بهترین تجربه فریت بار به آریزونا را به جهان کالا بسپارید:

فریت بار به آریزونا با جهان کالا کارگو

اگر تصمیم دارید به هر دلیلی به آریزونا مهاجرت کنید و یا می خواهید مسافرت طولانی مدتی را به ایالت آریزونا داشته باشید و یا قصد ارسال محصول و کالایی را به عزیزان خود در آریزونا داشته باشید، در هر صورت بهترین پیشنهاد این است که از خدمات فریت بار به آریزونا استفاده کنید تا هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بار و محموله خود را به بدون نگرانی از وزن آن به مقصد خود در آریزونا ارسال نمایید.

 

 

درباره ایالت آریزونا

ایالت آریزونا (Arizona) که به اختصار  AZنیز نامیده می شود، در جنوب غربی آمریکا واقع شده و شهر فینیکس ( Phoenix ) پایتخت آن بوده و به عنوان ۶ امین ایالت بزرگ امریکا و بخشی از منطقه غرب آمریکا نیز محسوب می شود.

آریزونا شانزدهمین ایالت پرجمعیت در امریکا و همچنین به عنوان چهل و هشتمین ایالت و آخرین بخش از سرزمین اصلی آمریکا نیز شناخته شده است. این ایالت دارای آب و هوای بسیار گرم و بیابانی بود ه و به داشتن تابستان های بسیار گرم و زمستان های معتدل مشهور است. البته لازم است بدانید قسمت شمالی آریزونا پوشیده از جنگل، فلات، رشته‌کوه و دره‌ های عمیق است.

آریزونا از شمال با ایالت یوتا، از جنوب با ایالت سونورای کشور مکزیک، از شرق با ایالت نیومکزیکو و از شمال‌غربی با ایالت نوادا هم ‌مرز است. از جمله مهم ترین و پر جمعیت ترین شهرهای ایالت آریزونا عبارتند از توسان (Tucson)، میزا (Mesa)، چندلر ( Chandler) و اسکاتز دِیل (Scottsdale).

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روش فریت بار به آریزونا و آشنا شدن با معتبرترین شرکت ایرانی فعال در زمینه حمل و نقل بینی المللی، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

فریت بار به آریزونا | ارسال بار به آریزونا:

فریت بار به آریزونا | ارسال بار به آریزونا

این روزها به لطف وجود شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی، حمل کالا به اریزونا و فریت بار به آریزونا بسیار ساده شده و دیگر هیچ راهی دور و غیر قابل دسترس نخواهد بود!

آریزونا معمولاً یک ایالت بیابانی با جاده های طولانی و مستقیم در زمین های هموار در نظر گرفته می شود. با این حال، بخش شمالی ایالت نیز دارای رشته کوه است.

این ایالت با مکزیک مرز بین‌ المللی دارد و دو سوم مس این کشور را تولید می‌ کند و این دو عامل، به کارآمد ماندن صنعت حمل‌ و نقل باری آریزونا، هم با کامیون و هم از طریق راه‌آهن کمک می ‌کنند. این موضوع همچنین به پایین نگه داشتن قیمت LTL نیزکمک کرده است.

کشتیرانی آریزونا نیز به دلیل آب و هوای گرم که امکان کشت محصولات را در تمام طول سال فراهم می کند، تحت تأثیر بخش کشاورزی موفق قرار گرفته است. این امر می تواند به دلیل تقاضای زیاد، حمل و نقل کالا به خارج از ایالت را بسیار گران کند.

فرودگاه فونیکس یک مرکز اصلی برای ترافیک هوایی جنوب غربی است که حمل کالا و ارسال بار به آریزونا از مسیر هوایی را برای بسیاری از مردم گزینه مناسبی می کند.

 

فریت بار به آریزونا

فریت بار به آریزونا در واقع فرآیند حمل و نقل کالا و محموله از طریق زمین، دریا یا هوا است. در واقع خدمات فریت بار برای رساندن کالا به مقصد مورد نظر شما در زمان مناسب و در شرایط کاملا ایمن و به هزینه ای مقرون به صرفه است.

شما می توانید از طریق ارسال بار به آریزونا تمام وسایل شخصی و مورد نیاز خود مثل لباس، کیف و کفش، کتاب، اثاثیه منزل و هر کالا و محصولی که برای ارسال به این ایالت مجاز است را ارسال کنید و کاملا ایمن و قانونی در شهر مقصد خود تحویل بگیرید.

در واقع با استفاده از خدمات فریت بار به آریزونا تمام نگرانی ها و دغدغه شما از بابت سنگین شدن چمدان و پرداخت هزینه زیاد برای اضافه بار مسافری کاسته خواهد شد و می توانید با هزینه بسیار مقرون به صرفه، تمام وسایل خود را با بسته ایمن و استاندارد به آریزونا ارسال کنید.

برای اینکه تمام مراحل فریت بار به آریزونا کاملا دقیق و مطابق با استاداردهای بین المللی انجام شود، لازم است با یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت داشته باشید. پیشنهاد ما به شما همکاری با شرکت جهان کالا کارگو است.

برای بهره مندی از خدمات ارسال بار به آریزونا لازم است که از چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به آریزونا به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کرده تا برای ورود بار به محوطه مجوزهای لازم را دریافت نمایید.

سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کرده تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد. بعد از بازرسی، پته سبز گمرکی برای شما صادر خواهد شد و بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند ؛ مثل شرکت جهان کالا کارگو مراجعه کرده تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود.

سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به آریزونا اماده شود.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی

شرکت جهان کالا کارگو

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

هزینه فریت بار به آریزونا چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار

هنگامی که صحبت از حمل و نقل کالا می شود، برخی از رایج ترین سوالات مربوط به نرخ حمل و نقل و هزینه فریت بار به آریزونا یا سایر شهرها و کشورهای دنیاست. در حالی که قیمت ممکن است به دلایل مختلفی متفاوت باشد، چند عنصر مشترک وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

 • روش حمل و نقل: نحوه حمل و نقل مورد استفاده برای حمل بار یک عامل کلیدی و مهم است. به عنوان مثال، حمل و نقل سریع و هوایی معمولا هزینه های بیشتری نسبت به حمل و نقل دریایی به همراه خواهد داشت.
 • مبدا و مقصد: هر چه فاصله مبدا حمل و نقل تا مقصد نهایی بیشتر باشد، نرخ بالاتر خواهد بود.
 • اندازه و وزن: ابعاد و وزن محموله کلید تعیین نرخ حمل و نقل و فریت بار به آریزونا یا سایر کشورها است.
 • خدمات ویژه: هرگونه محموله ای که نیاز به جابجایی خاصی دارد (مواد فاسد شدنی، شکننده، خطرناک) احتمالاً منجر به هزینه های بالاتر خواهد شد.

علاوه بر این نرخ ارز، هزینه مربوط به بسته بندی کالا و محموله و حمل آن تا فرودگاه بین المللی و هزینه های مربوط به تشریفات گمرکی و اخذ مجوز برای فریت بار نیز بر روی هزینه فریت بار به آریزونا تاثیر گذار خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به آریزونا، پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید. کارشناسان متخصص این مجموعه بعد از اینکه سوالاتی در رابطه با وزن و حجم بار و محموله شما کسب کردند می توانند هزینه تقریبی فریت بار به آریزونا را به شما اعلام کنند.

 

 

برای اطلاع از هزینه فریت بار به آریزونا بهتر است با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

خدمات فریت بار به تمام افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت به سایر کشورهای دنیا را دارند این امکان را می دهد تا بدون نگرانی از سنگین شدن چمدان خود، تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را با همکاری یک شرکت معتبر و عال در زمینه حمل و نقل بین المللی در بسته ایمن و استاندارد به شهر یا کشور مقصد خود ارسال کرده و در زمان تعیین شده تحویل بگیرند.

بنابراین اگر قصد ارسال بار به آریزونا را دارید بهترین پیشنهاد برای شما این است که با شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید.

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =