حمل اثاث منزل به خارج از کشور

حمل اثاث منزل به خارج از کشور

مهاجرت و نقل مکان به خارج از کشور مجموعه ای از چالش ها و وظایف منحصر به فردی را به همراه دارد و لازم است در کنار کارهایی که برای یادگیری زبان ، دریافت ویزا و غیره انجام می دهید اطلاعاتی هم در رابطه با حمل اثاث منزل به خارج از کشور داشته باشید تا بتوانید از این طریق ، زندگی جدید خود در خارج از کشور را راحتتر شروع کنید .

به همین منظور ما تصمیم گرفتیم تا به شما کمک کنیم یکی از این کارهای مهم را بررسی کنید و با مراحل اصلی ارسال اثاث منزل به خارج از کشور بیشتر آشنا شوید .

در حالی که جابجایی وسایل خانه به خارج از کشور کمی پیچیده تر از انتقال این وسایل در داخل کشور است ، اما با برنامه ریزی صحیح می توان این کار را به راحتی انجام داد . در ادامه این بخش ، مروری بر بهترین راه‌ های حمل اثاث وسایل منزل به خارج از کشور و همچنین چند ملاحظات مهم برای این منظور را اماده کردیم . با ما همراه بمانید .

 

ارسال وسایل منزل به خارج از کشور از مسیر دریایی  

رایج ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای ارسال وسایل منزل به  خارج از کشور ، استفاده از حمل و نقل دریایی است . برای انجام این کار ، یک شرکت حمل و نقل بین المللی ترتیب ارسال یک کانتینر به منزل شما را می دهد . هنگامی که کانتینر با وسایل خانگی بارگیری شد ، یک کامیون دار آن را برداشته و کانتینر را به بندر منتقل می کند .

معمولا اکثر شرکت‌ های حمل ‌و نقل بین ‌المللی خدمات حمل و نقل از درب منزل به بندر را ارائه می دهند ، که در آن یک نماینده به مدیریت حرکت کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کانتینر شما به حامل صحیح ارسال می ‌شود و تمام اسناد ترخیص کالا از گمرک تکمیل و ارسال می ‌شوند .

به طور کلی ، هنگام انتخاب ارسال وسایل منرل به خارج از کشور از طریق حمل و نقل دریایی ، دو گزینه حمل و نقل به شما ارائه می شود : بار کامل کانتینر (FCL) و بار کمتر از کانتینر (LCL) .

اگر فکر می کنید که برای جا دادن وسایل و وسایل خود به یک کانتیر کامل نیاز دارید ، بهتر است گزینه FCL را انتخاب کنید .

اما اگر وسایل و اثاثیه شما زیاد نیست و یک کانتیر را به طور کامل پر نمی کند ، انتخاب LCL منطقی تر خواهد بود .

 

بیشتر بخوانید : ارسال وسایل منزل به دبی

 

انتقال وسایل منزل به خارج از کشور از مسیر هوایی

روش دیگری که برای انتقال وسایل منزل به خارج از کشور وجود دارد ، ارسال این وسایل از مسیر هوایی است . حمل و نقل بین المللی وسایل خانگی از طریق مسیر هوایی بسیار گرانتر از حمل و نقل آنها از طریق مسیر دریایی است اما با این حال بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا انتقال وسایل منزل خود به خارج از کشور را از مسیر هوایی انجام دهند زیرا این روش بسیار سریع تر انجام می شود و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ، اثاثیه و وسایل منزل خود را در کشور مقصد تحویل بگیرند .

معتبرترین شرکت ایرانی برای حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور

خوشبختانه این روزها ، شرکت های حمل و نقل بین المللی بسیار زیادی در تمام کشورهای دنیا وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا لوازم منزل و اثاثیه خود را از طریق هوایی یا دریایی به کشور مقصد خود ارسال نمایید . شرکت جهان کالا کارگو یکی از این شرکت های معتبر و حرفه ای در زمینه فریت بار و کارگو است که تمام خدمات حمل و نقل بین المللی از بسته بندی گرفته تا انجام تشریفات گمرکی را به طور کاملا دقیق و قانونی انجام میدهد تا خیالتان از این بابت راحت باشد .

این شرکت بعد از انجام مراحل قانونی برای فریت بار به خارج از کشور ، بارنامه هوایی که حاوی اطلاعات فرستنده ، اطلاعات گیرنده و محتویات بار است را برای شما صادر می کند و سپس بار و محموله شما را با ایرلاین های معتبر به سمت کشور مقصد شما ارسال می کند .  نکته دیگری که در رابطه با شرکت جهان کالا کارگو وجود دارد این است امکان پیگیری انلاین محموله و بار از زمان ارسال تا تحویل در کشور مقصد را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا خیالتان از بابت ارسال بار هوایی به خارج از کشور کاملا راحت باشد .

در واقع خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد .

بیشتر بخوانید : ارسال لوازم منزل به آلمان

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور
ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
  • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
  • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
  • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
  • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
  • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
  • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
  • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
  • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

هزینه حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور

هزینه حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور با توجه به مسیری که برای حمل و نقل بین المللی انتخاب کردید (دریایی یا هوایی) ، فاصله کشور مبدا تا مقصد و همچنین حجم و وزن بار یا محموله متفاوت است . برای اطلاع از هزینه تقریبی حمل لوازم منزل به خارج از کشور میتوانید با شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و بعد از مشورت با کارشناسان مجرب این مجموعه از هزینه حمل وسایل منزل به خارج از کشور و مقصد خود مطلع شوید .

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

برای ارسال لوازم و اثاثیه منزل به خارج از کشور میتوانید هم از مسیر دریایی و هم از مسیر هوایی اقدام کنید . برای اینکه تمام مراحل قانونی برای فریت بار و حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور به درستی انجام شود و با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید بهترین کار این است که با شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *