آنچه درباره فریت بار به سوئیس می توانید بدانید موارد زیر است :

فریت بار به سوئیس

برای اینکه اطلاعات خود را در رابطه با روش های  ارسال بار و فریت بار به سوئیس   افزایش دهید ، حتما در ادامه با ما همراه بمانید.

سوئیس (Switzerland) یکی از کشورهای اروپایی است که در تلاقی اروپای غربی ، مرکزی و جنوبی واقع شده و از جنوب با ایتالیا ، از غرب با فرانسه، از شمال با آلمان و اتریش و از شرق با لیخن اشتاین همسایه است .

زوریخ (Zürich  ) ، ژنو (Geneva  ) و بازل (Basel ) از جمله شهرهای بزرگ و مراکز اقتصادی سوئیس هستند و پایتخت این کشور شهر بِرن (Bern) است .

دفاتر مختلف سازمانهای بین ‌المللی از جمله ستاد مرکزی فیفا ، دومین دفتر بزرگ سازمان ملل و ساختمان اصلی بانک تسویه حساب ‌های بین ‌المللی و فرودگاه‌های بین‌المللی اصلی سوئیس در این شهرها قرار دارند .

اگر برای ادامه تحصیل ، زندگی یا کار قصد دارید به سوئیس مهاجرت کنید ، احتمالا به دنبال بهترین و مقرون صرفه ترین روش ها برای فریت بار به سوئیس هستید .

گزینه های زیادی برای حمل بار به سوئیس وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که وسایل شما با خیال راحت وارد این کشور می شوند . با این حال ، عوامل مختلفی مانند کاهش هزینه ها ، اجتناب از آسیب و دریافت به موقع وسایل شما در کشور سوئیس نیز باید در نظر گرفته شوند .

 

"<yoastmark

آشنا شوید با انواع مسیرها برای فریت باربه سوئیس

 روش اول : مسیر هوایی

ارسال بار به سوئیس و حمل وسایل به سوئیس با حمل و نقل هوایی نسبتاً ساده است.  هر یک از فرودگاه های اصلی  برن ، ژنو ، لوگانو و زوریخ  محموله های بار را می پذیرند .

اگر از نظر زمانی دارای محدودیت هستید و تمایل دارید وسایل مورد نیاز خود را هر چه سریعتر در کشور سوئیس تحویل بگیرید ، ارسال بار به سوئیس با هواپیما بهترین و مناسب ترین گزینه خواهد بود .

البته لازم است بدانید هزینه حمل و نقل هوایی معمولاً بیشتر از سایر روش های حمل بار به سوئیس است و همچنین باید هزینه های بیمه ، هزینه های بررسی و سایر هزینه هایی که برای ارسال بار به سوپیس وجود دارد را نیز در نظر بگیرید .

هنگام ارسال بار هوایی به سوئیس ، هزینه ها بر اساس وزن بار و محموله محاسبه خواهند شد . در نتیجه ، اگر کالاهای سنگین ارسال می کنید ، ممکن است هزینه زیادی را شامل شود . به همین دلیل ، بهتر است از حمل و نقل هوایی برای محموله های کوچکتر استفاده شود .

در صورتی که با یک شرکت حمل و نقل معتبر و حرفه ای مثل شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید میتوانید بار و محموله خود را ظرف مدت یک هفته به کشور سوئیس ارسال نمایید .

این شرکت تمام مراحل بسته بندی بار تا انجام تشریفات گمرکی برای حمل بار به سوئیس را کاملا دقیق و قانونی انجام می دهد تا هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشید و با خیال راحت فریت بار به سوئیس را برای شما انجام خواهند داد .

از انجایی که کشور سوئیس دارای چندین فرودگاه ها بین المللی است ، ارسال بار هوایی می تواند راهی بدون دردسر برای رساندن وسایل شما به سوئیس باشد .

روش دوم : مسیر دریایی

استفاده از مسیر دریایی و اقیانوسی یکی دیگر از روش هایی است که برای فریت بار به سوئیس وجود دارد . شما می توانید با این روش ، کالاهای بزرگ و سنگین را به راحتی به سمت کشور سوئیس حمل کرده و بار خود را کاملا سالم و ایمن در کشور مقصد تحویل بگیرید .

در این روش شما می توانید تمام بار و محموله خود را در یک پالت بسته بندی کنید و به کشور سوئیس ارسال نمایید (روش FCL) و یا اگر بار و محموله کمی دارید می توانید بار و بسته های خود را در کنار محموله سایر افراد در یک پالت بسته بندی کنید (روش LCL) و برای ارسال به سوئیس آماده کنید .

حمل بار به سوئیس از مسیر دریایی معمولا زمان بر بوده و ممکن است محموله شما طی مدت ۲۰ تا ۵۰ روز به سوئیس برسد . بنابراین اگر قصد دارید از این روش استفاده کنید ، حتما باید برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشید تا بتوانید بار خود را در زمان مناسب در کشور مقصد تححویل بگیرید .

 حمل بار به سوئیس دریایی

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک سوئیس

چه حمل بار به سوئیس را از طریق مسیر هوایی انجام داده باشید و چه از مسیر دریایی اقدام به ارسال بار به سوئیس کرده باشید در هر صورت ، ترخیص کالا از گمرک همیشه بخشی از این فرایند است . برای خروج محموله شما از کشور مبدا و ورود به سوئیس ، مقامات گمرکی هر دو کشور باید اجازه حرکت آن را از طریق مرزهای مربوطه صادر کنند .

 

برای اینکه تاخیر و مشکلی در زمینه ترخیص بار در سوئیس ایجاد نشود بهترین کار این است که حتما از یک نماینده گمرکی برای انجام کارهای گمرکی و ترخیص کالا استفاده کنید . شرکت جهان کالا کارگو با تیم متخصص و حرفه ای که در این زمینه دارد ، تمام تشریفات گمرکی و قانونی برای ترخیص کالا را انجام میدهد و به شما این اطمینان داده می شود که همه تشریفات مطابق با قوانین گمرکی کشور مبدا و سوئیس و قوانین حمل و نقل بین المللی انجام خواهند شد .

 

برای شروع فرآیند ترخیص کالا از گمرک ، باید از وجود مدارک مورد نیاز زیر اطمینان حاصل کنید :

 • فاکتور تجاری
 • لیست بسته بندی یا پکینگ لیست
 • گواهی مبدا
 • اسناد مربوط به پرداخت هزینه حمل و نقل و گمرک و سایر شرایط پرداخت
 • بارنامه مخصوص برای حمل و نقل دریایی یا بارنامه هوایی برای حمل و نقل هوایی

علاوه براین قبل از ارسال بار به سوئیس ، باید چند نکته را از قبل آماده کنید . ابتدا باید موجودی وسایل خود را تهیه کنید و فقط می توانید اقلامی را که حداقل به مدت شش ماه در مالکیت شما هستند را برای ارسال به این کشور بسته بندی و آماده کنید .

همچنین باید شخصاً در گمرک حضور داشته باشید و مدرکی را برای دلیل ورود شما به کشور سوئیس در قالب یک قرارداد اجاره یا قرارداد کار ارائه دهید . شما باید فرم ۱۸.۴۴ را نیز در گمرک پر کنید ، اما اگر مقیم یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید نیازی به ارائه مجوز اقامت سوئیس ندارید .

خبردار شوید از کالاهای ممنوعه برای ارسال به سوئیس

طبق قوانین کشور سوئیس ، ارسال برخی از کالاها به این کشور ممنوع بوده و باید دقت داشته باشید که این کالاهای ممنوع در بین کالاهایی که قرار است به این کشور ارسال کنید ، وجود نداشته باشند :

 • تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات بیوسید (DMF)
 • حیوانات و محصولات با منشاء حیوانات از کشورهای ثالث (کشورهای غیر اتحادیه اروپا و نروژ)
 • قهوه
 • محصولات نفتی
 • گیاهان
 • چای

 

آشنایی با شرکت معتبر برای فریت بار به سوئیس

برای اینکه تمام مراحل قانونی ارسال بار به سوئیس از بسته بندی تا تشریفات گمرکی به درستی انجام گیرد لازم است با یک شرکت معتبر و حرفه ای که خدمات فریت بار و کارگو ارائه می دهد ، همکاری کنید .

شرکت جهان کالا کارگو با تخصص و تجربه خوبی که در این زمینه دارد ، مراحل لازم و قانونی قبل از فریت بار به سوئیس را انجام می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و با تیم تخصصی و حرفه ای این شرکت صحبت کنید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰ ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱  – ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱ ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ –  ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸ ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار به سوئیس یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این کشور است و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب ، وسایل و کالاهای خود را از مسیر هوایی یا دریایی به سوئیس و سایر کشورهای دنیا ارسال کنید .شما میتوانید با همکاری شرکت جهان کالا کارگو ، ارسال بار و حمل بار مطمئن و ایمنی به کشور سوئیس داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.