فریت بار به پاریس به جهان کالا کارگو :

فریت بار به پاریس

برای آشنایی بیشتر با نحوه ارسال بار به پاریس، روش حمل بار به پاریس و هزینه فریت بار به پاریس، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید و همچنین با بهترین و معتبرترین شرکت ایرانی که در زمینه حمل و نقل بین المللی و فریت بار به پاریس فعالیت دارد، آشنا شوید.

 

درباره پاریس

پاریس (Paris) پایتخت کشور فرانسه و معروف ترین و زیباترین شهر این کشور است و مرکز ناحیه ایل دو فرانس (Île-de-France) در شمال کشور فرانسه است.

پاریس یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌ اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است و بزرگ ‌ترین شهر اقتصادی اروپا نیز محسوب می شود. همچنین به دلیل وجود جاذبه های گردشگری مختلف و امکانات رفاهی و خدماتی متعدد در این شهر باعث شده تا به عنوان یکی از معروف ترین و پرطرفداران ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل شود.

فرقی نمی کند که چه به عنوان مسافر یا توریست به پاریس سفر کنید و چه قصد مهاجرت به این شهر مدرن و زیبا را داشته باشید، در هر صورت هنگامی که بلیط پرواز به پاریس را تهیه می کنید، به شما اجازه داده می شود تا مقدار مشخصی بار و چمدان همراه با خود داشته باشید و این موضوع می تواند برای بسیاری از افراد ناراحت کننده باشد.

اما نگران نباشید ! چرا که این روزها خدمات بسیار عالی به عنوان خدمات فریت بار به پاریس به مسافران ارائه می شود تا بتوانند از این طریق، تمام وسایل شخصی و مورد نیاز خود را بدون نگرانی از وزن و حجم این وسایل، با بسته بندی استاندارد و از مسیر قانونی به پاریس ارسال کنند و در زمان مناسب و کاملا سالم در این شهر تحویل بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به پاریس می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

ارسال بار به پاریس:

ارسال بار به پاریس

اگر قرار است در پاریس، یکی از شهرهای خیره کننده فرانسه به یک استراحت شهری کوتاه بپردازید، یا اگر می خواهید به مدت یک سال در آنجا کار کنید و یا اگر قصد دارید به طور دائم به پاریس نقل مکان کنید، می توانید با ارسال دارایی های خود با روش ارسال بار به پاریس، از استرس زیادی برای خود خلاص شوید. در واقع این خدمات، سفر و مهاجرت به پاریس و فرانسه را بسیار آسان کرده است. زیرا شما می توانید از سفر خود به مقصد جدید لذت ببرید، با آگاهی از اینکه دارایی ها، بار و محموله شما در شرایط کاملا ایمن و قانونی و با بسته بندی استاندارد به پاریس ارسال خواهند شد.

همچنین شما می توانید از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید چیزهایی که در پاریس لازم دارید و یا در هنگام بستن چمدان جا گذاشته اید را با استفاده از خدمات فریت بار یا ارسال بار به پاریس بفرستند.

در واقع این روش، یک ایده عالی برای مهاجرانی است که به پاریس نقل مکان کرده اند یا برای دانشجویانی که در سال تحصیلی خود در خارج از کشور که کمی احساس دلتنگی می کنند. جهان کالا کارگو می تواند بسته های بین المللی را برای شما به پاریس ارسال کند. فقط کافیست که اطمینان حاصل کنید که هنگام ارسال بار به پاریس یک جعبه با کیفیت و مقاوم انتخاب کرده اید و آن را به خوبی بچسبانید تا در حمل و نقل چیزی آسیب نبیند. همچنین مطمئن شوید که از قوانین مربوط به وسایل شخصی و ارسال بار به پاریس مطلع هستید.

 

برای اینکه تمام مراحل ارسال بار به پاریس با دقت و مطابق با استانداردهای بین المللی انجام شود و هیچ مشکلی در زمینه اخذ مجوز و انجام تشریفات گمرکی نداشته باشید، بهترین کار این است که با یک شرکت معتبر که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارد، همکاری کنید.

شرکت جهان کالا کارگو، یکی از شرکت های حرفه ای و متخصص در زمینه باربری بین المللی است که می تواند بهترین راهنمای شما برای فریت بار به پاریس باشد، چراکه از تمام جزئیات و قوانین مربوط به ارسال بار به پاریس و فرانسه مطلع بوده و می تواند تمام فرآیند مربوط به ارسال بار به پاریس از بسته ایمنی و استاندارد بار و محموله گرفته تا حمل بار از درب منزل به فرودگاه بین المللی و اخذ مجوزهای لازم و انجام تشریفات گمرکی برای فریت بار به پاریس را با دقت و جزئیات کامل انجام دهد.

 

گمرک آخرین مانع است. اگرچه تشریفات گمرکی به نظر یک فرآیند دلهره آور است، اما اگر هر کاری که از شما خواسته شده است را انجام دهید، می تواند تجربه ای نسبتاً بدون دردسر باشد. در ابتدا، شما باید یک فهرست یا لیست از همه چیزهایی که به پاریس می آورید ایجاد کنید و محتویات هر جعبه را تا حد امکان واضح و مشخص اعلام کنید. همه کانتینرها تحت بازرسی فیزیکی هستند، بنابراین اگر در موجودی خود حقیقت را نگویید، مقامات گمرک متوجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید : فریت بار به فرانسه

حمل بار به پاریس:

حمل بار به پاریس

اگر تصمیم گرفتید که از خدمات حمل بار به پاریس بهره مند شوید  ، باید چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به پاریس، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید تا برای ورود بار به محوطه مجوز لازم دریافت کنید. سپس بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید تا مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد. بعد از بازرسی، پته سبز گمرکی برای شما صادر می شود بعد از این مرحله باید به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند (مثل شرکت جهان کالا کارگو) مراجعه کنید تا بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر شود. سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کنید تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به پاریس اماده شود.

حمل بار به پاریس از مسیر هوایی، یکی از سریع ترین و ایمن ترین روشها برای فریت بار پاریس بوده و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بار و محموله خود را در بهترین زمان ممکن در پاریس تحویل بگیرید.

البته اگر عجله ای در این زمینه ندارید و می خواهید وسایل بزرگ و پر حجم مثل اثاثیه منزل، مبلمان و کمد و غیره را به پاریس ارسال کنید، می توانید از روش حمل بار دریایی به پاریس بهره مند شوید و محموله و بار شما بعد از بسته بندی ایمن در کانتینرهای مخصوص حمل بار دریایی و انجام تشریفات گمرکی، به سمت پاریس ارسال خواهند شد.

البته لازم است بدانید که حمل بار به پاریس از مسیر هوایی معمولا هزینه بیشتری را به همراه دارد و در این روش محدودیت بیشتری در رابطه با حمل وسایل و بار خواهید داشت. اما حمل بار به پاریس از مسیر دریایی معمولا دارای هزینه مقرون به صرفه تری بوده و می توانید وسایل شخصی و مورد نیاز خود در هر حجم و اندازه ای که باشند، به راحتی به پاریس کنید و معمولا محدودیت زیادی در این روش وجود ندارد.

هزینه فریت بار به پاریس:

هزینه فریت بار به پاریس

هزینه فریت بار به پاریس، با توجه به اینکه چقدر سریع به بسته خود نیاز دارید، روشی که برای حمل بار به پاریس انتخاب می کنید و اندازه و وزن بسته شما متفاوت خواهد بود. علاوه بر این عواملی مثل هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا و غیره نیز بر روی هزینه نهایی فریت بار به پاریس اثرگذار هستند. اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی مثل شرکت جهان کالا کارگو در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار به پاریس را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو برای ارسال بار به پاریس :

خدمات شرکت جهان کالا کارگو برای ارسال بار به پاریس

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به پاریس (دریایی یا هوایی) و تعیین هزینه ارسال بار به پاریس
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط شرکت جهان کالا کارگو
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به پاریس
 • صدور بارنامه
 • امکان پیگیری محمولات ارسال شده به پاریس

ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه حمل بار بین المللی

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی، آسیایی، آفریقا، استرالیا، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به پاریس می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

خلاصه مطلب

فریت بار و ارسال بار به پاریس یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این شهر بوده و به شما این امکان را می دهد تا با هزینه مناسب، وسایل و کالاهای مورد نیاز خود را  به پاریس و یا سایر شهرها و کشورهای دنیا ارسال نمایید. با همکاری شرکت جهان کالا کارگو میتوانید تمام مراحل قانونی برای فریت بار یا ارسال بار به پاریس را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و ارسال بار ایمن و مطئنی به این شهر داشته باشید.

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =