فریت بار به اتریش

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

اتریش در سال ۲۰۱۵ در رتبه چهاردهم کشورهای ثروتمند جهان بر پایه سرانه تولید ناخالص داخلی، قرار داشت. تا دهه ۱۹۸۰ بسیاری از صنایع بزرگ اتریش ملی شدند. با این حال، در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی باعث کوچک شدن حجم بخش دولتی اتریش در مقایسه با دیگر اقتصادهای اروپایی شده‌است.

به‌طور سنتی کشور آلمان مهمترین شریک تجاری اتریش بوده‌است که این موضوع باعث شده‌است که نسبت به تغییرات سریع در اقتصاد آلمان آسیب‌پذیر شود.

بسیاری از ایرانیان برای گردش و همچنین تجارت عازم کشور اتریش می گردند. و همچنین گاهی اوقات تجار و مردم می خواهند کالایی را از اتریش به ایران وبالعکس ارسال کنند . از این رو شرکت جهان کالا کارگو خدمات مربوط فریت بار و بسته بندی کالا های شما را با بهره گیری از کادری مجرب و داشتن سابقه طولانی در زمینه فریت بار به عهده می‌گیرد. خدمات شرکت جهان کالا کارگو جهت فریت بار به کشور اتریش، شامل موارد زیر می باشد:

بسته بندی بار  , ارسال بار به اتریش

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت به اتریش هستند نگران این موضوع می باشند که به بار ارسالی آنها به اتریش در طول و مدت مسیر آسیب و یا صدمه های احتمالی وارد گردد.

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو با ارائه ی خدمات اصولی و استاندارد در رابطه با بسته بندی و استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره ….. و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قصد داشته اند مسافرت بلند مدت و اقامت در اتریش داشته باشند را ارائه کرده و شهروندان ایرانی در این مورد هیچگونه دغدغه و مشکلی ندارند.

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر

برخی مسافران ضروری می دانند در این مورد برای انجام امورات مربوط به تشریفات گمرکی , کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند. با این حال مسافران بیشتری هم هستند که تمام امورات مربوط به انجام دادن تشریفات گمرکی را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می‌دهند . تمامی کارها مطابق با خواست مشتری صورت می گیرد و هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو کسب رضایت شهروندان ایرانی می‌باشد.

اخذ بارنامه جهت ارسال بار به اتریش

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار پایین مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون , شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره … را جهت ارسال بار به اتریش بر عهده دارد.

ارسال بار از اتریش به ایران ، فریت بار از اتریش به ایران ، ارسال بار تجاری از اتریش به ایران، حمل بار از اتریش به ایران و واردات از اتریش به ایران را با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت را می‌توانید در شرکت حمل و نقل بین المللی جهان کالا کارگو تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *