خدمات ارسال بار به وین با جهان کالا:

ارسال بار به وین

اما آیا می دانید شرایط و روش های فریت بار به وین چگونه است ؟ هزینه ارسال بار به وین چقدر است و کدام شرکت در ایران بهترین خدمات حمل و نقل بین المللی و فریت بار را ارائه می دهد ؟با ما همراه بمانید و اطلاعات خوبی در رابطه با شرایط و روش های ارسال بار و فریت بار به وین کسب نمایید .

وین (Vienna) یکی از شهرهای زیبا در قلب اروپاست که به عنوان بزرگترین ، پر جمعیت ترین و پایتخت کشور اتریش شناخته شده که در شمال شرقی کشور اتریش و در نزدیکی رود دانوب (Danube) قرار گرفته است و مرکز فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی این کشور نیز محسوب می شود .

وین در تمام فصل های سال میزبان گردشگران بوده و سالانه حدود ۷ میلیون توریست از این شهر دیدن می کنند . علاوه بر این ، از آنجایی که هزینه زندگی در وین نسبت به سایر شهرهای اروپایی نسبتا کمتر بوده و رفاه نسبی برای تمام شهروندان در این شهر تامین می شود ، از امنیت خوبی برخوردار بوده و دارای سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته است ، باعث شده تا بسیاری از افراد ترجیح دهند که وین را به عنوان مقصد خود برای مهاجرت انتخاب کنند .

فرقی نمی کند با چه هدفی قصد رفتن به وین را داشته باشید ؛ در هر صورت لازم است یکسری وسایل و لوازم به همراه خود داشته باشید و ممکن است وزن این وسایل از وزن مجاز حمل بار در هواپیما بیشتر باشد . در این مواقع می توانید به جای کم کردن بار و محموله خود ، از خدمات ارسال بار به وین استفاده کنید و با خیال راحت ، تمام وسایل و لوازمی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید را به وین ارسال نمایید .

فریت بار به وین:

فریت بار به وین

فریت بار به وین یکی از خدمات بسیار عالی و کاربردی برای مسافران و مهاجران به این شهر است که به آنها این امکان را می دهد تا بتواند تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود در هر حجم و اندازه ای را کاملا قانونی و ایمن به شهر وین ارسال کنند و از این طریق ، زندگی جدید خود در شهر وین را راحتتر و بهتر شروع کنند .

فریت بار یکی از خدماتی است که توسط شرکتهای باربری بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو ارائه می شود . این شرکت با تخصص و تجربه خیلی خوبی که در زمینه فریت بار و ارسال به وین دارد ، تمام مراحل و مجوزهای لازم برای فریت بار به وین را برای شما آماده می کند تا بتوانید یک فریت بار ایمن و مطمئن به وین داشته باشید .

شما می توانید با همکاری شرکت جهان کالا کارگو ، هم از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب این مجموعه برای انتخاب بهترین مسیر برای فریت بار و ارسال بار به وین استفاده کنید و همچنین تمام مراحل بسته بندی بار و محموله ، بارگیری و حمل بار تا فرودگاه بین المللی ، انجام تشریفات گمرکی و احد مجوزهای لازم برای فریت بار به وین را به این شرکت بسپارید تا بعد از طی شدن تمام مراحل قانونی ، بارنامه مخصوص را دریافت کرده و بار و محموله شما به وین ارسال شود . شما می توانید بار و محموله خود را تا رسیدن به مقصد توسط شرکت جهان کالا کارگو به صورت آنلاین پیگیری کنید تا خیالتان از همه لحاظ راحت باشد .

 

 

شرایط ارسال بار به وین:

شرایط ارسال بار به وین

برای ارسال بار به وین ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با یکی از شرکت های معتبر و حرفه ای که در زمینه فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور فعالیت دارند ، تماس بگیرید .

پیشنهاد ما این است که شرکت جهان کالا کارگو را برای این منظور انتخاب کنید . زیرا این شرکت دارای قیمت منصفانه برای فریت بار به وین است و تمام خدمات و اقدامات لازم برای ارسال بار وین را با بهترین کیفیت و طبق قوانین بین المللی انجام می دهد .

برای حمل بار به وین می توانید هم از مسیر دریایی و هم از مسیر هوایی استفاده کنید . مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو بعد از بازدید رایگان از بار و محموله شما ، بهترین مسیر برای حمل بار به وین را به شما پیشنهاد می دهند . شما می توانید بعد از بررسی و تحقیق های لازم در رابطه با هزینه و نرخ ارسال بار به وین با روش دریایی و هوایی ، بهترین و مناسب ترین روش را برای این منظور انتخاب کنید .

 شرایط و مراحل ارسال بار وین را به طور مختصر بیان کرده ایم :

 شرایط و مراحل ارسال بار وین را به طور مختصر بیان کرده ایم

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به وین (دریایی یا هوایی) و تعیین هزینه ارسال بار از ایران به وین
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط شرکت جهان کالا کارگو
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری
 • صدور بارنامه
 • امکان پیگیری محمولات ارسال شده به وین

هزینه ارسال بار به وین:

هزینه ارسال بار به وین

به طور کلی ، هزینه فریت بار به وین بر اساس وزن و حجم محموله و بار ، هزینه های مربوط به بسته بندی محموله ، هزینه بیمه ، هزینه مربوط به ترخیص کالا در گمرک ، نرخ ارز ، مسیری که برای ارسال بار به وین انتخاب شده و غیره محاسبه می شود و برای هر بار و محموله  متفاوت خواهد بود  .

فریت بار شرکت جهان کالا کارگو:

فریت بار شرکت جهان کالا کارگو

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به وین و سایر شهرها و کشورهای دنیا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار به وین را انجام دهید. این شرکت با تجربه و اطلاعاتی که در رابطه با شرایط و مقررات ارسال بسته و بار به وین  دارد می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند و تمام اقدامات لازم برای فریت بار به وین را با دقت کامل و با هزینه مناسب و مقرون به صرفه انجام دهد.

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی:

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ می نماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری می باشد از همین رو می توانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریایی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی، آسیایی، آفریقا، استرالیا، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای اطلاع از هزینه فریت بار می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار به وین یکی از خدمات عالی و ارزشمند برای ارسال کالا و بار با مقاصد شخصی به این شهر است که ممکن است از روش هوایی یا دریایی انجام شود . برای استفاده از خدمات فریت بار و ارسال بار به وین می توانید به سایت شرکت جهان کالا کارگو مراجعه کرده و بار و کالا خود را از طریق این شرکت ، کاملا قانونی و ایمن به وین ارسال کنید .

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =