بهترین خدمات صادرات به ترکیه با جهان کالا کارگو + قوانین جدید

صادرات به ترکیه با جهان کالا کارگو

ترکیه یکی از همسایگان شمال غربی ایران است و در سال های اخیر رشد اقتصادی زیادی را تجربه کرده است. صنعت گردشگری در ترکیه بسیار قوی است و سالانه افراد زیادی به این کشور سفر می کنند که همین امر باعث شده تا ترکیه به غذاهای متنوع و با کیفیت نیاز داشته باشد و در نتیجه بازار صادرات به ترکیه بسیار بزرگ شده است.

ترکیه یکی از کشورهای هدف صادرات ایران است و سالانه حجم قابل توجهی محصولات کشاورزی و مواد غذایی به این کشور صادر می شود. البته بوقلمون، کشمش، پسته و …. در صادرات محصولات مختلف عملکرد بسیار خوبی داشته و انواع کالاها را به کشورهای دیگر صادر می کند.

ایران و ترکیه روابط سیاسی بسیار خوبی دارند و همین امر ترکیه را به یکی از شرکای مهم تجاری ایران تبدیل کرده و تبادلات زیادی در زمینه انرژی و مواد غذایی دارند. ایران و ترکیه دو کشور همسایه با روابط اقتصادی دیرینه هستند. این دو کشور در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنند. صادرات ایران به ترکیه از گذشته وجود داشته و کالاهای مختلفی را شامل می شود. سطح روابط ایران و ترکیه روز به روز در حال افزایش است.

فهرست کالاهای صادراتی ایران به ترکیه نشان می دهد که اقتصاد این کشور در سطح بالایی قرار دارد و ظرفیت افزایش آن را دارد و طبق آمار به دست آمده بیشترین کالاهای صادراتی ایران به ترکیه در حوزه کشاورزی است. در بخش گاز و پتروشیمی در بخش و در زمینه واردات است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات به ترکیه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

صادرات ایران به ترکیه:

صادرات ایران به ترکیه

همانطور که گفتیم ترکیه کشور مقصد صادراتی ایران است، صادرات به ترکیه در سال ۲۰۱۷ رشد خوبی داشت و می توان گفت که تجار ایرانی توانستند موقعیت های شغلی خوبی در برخی زمینه ها مانند صادرات پوشاک تابستانی به دست آورند. میوه های خشک شده. برای آنها می توان صادرات میوه خشک به ترکیه، صادرات تخمه به ترکیه، صادرات زعفران به ترکیه، صادرات پسته به ترکیه و تجارت گونی و پلاستیک به ترکیه را از انواع صادرات به ترکیه برشمرد.

ایران ظرفیت صادرات ده گروه کالا به ترکیه را دارد که نفت و فرآورده های نفتی از شمول این کالاها مستثنی نیستند، البته صادرات بلوک های ساختمانی به ترکیه نیز در این گروه قرار می گیرد. صادرات به ترکیه با توجه به گستردگی بازار ترکیه برای صادرات محصولات ایرانی بسیار مطلوب بوده و ایران در سال های اخیر توانسته در این بازار بسیار موفق و کارآمد ظاهر شود. کلیه محصولات خریداری شده از شرکت صادرکننده با خیال راحت از ترکیه وارد می شود.

افزایش صادرات به ترکیه:

افزایش صادرات به ترکیه

با وجود همه مشکلات ناشی از تحریم ها و بازگشت ارز، بازرگانان و بازرگانان ایرانی همچنان در این بازار عظیم حرفی برای گفتن دارند و مشکلات تجربه شده نتوانسته تجار ایرانی را از بازدهی پربار این بازار بزرگ منحرف کند. وجود قراردادهای گمرکی و مشوق های صادراتی بین ایران و ترکیه می تواند حجم مبادلات تجاری دو کشور را افزایش دهد.

اتاق های بازرگانی مشترک دو کشور نیز در سال های اخیر بسیار فعال شده اند و هیئت های تجاری دو کشور در تلاش برای توسعه روابط دوجانبه هستند. بسیاری از تجار از ترکیه برای رسیدن به بازارهای کشورهای اروپایی استفاده می کنند تا کالاهای خود را با سهولت بیشتری به دست مشتریان خود در کشورهای اروپایی برسانند. استفاده از راه آهن و مسیرهای ترانزیتی ترکیه برای ورود به اتحادیه اروپا فرصتی را برای شرکت ها و تجار ایرانی فراهم کرد.

 

بیشتر بخوانید : خدمات فریت بار  

چگونه به ترکیه صادرات کنیم؟

چگونه به ترکیه صادرات کنیم

صادرات به ترکیه به ۳ روش دریایی، هوایی و زمینی انجام می شود که یکی از روش های سنتی حضور بازرگان در ترکیه و فروش مستقیم حضوری است که این روش همیشه جوابگو نیست و اگر می‌خواهید از روشی مدرن و جدید استفاده کنید، روش‌های آنلاین نمونه‌هایی از اقدامات خوب هستند، می‌توانید در این سایت‌ها پست بگذارید تا آنها را به دیگران معرفی کنید.

به طور کلی از نظر شرایط جغرافیایی می توان گفت که صادرات به کشورهای مختلف به روش های مختلف به شرح زیر انجام می شود:

• تحویل محصول در محل تعیین شده به شرکت حمل کننده
• تحویل محصول در محل کار
• تحویل محصول با کشتی
• تحویل محصول در مرز کشور
• تحویل محصول روی عرشه کشتی
• تحویل محصول در بندر مقصد در اسکله
• تحویل محصول در بندر مقصد روی عرشه کشتی

معمولا روش دریافت کالا با توافق طرفین معامله انتخاب می شود. بنابراین اگر بیمه کالاهای صادراتی و محل تحویل برای شما مهم است، قبل از هر اقدامی این موارد را با خریدار به توافق برسانید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات به ترکیه، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =