فریت بار به عمان | بهترین تعرفه و خدمات

فریت بار به عمان

اگر شما نیز به هر دلیلی قصد مسافرت یا مهاجرت به عمان را دارید ، می توانید از خدمات فریت بار به عمان استفاده کنید و دیگر نگرانی از بابت اضافه بار مسافری و هزینه های بالای آن نداشته باشید .

زیرا با استفاده از ارسال بار به عمان می توانید بار و محموله های خود را در هر وزن و حجمی که هستند به راحتی و کاملا قانونی به این کشور ارسال کنید و کاملا ایمن و سالم در عمان تحویل بگیرید .

 

درباره عمان

کشور عمان ( به عربی : سلطنه عمان) یا کشور سلطان نشین عمان ، کشوری پادشاهی درشرق شبه جزیره عربستان است و پایتخت آن شهر مسقط می باشد . عمان از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان می رسد ، از جنوب با یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی مرز زمینی و با ایران دارای مرز دریایی است .

بخش کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگه هرمز قرار دارد که مسندم نام دارد . این بخش از سرزمین اصلی جدا افتاده‌ و بخش دیگری از عمان مدحا نام دارد که توسط امارات متحده عربی احاطه شده‌است . این دو قسمت با عنوان برون بوم عمان شناخته شده هستند و از قسمت های اصلی این کشور جدا هستند .

جالب است بدانید کشور عمان نقش میانجیگری را در بین کشورهای خاورمیانه داشته و همچنین  قدیمی ‌ترین دولت مستقل در بین کشورهای عربی را دارد .

از انجایی که ایران و عمان دارای مرز مشترک بوده و بر دو سمت تنگه هرمز مسلط هستند ، روابط بسیار خوبی با یکدیگر داشته و از انجایی که یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است ، مهاجرت و مسافرت طولانی مدت از ایران به عمان بسبار متداول بوده و افراد زیادی تمایل دارند تا در این شهر به کار و زندگی خود ادامه دهند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روش های ارسال بار به عمان ؛ هزینه ارسال بار و فریت بار به عمان حتما در ادامه با ما همراه بمانید و با یکی از بهترین شرکت های ایرانی که در زمینه حمل و نقل بین المللی و ارسال بار به عمان فعال است ، آشنا شوید .

فریت بار به عمان:

معمولا افرادی که به کشورهای دیگر مهاجرت می کنند ، با محدودیت حمل بار مواجه هستند ، اما به هر دلیلی مجبور هستند وسایل و بار اضافی و بیشتری را با خود به کشور مقصد ببرند !

در این شرایط ارسال بار یا فریت بار می تواند یکی از گزینه های عالی و سریع برای ارسال تمام چیزهایی باشد که نمی توانید در هواپیما مسافری همراه خود ببرید . در واقع با استفاده از این روش ، با هزینه ای کمتر از هزینه اضافه بار مسافری ، تمام بار و محموله شما به کشور مقصد ارسال خواهد شد .

اگر می خواهید تمام مراحل فریت بار یا ارسال بار به عمان کاملا دقیق و قانونی و مطابق با قوانین و مقررات فرودگاه بین المللی ایران و عمان و شرکت هواپیمایی مورد نظر شما انجام شود ، بهترین پیشنهاد این است که قبل از هر اقدامی حتما با یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعال هستند ، مشورت و همکاری کنید .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از این شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی است که می توانیدبه آن اطمینان کرده و تمام مراحل ارسال بار و فریت بار به عمان را با همکاری این شرکت انجام دهید .

 

شرکت جهان کالا ، بعد از بسته بندی ایمن و مطمئن بار ، بار نامه هوایی مخصوصی برای بسته ها صادر می کند که مشخصات و اطلاعات فرستنده و همچنین مواردی مانند وزن کالا ، تعداد بسته ها ، ماهیت کالا ، وزن خالص کل بار ، وزن ناخالص بار ، ابعاد دقیق بسته ها ، فرودگاه مبدا ، فرودگاه مقصد ، هزینه ارسال بار و نرخ تبدیل دلار به ریال در آن درج شده و محموله و بار شما را در امنیت کامل به کشور عمان ارسال می کند .

در واقع خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد .

 

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدما

 

 

ارسال خرده بار به عمان:

معمولا برای ارسال خرده بار (محموله هایی با وزن و حجم کمتر از یک تریلی) به کشورهایی که فاصله بسیار نزدیک با کشور مبدا دارند (مثل عمان و ایران) از روش گروپاژ استفاده می شود .

ارسال خرده بار به روش گروپاژ در واقع نوعی حمل و نقل بین المللی در مسیرهای نزدیک و برای بار و محموله کم است که شامل بسته بندی خرده بار به صورت جداگانه است . سپس تمام خرده بارهای بسته  بندی شده در کنار هم و در یک کانتینر یا پالت قرار میگیرند و بعد از بسته بندی کامل به کشور مقصد ارسال خواهد شد . از انجایی که این نوع ارسال خرده بار به عمان بسیار مقرون به صرفه است بسیاری از افراد این روش را برای ارسال خرده بار عمان ترجیح می دهند .

شرکت جهان کالا کارگو کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری را با دقت و طبق استاندارهای موجود انجام می دهد و بعد از انجام تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم ، خرده بار شما را به عمان ارسال می کند و میتوانید با در دست داشتن بارنامه ، خرده بار خود را در کشور عمان تحویل بگیرید .

 

نحوه ارسال بار هوایی به عمان:

اگر تصمیم دارید بار و محموله شما در سریع ترین زمان ممکن به عمان برسد بهترین پیشنهاد این است که از روش ارسال بار هوایی به عمان استفاده کنید .

برای اینکه بتوانید از خدمات فریت بار یا ارسال بار هوایی به عمان استفاده کنید باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به عمان ، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید . سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد . بعد از بازرسی ، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود . سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به عمان اماده شود .

 

البته شما می توانید با همکاری شرکت جهان کالا کارگو ، انجام تمام این مراحل و اخذ مجوزهای لازم و تشریفات کمرگی را به کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو بسپارید و خیالتان از این بابت راحت باشد . زیرا کارشناسان این مجموعه با تمام قوانین و مقررات مربوط به ارسال بار هوایی به عمان آشنا بوده و بار و محموله شما را در شرایطی کاملا ایمن و قانونی برای ارسال به عمان آماده خواهند کرد .

 

برای بهره مندی از خدمات فریت بار به عمان توسط شرکت جهان کالا کارگو لازم است مراحل زیر را انجام دهید :

 • تماس با شرکت جهان کالا کارگو جهت بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • دریافت مشاوره و تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار به عمان بصورت هوایی یا دریایی و اعلام نرخ کتبی خدمات
 • انجام کلیه امور بسته بندی با کیفیت استاندارد در محل ، تخلیه و بار گیری تا فرودگاه امام خمینی
 • انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای ارسال بار به عمان
 • صدور بارنامه مخصوص
 • ارسال بار یا فریت بار به عمان
 • امکان پیگیری بارتا رسیدن به عمان

هزینه ارسال بار به عمان:

هزینه ارسال بار به عمان با توجه  به اندازه و وزن بار و محموله شما و مسیری که برای ارسال بار به عمان (دریایی یا هوایی) انتخاب کردید ، متفاوت خواهد بود .

علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی ، بیمه ، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی ارسال بار به عمان اثرگذار هستند . اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به عمان را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بارو ارسال بار به عمان می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

  

 خلاصه مطلب

استفاده از خدمات فریت بار و ارسال بار به عمان یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این شهر است و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب ، وسایل و کالاهای مورد نیاز خود را  به عمان و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.