فریت بار به فرانسه را با جهان کالا کارگو تجربه کنید:

فریت با به فرانسه جهان کالا کارگو

فریت بار به فرانسه (فریت بار به مارسی):

 

فریت بار به مارسی

یکی از زیباترین شهرهای فرانسه مارسی می‌باشد، مارسی در جنوب کشور فرانسه واقع شده است.

جمعیت شهر مارسی نزدیک به یک میلیون نفر می باشد. این شهر یکی از بزرگترین بندرهای تجاری فرانسه محسوب می گردد و نقش قابل توجهی در اقتصاد فرانسه ایفا می‌کند.

قدمت شهر مارسی بسیار طولانی می باشد به همین دلیل جاذبه های دیدنی و تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد . برخی از بناهای زیبای این شهر شامل سالن کنسرت لودم ،کلیسای نتردام و کاخ لون شان می‌باشد.

از نظر آب و هوایی شهر مارسی فرانسه دارای آب و هوای مرطوب می باشد ولی باید توجه داشت که در مارسی زمستان معتدل و تابستان خشک می‌باشد.

شهر مارسی بیشتر روز آفتابی را در فرانسه دارا می باشد تابش آفتاب در این شهر نزدیک به ۳۰۰۰ ساعت می‌باشد.

شهر مارسی دومین شهر توریستی فرانسه به حساب می آید و بیشتر شهرت شهر مارسی به خاطر موزه ها و بناهای باستانی قدیمی می‌باشد .

شهر مارسی سالیانه مقصد بیش از ۱.۵ میلیون  گردشگر می‌باشد که برای تفریح یا تجارت به این شهر سفر می‌کنند.

شهروندان ایرانی نیز از جمله افرادی هستند که در طول سال برای تفریح و تجارت و همچنین گذراندن دوره های تحصیلی به این شهر مهاجرت می‌کنند.

مهمترین مسئله در این مسافرت فریت بار به فرانسه یا ارسال بار  مسافران به فرانسه می‌باشد.

خیلی از افراد از نحوه فریت بار به فرانسه اطلاع دقیقی ندارند . به همین خاطر ما در ادامه اطلاعاتی در مورد فریت بار به فرانسه در اختیار شما قرار خواهیم داد. خدمات شرکت جهان کالا کارگو  جهت فریت بار به  فرانسه (فریت بار به مارسی) شامل موارد زیر می‌باشد.

 

فریت بار به پاریس

بسته بندی بار  , ارسال بار به مارسی:

 

ارسال بار به مارسی

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر بندری مارسی هستند نگران این موضوع می باشند که به بار ارسالی آنها به مارسی در طول و مدت مسیر آسیب و یا صدمه های احتمالی وارد گردد .

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو با ارائه ی خدمات اصولی و استاندارد در رابطه با بسته بندی و استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار به فرانسه و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره ….. 

همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قصد داشته اند مسافرت بلند مدت و اقامت به شهر مارسی داسته باشند را ارائه کرده و شهروندان ایرانی در این مورد هیچگونه دغدغه و مشکلی ندارند.

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر:

انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر

برخی مسافران ضروری می دانند در این مورد برای انجام امورات مربوط به تشریفات گمرکی , کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند. با این حال مسافران بیشتری هم هستند که تمام امورات مربوط به انجام دادن تشریفات گمرکی را بر عهده س شرکت فریت بار قرار می‌دهند .

تمامی کارها مطابق با خواست مشتری صورت می‌گیرد و هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو کسب رضایت شهروندان ایرانی می‌باشد.

 

اخذ بارنامه جهت ارسال بار به مارسی:

اخذ بارنامه جهت ارسال بار به مارسی

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی جهان کالا کارگو در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار پایین مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون , شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره … را جهت ارسال بار به مارسی فرانسه بر عهده دارد.

خدمات ارائه شده توسط شرکت جهان کالا کارگو جهت فریت بار: 

  • حمل و نقل و فریت لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق زمینی توسط کامیون چادری به صورت خرده بار (گروپاژ) و دربست به کشورهای اروپایی ، خاور دور و آسیای میانه.
  • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی، آسیایی، آفریقا، استرالیا، آمریکا و کانادا.
  •  حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی و خارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا.
  • فریت بار به تمامی کشور های اروپایی (فریت بار به آلمان ، فریت بار به سوئد ، فریت بار به هلند ، و….)
  • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم (گواهی مبداء- گواهی بهداشت- مجوز استاندارد و …)
  • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.
  •  ارائه سرویس درب به درب جهت ارسال اوراق و اسناد ، نمونه کالا وسایر محصولات سبک و سنگین.
  •  

آشنایی با شرکت معتبر برای فریت بار به فرانسه:

آشنایی با شرکت معتبر برای فریت بار به فرانسه

 

برای اینکه تمام مراحل قانونی فریت بار به فرانسه از بسته بندی تا تشریفات گمرکی به درستی انجام گیرد لازم است با یک شرکت معتبر و حرفه ای که خدمات فریت بار ارائه می دهد ، همکاری کنید .

شرکت جهان کالا کارگو با تخصص و تجربه خوبی که در این زمینه دارد ، مراحل لازم و قانونی قبل از ارسال بار به ژاپن را انجام می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و با تیم تخصصی و حرفه ای این شرکت صحبت کنید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰ – ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱ – ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱ – ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ – ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸ – ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 
اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =