راهنمای صادرات لبنیات به ژاپن با جهان کالا + قوانین ۱۴۰۲

صادرات لبنیات به ژاپن با جهان کالا کارگو

صادرات لبنیات به ژاپن یکی از مزایای بسیار مهم صنعت لبنیات در ایران است. این بازار هدف برای صادرات لبنیات، یک بازار بزرگ و پرسود در آسیاست. در این مقاله، به بررسی صادرات لبنیات از ایران به ژاپن، به همراه بررسی مزایای این بازار و چالش‌های موجود، پرداخته خواهد شد.

از آنجایی که ژاپن یکی از کشورهایی است که برای تأمین نیازهای خود از واردات لبنیات بهره می‌برد، بازار صادرات لبنیات به این کشور برای کشورهای تولیدکننده لبنیات بسیار جذاب است. ایران با داشتن منابع غنی از شیر و تولید محصولات لبنی، ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات به ژاپن دارد.

با توجه به فاصله زیاد بین ایران و ژاپن، صادرکنندگان لبنیات ایران با چالش‌هایی مواجه هستند که برای رفع آنها نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و همکاری با شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی دارند. علاوه بر این، چالش‌های مربوط به تضمین کیفیت محصولات، اخذ مجوزهای صادراتی و رعایت مقررات بهداشتی نیز از مهمترین چالش‌های صادرات لبنیات به ژاپن می‌باشد.

اما با وجود چالش‌هایی که در راه صادرات لبنیات به ژاپن قرار دارد، بازار صادراتی به این کشور برای تولیدکنندگان لبنیات ایران بسیار جذاب است. بازار ژاپن، با جمعیت بالا و سطح بالای درآمد مردم، برای تولیدکنندگان لبنیات فرصت بسیار خوبی برای رشد و توسعه کسب و کار و تجارت است.

صادرات لبنیات به ژاپن

با وجود اینکه بازار ژاپن برای تولیدکنندگان لبنیات در بسیاری از موارد تحریم و محدودیت‌هایی دارد، اما با برنامه‌ریزی مناسب، تجارت لبنیات با ژاپن همچنان به عنوان یک فرصت سودآور برای کسب و کارهای صادراتی در ایران به حساب می‌آید.

برای صادرات لبنیات به ژاپن، تولیدکنندگان باید محصولات با کیفیت و مطابق با معیارهای بین‌المللی را تولید کنند. همچنین، برای اخذ مجوزهای صادراتی و وارداتی، باید با مقررات و ضوابط بین‌المللی در زمینه بهداشت و تغذیه، آشنا باشند و از آنها پیروی کنند. این امر می‌تواند به معنی تضمین کیفیت و اعتماد مشتریان بین‌المللی در مورد محصولات لبنیات ایرانی باشد.

در نهایت، صادرکنندگان لبنیات ایران با توجه به فرصت‌های صادراتی به بازار ژاپن، باید به منظور افزایش توانایی رقابتی، بهبود فرایند تولید و بسته‌بندی محصولات، ارتقای تکنولوژی و همچنین بهبود روابط با شرکای تجاری و تأمین‌کنندگان خود بپردازند. با این رویکرد، صادرات لبنیات به ژاپن می‌تواند یک فرصت مناسب برای توسعه کسب و کارهای صادراتی در ایران باشد.

قوانین جدید صادرات لبنیات به ژاپن در سال ۲۰۲۳ :

قوانین جدید صادرات لبنیات به ژاپن

در سال ۲۰۲۳، ژاپن قوانین جدیدی را در زمینه صادرات لبنیات از کشورهای دیگر به ژاپن اعمال خواهد کرد. این قوانین از سال ۲۰۲۲ فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و در سال ۲۰۲۳ به صورت کامل اجرا خواهند شد.

به طور کلی، قوانین جدید صادرات لبنیات به ژاپن شامل مواردی مانند نیاز به حضور یک نماینده محلی در ژاپن، ضرورت ارائه مستندات و گواهی‌های لازم درباره کیفیت و ایمنی محصولات، و الزام به رعایت محدودیت‌های صادراتی در زمینه ارزش غذایی و مواد حافظه‌کننده است.

همچنین، قوانین جدید شامل مقرراتی درباره ارزش‌های مربوط به محصولات لبنیات هستند که شامل مواد نگهدارنده و افزودنی‌های غذایی است. این قوانین هدف افزایش کیفیت و اعتماد مشتریان به محصولات لبنیات و همچنین حفاظت از سلامت و بهداشت عمومی در ژاپن هستند.

صادرکنندگان لبنیات به ژاپن باید با این قوانین جدید آشنا باشند و از رعایت مقررات و ضوابط لازم در زمینه صادرات لبنیات به ژاپن پیروی کنند. برای رفع هر گونه مشکلات و مسائل در این زمینه، توصیه می‌شود تا صادرکنندگان به یک مشاور صادراتی متخصص در این زمینه مراجعه کنند.

با رعایت قوانین جدید، صادرات لبنیات به ژاپن همچنان به عنوان یک فرصت سودآور برای توسعه کسب و کارهای صادراتی در ایران خواهد بود.

شرکت جهان کالا کارگو :

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به فریت بار و اضافه بار و صادرات لبنیات به ژاپن ، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

 ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴

 ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

 ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

تماس سریع