فریت بار به فرانکفورت با جهان کالا کارگو:

فریت بار به فرانکفورت با جهان کالا کارگو

اگر قصد سفر یا مهاجرت به فرانکفورت دارید و قرار است و سایل و لوازم شخصی زیادی را همراه خود به این شهر مدرن و اروپایی ببرید، بهتر است از خدمات فریت بار به فرانکفورت استفاده کنید و از این روش در هزینه های حمل اضافه بار مسافری خود صرفه جویی داشته باشید.

 

 

 

درباره فرانکفورت:

فرانکفورت (Frankfurt) بزرگترین شهر ایالت هسن (Hessen) و پنجمین شهر بزرگ در آلمان است. شهر فرانکفورت آلمان را می توانیم به عنوان یکی از ثروتمندترین مراکز اروپا، مرکز فرهنگ و ادبیات و همچنین مرکز استقرار بانکها در آلمان نیز معرفی کرد. در واقع این شهر، قرارگاه بانک مرکزی اروپا و مهم‌ترین شهر اقتصادی قاره اروپا است.

 

درباره فرانکفورت

علاوه بر این، به دلیل موقعیت مرکزی فرانکفورت، این شهر به یکی از بزرگترین مناطق حمل و نقل اروپا نیز تبدیل شده و همین موضوع تاثیر زیادی در رشد فرودگاه فرانکفورت داشته است.

اگر بخواهیم توصیف دیگری از شهر فرانکفورت داشته باشیم می توان گفت این شهر به داشتن آسمان خراش های بلند، لوکس و بدون همتا در کل اروپا نیز معروف است به گونه ای که Frankfurter Skyline در تمام دنیا شهرت دارد .

و همچنین به عنوان یکی از پربازدیدترین شهرهای آلمان برای توریست ها نیز هست و در مجموع فرانکفورت با ترکیبی از جاذبه ‌های تاریخی، ساختمان های مدرن و بوستان ‌های سرسبز و تفریحات شبانه‌ گسترده، گزینه ای عالی برای سفر و حتی مهاجرت محسوب می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به فرانکفورت و هزینه ارسال بار یا فریت بار به فرانکفورت در ادامه این بخش با ما همراه بمانید و همچنین با بهترین و معتبرترین شرکت ایرانی که در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد، آشنا شوید.

ارسال بار به فرانکفورت:

ارسال بار به فرانکفورت

خدمات مربوط به ارسال بار به فرانکفورت یا فریت بار به فرانکفورت برای آن دسته از افرادی که قصد مسافرت طولانی مدت یا مهاجرت به فرانکفورت را دارند، بسیار کاربردی خواهد بود.

زیرا این خدمات به مسافران این امکان را می دهد تا بتوانند تمام وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز خود را بدون نگرانی از وزن و حجم این وسایل، به راحتی از طریق فریت بار به فرانکفورت ارسال نماییند و در زمان مناسب و تعیین شده در این شهر تحویل بگیریند.

فرودگاه فرانکفورت که اصلی ترین فرودگاه بین المللی این شهر است، مهم‌ترین پایانه پروازهای ایرلاین لوفت‌ هانزا بوده و شما می توانید از طریق این شرکت هواپیمایی، به راحتی از ایران، فریت بار به فرانکفورت را انجام دهید.

 برای فریت بار به فرانکفورت باید یکسری اقدامات اولیه و مهم را انجام دهید:

برای فریت بار به فرانکفورت باید یکسری اقدامات اولیه و مهم را انجام دهید

برای بهره مندی از خدمات ارسال بار یا فریت بار به فرانکفورت باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به فرانکفورت، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید.

سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد. بعد از بازرسی، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود.

سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به فرانکفورت اماده شود.

البته برای اینکه تمام اقدامات اولیه برای ارسال بار به فرانکفورت کاملا دقیق و قانونی طی شود و مشکلی در هیچکدام از مراحل ارسال بار به فرانکفورت ایجاد نشود، بهتر است از همان ابتدا با یکی از شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی همکاری داشته باشید.

 

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی است که تمام مراحل فریت بار به فرانکفورت از بسته بندی ایمن و مطمئن گرفته تا حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی را انجام می دهد و سپس تمام اقدامات قانونی در جهت اخذ مجوزهای لازم و انجام تشریفات گمرکی را مطابق با قوانین و مقررات فرودگاه بین المللی ایران و فرانکفورت انجام می دهد .

سپس بارنامه هوایی مخصوصی برای بار و محموله شما صادر خواهد کرد و در نهایت بار و محموله شما را به قسمت باری شرکت هواپیمایی تحویل می دهد تا در امنیت کامل به فرانکفورت ارسال شود.

حمل بار به فرانکفورت

در واقع خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریایی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی، آسیایی، آفریقا، استرالیا، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

حمل بار به فرانکفورت:

حمل بار به فرانکفورت

برای اینکه بار و محموله خود را با خیال راحت به فرانکفورت ارسال کنید و نگرانی از بابت محدودیت هایی که برای فریت بار به آلمان و فرانکفورت وجود دارد نداشته باشید بهتر است قبل از هر اقدامی با یک شرکت حمل و نقل که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد، مشورت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به فرانکفورت به آن اطمینان کرده و با خیال راحت حمل بار به فرانکفورت را انجام دهید.

البته باید بدانید که برای ارسال برخی از کالاها به آلمان و فرانکفورت، محدودیتها و ممنوعیت هایی وجود دارد و باید قبل از بسته بندی بار و محموله خود، با این محدودیت ها و ممنوعیت ها که در اتحادیه اروپا برای برخی اقلام وجود دارد، آشنا باشید و بعد برای حمل بار به فرانکفورت اقدام نمایید.

در زیر به چند مورد از کالاهایی که برای ورود به آلمان و فرانکفورت دارای محدودیت و ممنوعیت هستند اشاره کردیم :

 • محصولات حیوانی : همه محصولات گوشتی دودی شده، پخته شده، کنسرو شده، خشک شده یا موارد دیگر
 • اقلام فاسد شدنی : غذاهای آماده، قارچ های وحشی، سبزیجات و کیمچی
 • محصولات گیاهی : سبزیجات و میوه ها، دانه های زنده و محصولات چوبی درمان نشده
 • قهوه، الکل و محصولات تنباکو، سیگار
 • مکمل های غذایی : ویتامین ها، گیاهان دارویی، پودر پروتئین، اسیدهای آمینه و قرص های رژیمی
 • داروهای تجویزی و داروهای تفریحی
 • اسلحه گرم و تفنگ های تقلبی از جمله ایرسافت، پینت بال و اسلحه های ماکتی
 • مواد منفجره، ذرات معلق و مایعات قابل اشتعال
 • محصولات تقلبی و دارای لوگو، نام تجاری تقلبی و علائم غیرقانونی
 • مواردی که برای فروش مجدد یا مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است
 • سکه و اسکناس تقلبی

برای اینکه با جزئیات بیشتر در رابطه با محدودیت ها و ممنوعیت ها برای فریت بار به آلمان آشنا شوید می توانید به پایگاه TARIC مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری در این زمینه کسب کنید

هزینه ارسال بار به فرانکفورت:

هزینه ارسال بار به فرانکفورت

هزینه ارسال بار به فرانکفورت با توجه  به اندازه و وزن بار و محموله شما و مسیری که برای ارسال بار به فرانکفورت انتخاب کردید، متفاوت است. علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی فریت بار به فرانکفورت اثرگذار هستند.

اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به آلمان و شهر فرانکفورت را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید.

 

 

آشنایی با شرکت معتبر برای فریت بار به فرانکفورت:

برای اینکه تمام مراحل قانونی فریت بار به فرانکفورت از بسته بندی تا تشریفات گمرکی به درستی انجام گیرد لازم است با یک شرکت معتبر و حرفه ای که خدمات فریت بار ارائه می دهد ، همکاری کنید .

شرکت جهان کالا کارگو با تخصص و تجربه خوبی که در این زمینه دارد ، مراحل لازم و قانونی قبل از ارسال بار به ژاپن را انجام می دهد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به فرانکفورت می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

 

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار و ارسال بار  یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این شهر بوده و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب، وسایل و کالاهای مورد نیاز خود را  به فرانکفورت و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید.

با همکاری شرکت جهان کالا کارگو میتوانید تمام مراحل قانونی برای فریت بار یا ارسال بار به فرانکفورت را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و ارسال بار ایمن و مطئنی به این شهر داشته باشید.

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =

تماس سریع