانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را از طریق فریت بار به کشور مقصد ارسال کنند.

این نوع ارسال بار برای مقاصد شخصی انجام می گیرد و هیچ ماهیت تجاری ندارد و به نوعی بار خصوصی محسوب شده و از فریت بار برای ارسال آن استفاده می شود .

ارسال بار به ترکیه یا فریت بار به ترکیه نیز معمولا برای این منظور انجام میگیرد تا بتوانید وسایل و لوازم بزرگ و مورد نیاز خود در ترکیه را به راحتی به این کشور ارسال کنید .

شرکت جهان کالا کارگو خدمات حمل و نقل هوایی با قیمت های رقابتی را در پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به ترکیه ارائه می دهد . این شرکت تمام مراحل قانونی برای ارسال بار به ترکیه را با دقت انجام می دهد ، مراحل بسته بندی کالا را به خوبی پیش میبرد و بعد  بار نامه مخصوصی که حاوی مشخصات ارسال کننده بار ، محتویات بار و بارنامه است را صادر می کند تا بتوانید به راحتی بار خود را در ترکیه تحویل بگیرید .

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به ترکیه به آن ها آسیب وارد شود . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و … و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به کشور ترکیه را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر درمورد فریت بار کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : خدمات بسته بندی و ارسال لوازم منزل

خدمات کارگو ترکیه چگونه انجام می شود؟

کارگو یکی دیگر از روش های حمل بار است که معمولا با کشتی یا هواپیماهای باری انجام می گیرد . کالاها و محصولاتی که با کارگو حمل می شوند ، معمولا ماهیت تجاری دارند و به منظور واردات یا صادرات کالا توسط تجار مورد استفاده قرار می گیرد و بار و کالاها با هواپیماها یا کشتی های مخصوص و غول پیکر حمل خواهند شد .

خدمات کارگو ترکیه طبق قوانین و قوانین بین المللی انجام می شود و تحویل محصولات را در مدت زمان کوتاه به کشور دیگر ، یا حتی قاره دیگر فراهم می کند .

شرکت جهان کالا کارگو با تخصص و تجربه خوبی که در این زمینه دارد ، مراحل لازم و قانونی قبل از کارگو ترکیه را انجام می دهد و در مورد فرآیند حمل و نقل ، راه حل ها و گزینه های خاصی را برای مشتریان فردی و شرکت های سازمانی خود ارائه می دهد .

امکانات و ابعاد محموله های بین المللی شما مطابق با قوانین IATA (انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی )کنترل و ارزیابی می کند و بعد از بسته بندی اصولی و  مطمئن بار و محموله شما در سریع ترین زمان ممکن به کشور مقصد ارسال خواهد شد .

کارگو ترکیه معمولا برای حمل پوشاک از ترکیه به ایران و یا ارسال لباس از ترکیه به ایران گزینه مناسبی است و به شما این امکان را می دهد تا واردات لباس و پوشاک از ترکیه را به راحتی و با روش قانونی انجام دهید .

 

قیمت و هزینه کارگو ترکیه چگونه محاسبه می شود؟

قیمت کارگو ترکیه با توجه به عوامل مختلفی از جمله محتوای محموله ، اندازه و حجم بار ، مسافت تا کشور مقصد و سهولت حمل بار از ترکیه بستگی دارد . این قیمت و هزینه مطابق با استانداردهای بین المللی تعیین می شوند.

مشتریانی که می خواهند قیمت خدمات حمل و نقل بین المللی کارگو ترکیه یا هزینه کارگو از ترکیه به ایران را بدانند میتوانند با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیریند و پاسخ سوالات خود را در رابطه با هزینه کارگو از ترکیه به ایران دریافت نمایند .

 ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰  – ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱  ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱ ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ –  ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸ ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 هزینه کارگو از ترکیه به ایران

خبر دار شوید از محدودیت و ممنوعه های فریت بار و کارگو به ترکیه

برای ورود کالا به ترکیه محدودیتهایی وجود دارد و نمی توانید برخی از کالا ها را از طریق فریت بار یا کارگو  به ترکیه وارد کنید  و فرستندگان باید قبل از ارسال ، موارد محدودیت واردات را از مقامات ترکیه تعیین کنند . این کالاها عبارتند از :

 • نوشیدنی های الکلی
 • زنبورها و زالوها
 • کره
 • محصولات سرامیکی
 • قهوه و چای
 • ادکلن و عطر و لوازم آرایشی
 • نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 • اسلحه گرم
 • مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی
 • مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • نقشه ها
 • لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات
 • تلفن / مودم
 • گیاهان و قسمتهایی از گیاهان
 • تجهیزات رادیویی
 • دانه ها
 • تخم مرغ کرم ابریشم
 • صابون
 • تنباکو
 • تنباکو
 • چربی ها و روغن های گیاهی ، صنعتی

به طور کلی ترکیه برای بیشتر کالاهای تجاری به مجوز واردات نیاز دارد . قبل از ارسال هر مورد ، فرستندگان باید تأیید کنند که مجوز لازم را دارند .

خلاصه مطلب

فریت بار و کارگو به ترکیه یا از ترکیه یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی یا کالاهای تجاری به کشور مقصد است و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه کمتر ، وسایل و کالاهای خود را از ترکیه به ایران یا سایر کشورها و یا از ایران به ترکیه ارسال کنید .

برای اینکه فریت بار و کارگو به ترکیه به بهترین شکل ممکن انجام گیرد لازم است با یک شرکت حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید تا تمام مراحل قانونی برای فریت بار و کارگو به ترکیه به بهترین شکل ممکن انجام گیرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.