ارسال بار به دانمارک 

ارسال بار به دانمارک

اگر تصمیم دارید به دانمارک مهاجرت کنید و به هزینه های ارسال کالا به دانمارک و نحوه فریت بار به دانمارک فکر میکنید، برای کسب اطلاعات لازم در این زمینه در ادامه مطالب با ما همراه بمانید و با معتبرترین و با بهترین روش های فریت بار به دانمارک و سایر شهرها و کشورهای خارجی آشنا شوید.

درباره دانمارک

دانمارک (Denmark) کشوری در جنوب حوزه اسکاندیناوی و شمال اروپا است. این کشور تنها با آلمان مرز زمینی دارد و از مرز جنوب با آن در همسایگی است و از شمال با  کشورهای نروژ و سوئد دارای مرز آبی است، و از غرب به دریای شمال و از شرق به دریای بالتیک منتهی می شود.

آب و هوای دانمارک معتدل است. بهار خشک ترین فصل در دانمارک به شمار می رود و پاییز مرطوب ترین فصل در این کشور بوده و سالانه روزهای زیادی در این فصل باران می بارد و این کشور در تابستان هوای خنک و مطبوع دارد و در زمستان هوایی سرد و اقیانوسی را تجربه می کند.

امنیت افتصادی در دانمارک بسیار بالا بوده و مردم آن در رده مرفه ترین ها در دنیا قرار دارند. در اقتصاد این کشور فسادی وجود ندارد و از سیستم های اقتصادی پاک و آزاد در جهان برخوردار است. اقتصاد این کشور در زمینه های صنعتی، پزشکی و خدماتی متمرکز است. ارز رایج دانمارک کرون (krone) است.

دانمارک جز ۳ کشور شاد دنیا به شمار می رود و رضایت از زندگی و تعادل کار و زندگی و امنیت در این کشور بسیار بالا بوده و از کشور های برتر دنیا محسوب می شود.

نرخ رشد جمعیت در دانمارک پایین بوده و این امر سبب نیاز کشور به نیروی کار می شود. و این کشور باید بخشی از نیاز خود را از طریق مهاجران تامین کند، بنابراین روش های مختلفی برای مهاجرت به دانمارک وجود دارد؛ که می توان به مهاجرت های تحصیلی و کاری اشاره کرد.

فریت بار به صورت هوایی به دانمارک

امروزه فریت بار به خارج از کشور توسط شرکت های متخصص و معتبر در این حوزه انجام می شود تا مسافران به راحتی بتوانند وسایل مورد نیاز خود یا دوستانشان را به هر نقطه ای از دنیا ارسال کنند.   سریع ترین روش برای ارسال بار به دانمارک استفاده از خدمات فریت بار به صورت هوایی بوده که محموله های شما در کوتاه ترین زمان به دانمارک ارسال می شوند. جهت فریت بار به دانمارک به فرودگاه بین المللی مراجعه کرده سپس از فریت بار فرودگاه مجوز لازم را جهت ورود بار به محوطه فرودگاه دریافت کنید. برای بازدید و بررسی محموله های خود توسط نیروهای گمرکی لازم است محموله ها را به دایره بازرسی و ارزیابی گمرک حمل کنید. پس از عبور از بازرسی کالا ها و  صادر شدن پته سبز گمرکی، به یکی از شرکت های معتبر حمل و نقل بین المللی مراجعه کرده تا بارنامه و تگ بار برای محموله ی شما صادر شود. سپس به جهت نصب تگ بار بر روی محموله به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید. حال بارهای شما آماده ارسال به دانمارک هستند.

حمل بار دریایی به دانمارک

در صورتی که قصد دارید لوازم سنگین و بزرگ مانند اثاثیه منزل و … را به دانمارک ارسال کنید، مقرون به صرفه ترین روش ارسال بار دریایی به دانمارک است. در این روش بارهای شما توسط افراد متخصص و مجرب در زمینه بسته بندی بار، به صورت کاملا ایمن و استاندارد بسته بندی می شوند و بعد در کانتینر های مخصوص حمل بار در کشتی قرار می گیرند تا برای حمل و نقل دریایی به دانمارک آماده شوند.

ارسال محموله های دریایی به دانمارک اگرچه مدت زیادی  زمان می برد تا به مقضد برسد اما هزینه ارسال مقرون به صرفه ای دارد.  

هزینه ارسال بار به دانمارک

نمی توان هزینه مشخصی را به عنوان هزینه فریت بار به دانمارک در نظر گرفت. هزینه فریت بار به دانمارک با توجه به عوامل مختلفی مانند حجم و وزن محموله، هزینه  مربوط به تشریفات گمرکی، مسیر و نحوه ارسال بار به دانمارک(هوایی یا دریایی)، هزینه گرفتن مجوزهای لازم، هزینه های مربوط به شرکت حمل و نقل بین المللی محاسبه می شود. نکته قابل توجه در زمینه محاسبه هزینه فریت بار به خارج از کشور این است که هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد، هزینه های مربوط به کرایه حمل هوایی ارزانتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.