چگونه اضافه بار خود را به خارج از کشور ارسال کنیم؟

ارسال اضافه بار به خارج از کشور

سنگین شدن چمدان و داشتن اضافه بار از جمله دغدغه هایی است که معمولا در هنگام مهاجرت به یک کشور خارجی با آن مواجه می شوید و در این شرایط تمایل دارید بدون اینکه وزن چمدان خود را کم کنید، با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه اضافه بار خود را به خارج از کشور ارسال کنید.

خوشبختانه امروزه شرایط بسیار عالی برای ارسال اضافه بار به خارج از کشور وجود دارد که به شما ای امکان را می دهد تا با هزینه ای بسیار مناسب تر از هزینه اضافه بار مسافری، هر آنچه ممکن است در کشور جدید به آن نیاز داشته باشید را در بسته بندی های کاملا ایمن و استاندارد و از مسیری قانونی و مطابق با قوانین بین المللی به کشور مقصد خود ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ارسال اضافه بار به خارج از کشور و آشنایی با بهترین شرکت فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی، در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

نحوه ارسال اضافه بار به خارج از کشور

اگر تصمیم گرفته اید که بیش از یک چمدان از وسایل ضروری و مورد نیاز خود را همراه با خود به خانه جدید در کشور جدید ببرید، استفاده از خدمات ارسال اضافه بار به خارج از کشور، می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

به طور کلی، اگر قرار است برای اولین بار از خدمات ارسال اضافه بار به خارج از کشور استفاده کنید، ممکن است کمی در رابطه با این موضوع دچار تردید باشید و اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، اما نگران نباشید! در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

در شرایطی که می خواهید از خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال اضافه بار به خارج از کشور استفاده کنید، توجه دقیق به شرکت حمل ‌و نقلی که انتخاب می ‌کنید، نحوه اولویت ‌بندی وسایل حمل و نقل و نحوه بسته ‌بندی، بر تجربه کلی جابجایی شما تأثیر خواهد داشت. با رعایت نکات و توصیه های زیر می توانید بهترین تجربه از این فرآیند را داشته باشید:

شرکت حمل و نقل مناسب را انتخاب کنید:

ابتدا در مورد انتخاب شرکت حمل و نقل، تحقیقات کامل و دقیقی انجام دهید. اگرچه زمان و بودجه ممکن است انتخاب های شما را تا حدودی محدود کند، اما بهتر است شرکت هایی را فهرست کنید که:

• تجربه حمل و نقل به مقصد شما را داشته باشند
• نظرات خوبی از سایر کاربران داشته باشند
• می توانند اضافه بار و محموله شما را در بازه زمانی که دارید جابه جا کنند
• امکان پیگیری آنلاین بار و محموله تا زمان رسیدن به مقصد را ارائه می دهند

سطح خدمات را انتخاب کنید:

به طور کلی، چندین سطح خدمات توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی ارائه می شود. گزینه مناسب برای شما باید بر اساس بودجه و محل اقامت مطمئن در کشور جدید انتخاب شود.

• خدمات کامل: شامل خدمات بسته بندی و همچنین حمل و نقل وسایل از خانه فعلی شما به خانه جدید در خارج از کشور است. اگرچه این گران ترین گزینه است، اما ممکن است آنقدر در زمان شما صرفه جویی کند که هزینه اضافی ارزش آن را داشته باشد.

• خدمات درب به در: این سرویس جابجایی، وسایل بسته بندی شده شما را از خانه شما جمع آوری کرده و به آدرس جدید منتقل می کند.

نحوه ارسال اضافه بار به خارج از کشور

وسایل خود را مرتب کنید:

این مرحله برای صرفه جویی در زمان، فضا و هزینه شما در حین حرکت بسیار مهم است. اگر تصمیم دارید از خدمات ارسال اضافه بار به خارج از کشور استفاده کنید، دیگر نیازی نیست که چمدان خود را سبک کنید.

شما می توانید هر آن چیزی که برای ادامه زندگی در کشور جدید به آن نیاز دارید و یا به آن علاقه مند هستید همراه خود به کشور مقصد ببرید را در بسته بندی های ایمن و استاندارد قرار دهید تا بعد از طی کردن مراحل قانونی و تشریفات گمرکی به کشور مقصد ارسال شود.

فقط توجه داشته باشید که حتما با کالاهایی که برای ارسال به کشور مقصد شما دارای ممنوعیت هستند را شناسایی کنید و به هیچ عنوان این کالاهای ممنوعه را در بسته بندی وسایل خود نداشته باشید تا با هیچ مشکلی در زمینه ارسال اضافه بار به خارج از کشور مواجه نشوید.

وسایل و لوازم را به درستی بسته بندی کنید:

برای بسته بندی وسایل و لوازم می توانید از خدمات شرکت هایی که حمل و نقل بین المللی را ارائه می دهند استفاده کنید. این شرکت ها با تمام قوانین و شرایط بسته بندی کالاها و وسایل آشنا هستند و می توانند بهترین بسته بندی را برای وسایل و لوازم شما ارائه دهند تا خیالتان از بابت ایمن بودن و سالم رسیدن این وسایل به مقصد راحت باشد.

اما اگر می خواهید خودتان بسته بندی وسایل را انجام دهید، بهتر است بهترین نوع بسته بندی را برای این موضوع انتخاب کنید. به یاد داشته باشید زمانی که اقلام شما در حال حمل و نقل هستند، ممکن است در یک کانتینر بزرگ با سایر اقلام قرار داشته باشند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که آنها به خوبی محافظت می شوند.

مدارک خود را مرتب کنید:

کارهای زیادی باید انجام دهید تا مدارک خود را برای یک جابجایی بین المللی آماده کنید. در این شرایط، شرکت حمل و نقلی که با آن همکاری می کنید باید بتواند مدارک مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.

بهتر است تمام مدارکی که برای ارسال اضافه بار به خارج از کشور مورد نیاز است را جمع اوری کنید و در کنار هم نگهداری کنید تا در مواقع نیاز بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

به طور کلی، برای بهره مندی از خدمات ارسال اضافه بار به خارج از کشور، همکاری با یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی به شما کمک می کند تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و خیالتان از بابت انجام اقدامات قانونی و تشریفات گمرکی راحت باشد؛

چراکه کارشناسان این شرکت ها، با تمام جزئیات و قوانین مربوط به حمل و تقل بین المللی آگاه هستند و به شما کمک می کنند تا بدون نگرانی این فرآیند را انجام دهید و یک تجربه عالی از ارسال اضافه بار به خارج از کشور داشته باشید.

برای این منظور، بهترین پیشنهاد این است که از خدمات شرکت جهان کالا کارگو بهره مند شوید. خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می‌باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می‌باشد.

خدمات ارسال اضافه بار به خارج از کشور توسط جهان کالا کارگو:

• حمل و نقل و فریت لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق زمینی توسط کامیون چادری به صورت خرده بار (گروپاژ) و دربست به کشورهای اروپایی ، خاور دور و آسیای میانه.
• حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی، آسیایی، آفریقا، استرالیا، آمریکا و کانادا.
• حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا.
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم (گواهی مبداء-گواهی بهداشت- مجوز استاندارد و …).
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.

برای ارتباط با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

• شماره تماس شرکت جهان کالا کارگو:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰TEL:02166571131۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

• آدرس شرکت جهان کالا کارگو:

فرودگاه امام خمینی(ره)، ترمینال بار، جنب حوزه ۲ تجاری، پ ۴۱

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =