ارسال بار به ژاپن 

ارسال بار به ژاپن 

اگر تصمیم دارید به ژاپن مهاجرت کنید یا تنها قصد دارید سفری به ژاپن داشته باشید، لازم است اطلاعاتی در زمینه نحوه فریت بار به ژاپن و هزینه ارسال بار به ژاپن کسب کنید تا لوازم شخصی و کالاهای مورد نیاز خود را به بهترین روش ممکن به ژاپن ارسال کنید، در ادامه مطالب ما قصد داریم شما را با معتبرترین و بهترین روش های فریت بار و ارسال بار به ژاپن آشنا کنیم.

درباره ژاپن

ژاپن (Japan) از مجموعه جزایری تشکیل شده که در حاشیه شرق آسیا قرار گرفته است. جزایر اصلی آن شیکوکو، کیوشو، هونشو و هوکایدو می باشد. ژاپن کشوری کوهستانی بوده و جزیره هونشو آن کوه های آلپ را در برگرفته است. ژاپن کشوری چهار فصل است؛ این کشور در اواخر  فصل بهار سالانه شاهد افزایش بارندگی های بسیار و همچنین کاهش دما می باشد و دارای تابستان هایی گرم و مرطوب است و از فصل پاییز به زمستان دمای هوا کاهش یافته و آب و هوایی سرد را تجربه می کند.

پایتخت ژاپن شهر توکیو می باشد که یکی از پر جمعیت ترین شهرهای جهان به شمار می رود. بیش از ۱۲۶ میلیون نفر در ژاپن زندگی می کنند. مردم این کشور بیش از ۱۴۰۰ سال است که گیاهخواری را الگو مصرف غذایی خود قرار داده اند. در سفرها و مهاجرت خود به ژاپن این را نیز بدانید که خوردن و آشامیدن تنقلات هنگام پیاده روی در این کشور نوعی بی ادبی و رفتاری سطح پایین تلقی می شود.

زبان رسمی این کشور ژاپنی است. اکثریت مردم ژاپن پیرو دین شینتو بوده و مابقی پیرو آیین بودایی هستند.

ژاپن یکی از قدرتمند ترین اقتصادهای جهان را دارد. ژاپن از کشورهای تولید کننده و صادر کننده به شمار می رود که عواملی چون نیروی کار تحصیلکرده و همکاری با شرکت های بزرگ سبب موفقیت اقتصادی این کشور شده است.

ژاپن دارای حکومتی سیاست مدار است و دارای نظام مشروطه سلطنتی بوده و امپراتوری تنها امور حکومت کشور را انجام می دهد. در قانون اساسی ژاپن سه اصل مهم آورده شده است؛ اصل اول: احترام به حقوق بشر و آزادی و برابری تمام مردم ژاپن، اصل دوم: ملت ژاپن حق حاکمیت و اداره امور کشور را در اختیار دارند و اصل سوم: صلح طلبی با شعار《برای همیشه از جنگ احتراز می‌کنیم》

حمل کالا به ژاپن

یکی از دغدغه های مهاجران فریت بار به ژاپن است. کسانی که تصمیم به مهاجرت به ژاپن را دارند معمولا با محدودیت های حمل بار توسط فرودگاه مواجه می شوند؛ به همین خاطر باید وسایل و کالاهای مورد نیاز خود و حتی اثاثیه منزل را به صورت فریت بار مسافری به ژاپن ارسال کنند.

هیچگونه محدودیتی در حمل کالا به روش فریت بار به ژاپن وجود ندارد و همین امر سبب شده تا مسافران بتوانند هرگونه کالا شامل پوشاک، موادخوراکی، لوازم منزل، لوازم آشپزخانه، صنایع دستی و… را به ژاپن ارسال کنند.

برای ارسال بار به ژاپن به روش هوایی به فرودگاه امام مراجعه کرده و با همکاری با شرکت های بین المللی فعال در این زمینه، فریت بار به ژاپن انجام می‌شود. قابل ذکر است با توجه به قوانین گمرکی ژاپن ارسال هرگونه کالای تجاری در زمان ترخیص نیاز به پرداخت مالیات دارد اما عوارض گمرکی شامل کالا های مسافری نمی‌شود.

برای ارسال بار به ژاپن به صورت هوایی باید بسته بندی های تخصصی برای هر کالا در نظر گرفته شود تا هر کالا را با توجه به نوع خود از آسیب های احتمالی در هنگام حمل و ارسال حفظ کند. بنابراین با همکاری با یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر و مطمئن با اطمینان خاطر کالاهای خود را به ژاپن ارسال کنید.

شرکت های حمل و نقل بین المللی کارهای تشریفات گمرکی و … را برای حمل بار به ژاپن انجام داده و پس از بررسی و ارزیابی بارها توسط مامور گمرک و دریافت مجوز های لازم جهت ارسال هوایی بار مسافری به ژاپن، بارهای شما به این کشور ارسال می شود.

مدارک مورد نیاز جهت ارسال اثاثیه منزل و وسایل شخصی به ژاپن: اصل کارت ملی فرستنده، اصل پاسپورت فرستنده، کپی بلیت، آدرس کامل فرستنده و گیرنده، پستی گیرنده و شماره تلفن گیرنده می باشد.

هزینه ارسال بار به ژاپن 

هزینه ارسال بار ژاپن ثابت نبوده و عوامل زیادی در محاسبه هزینه حمل بار به ژاپن نقش دارند که بخشی از آنها شامل: نوع ایرلاین، وزن و حجم بار، نوع بار، فاصله هوایی دو کشور مبدا و مقصد، اخذ مجوز های خاص، هزین شرکت حمل کننده بار، هزینه بسته بندی بار، نرخ ارز، هزینه جا به جایی و باربری و … می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.