نکات کلیدی صادرات پرتقال به خارج با جهان کالا کارگو

صادرات پرتقال با جهان کالا کارگو

صادرات پرتقال از ایران تقاضای خوبی از کشورهای مختلف دارد. در سال های اخیر با افزایش صادرات پرتقال از شمال به ویژه باغات استان مازندران مواجه هستیم. پرتقال تامسون شمال پرطرفدارترین پرتقال صادراتی است که مورد استقبال بازار عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. پرتقال صادراتی ایرانی با کیفیت عالی و طعم مطبوع برای بازارهای صادراتی تهیه و بسته بندی می شود.

در صادرات پرتقال نیز مانند سایر میوه های صادراتی مشکل قیمت وجود دارد. بهترین راه برای صادرات مرغوب ترین پرتقال از ایران، عقد قرارداد مستقیم با باغداران است و شرکت های بازرگانی هزینه های مناسب را برای بسته بندی استاندارد اختصاص می دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله صادرات به خارج از کشور را حتما بخوانید .

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه باصادرات پرتقال می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

صادرات پرتقال به عراق:

صادرات پرتقال به عراق

از آنجایی که صادرات پرتقال به عراق یکی از بزرگترین منابع درآمدی ایران است، شرکت های بازرگانی میوه در درجه اول به دنبال تامین بهترین پرتقال برای صادرات از باغ های شمال هستند. کیفیت خاک و شرایط آب و هوایی باغات شمالی برای تولید بهترین پرتقال در فصل مناسب مناسب است. انواع پرتقال صادراتی با توجه به شرایط استان های شمالی تولید و روانه بازار می شود.

برای موفقیت در صادرات پرتقال به عراق باید بازاریابی درستی انجام شود. قیمت گذاری کالاهای صادراتی مهمتر از هر چیز دیگری است. تجار عراقی به استاندارد و بهداشتی بودن کیفیت پرتقال و بسته بندی آن اهمیت می دهند.

 

برای صادرات پرتقال به عراق باید مجوزها و گواهینامه های لازم را دریافت کنید. علاوه بر این، بسته بندی پرتقال صادراتی نیز حائز اهمیت است. همه این موارد در گمرک ایران و گمرک عراق بررسی می شود. پرتقال های صادراتی در جعبه های مقوایی بادوام سه لایه یا چهار لایه تهیه می شوند. پرتقال ها معمولاً در دو ردیف، سه ردیف یا چهار ردیف چیده می شوند. بهترین راه این است که بین هر ردیف پرتقال یک تور پلاستیکی قرار دهید یا هر پرتقال را در کاغذ روغنی بپیچید.

 

صادرات پرتقال تامسون:

صادرات پرتقال تامسون

 

 

معامله مهم دیگر در گروه معاملاتی پرتقال، معاملات پرتقال تامسون است. بهترین بازار برای صادرات پرتقال تامسون عراق است. برای پرتقال های تامسون، باید شرایطی فراهم شود تا پرتقال ها هم اندازه باشند. پرتقال تامسون پوست نازکی دارد و همه پرتقال ها به یک اندازه رشد نمی کنند. برای تهیه بهترین پرتقال تامسون صادراتی می توان پرتقال های هم اندازه را در سورتینگ های میوه دسته بندی کرد.

برای صادرات پرتقال تامسون به کشورهای مختلف توجه به قیمت خرید عمده پرتقال، نحوه بسته بندی و حمل و نقل و نیاز بازار در کشور مقصد حائز اهمیت است. قرارداد خرید پرتقال تامسون به طور مستقیم از پرورش دهنده تا حد زیادی این مشکل را حل می کند.

یکی از عوامل موثر بر قیمت پرتقال تامسون، فصلی از سال است که محموله ها تهیه و به مقصد ارسال می شود. بازارهای عراق مقصد خوبی برای پرتقال تامسون هستند. عراق در نزدیکی ایران قرار دارد و بنابراین شامل مقادیر کمتری از نظر هزینه حمل و نقل برای صادرات پرتقال تامسون می شود.

نکته مهم در تجارت پرتقال تامسون این است که این پرتقال ها به راحتی با تغییرات دما خراب می شوند! پرتقال تامسون مستقیماً از باغ به کشور مقصد بارگیری می شود و در صورت رعایت شرایط استاندارد حمل و نقل، محموله به سلامت به مقصد می رسد. برای حمل و نقل پرتقال هایی که در سردخانه نگهداری می شوند و در بازه زمانی دیگری صادر می شوند باید با بررسی سالم بودن یا نبودن محموله صادراتی برنامه ریزی دقیقی انجام شود.

وضعیت صادرات پرتقال در بازارهای جهانی به تفکیک کشورها:

در سال ۲۰۱۹، فروش و تجارت جهانی پرتقال به تفکیک کشورها بالغ بر ۴.۸ میلیارد دلار بوده است.در مجموع، ارزش پرتقال صادراتی از سال ۲۰۱۵ که ارزش محموله های پرتقال ۴.۵ میلیارد دلار بود، برای همه کشورهای صادرکننده به طور متوسط ۶.۴ درصد افزایش یافته است. ارزش پرتقال های صادر شده در سراسر جهان از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ ۱۲.۵ درصد کاهش یافته است.

در تجارت پرتقال، در بین کشورها، کشورهای اروپایی بیشترین ارزش دلاری پرتقال صادراتی در سال ۲۰۱۹ یا ۴۲.۷ درصد کل پرتقال های صادراتی را با محموله های ۲ میلیارد دلاری به ثبت رساندند. صادرکنندگان آفریقایی با ۳۰.۱ درصد در رتبه دوم قرار گرفتند. ۱۴.۴ درصد از محموله های جهانی از آمریکای شمالی منشا می گیرند. سهم کشورهای آسیایی در صادرات پرتقال ۷.۸ درصد است. پیش شماره ۶ رقمی کد سامانه تعرفه جهانی نارنجی ۰۸۰۵۱۰ می باشد.
مهمترین کشورهای واردات پرتقال در جهان در سال ۲۰۱۹ به شرح زیر است:

در این بخش به ۱۵ کشوری که بیشترین هزینه را برای واردات پرتقال در سال ۲۰۱۹ پرداخت کرده اند اشاره شده است:

• هلند: ۴۵۱.۲ میلیون دلار آمریکا (۸.۸ درصد کل پرتقال های وارداتی)
• فرانسه: ۴۰۳.۸ میلیون دلار (۷.۹%)
• چین: ۳۹۹.۱ میلیون دلار (۷.۸%)
• آلمان: ۳۷۶.۷ میلیون دلار (۷.۳%)
• هنگ کنگ: ۳۴۴.۸ میلیون دلار (۶.۷%)
• روسیه: ۲۹۷.۳ میلیون دلار (۵.۸%)
• عربستان سعودی: ۲۰۸.۹ میلیون دلار (۴.۱%)
• بریتانیا: ۲۰۵.۹ میلیون دلار (۴%)
• کره جنوبی: ۲۰۵.۱ میلیون دلار (۴%)
• ایالات متحده: ۱۹۱.۸ میلیون دلار (۳.۷%)
• کانادا: ۱۷۷.۶ میلیون دلار (۳.۵%)
• ایتالیا: ۱۲۴.۴ میلیون دلار (۲.۴%)
• ژاپن: ۱۲۰ میلیون دلار (۲.۳%)
• اسپانیا: ۱۱۶ میلیون دلار (۲.۳%)
• بلژیک: ۱۰۳.۷ میلیون دلار (۲%)

فریت بار پرتقال:

فریت بار پرتقال

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پرتقال یکی از راحت ترین روش های صادرات پرتقال به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پرتقال برای صادرات دریافت کنید.

 

 

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پرتقال به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پرتقال به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.
خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پرتقال ، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

2 دیدگاه در “نکات کلیدی صادرات پرتقال به خارج با جهان کالا کارگو

 1. احمد ذاتی میگوید:

  سلام احتراما در حال انجام صادرات به کشور حاشیه خایج فارس از مازندران هستیم
  برای تامسون با وزن ۲۵۰تا۳۵۰گرم ، یک کانتینر تقریبی ۲۰.۰۰۰کیلویی:
  الف- خرید و بسته بندی در کارتن چقدر در فروردین ۱۴۰۳ برایمان تمام می شود؟
  ب- هزینه کانتینر یخچالی از ساری به بندر و همچنین از بندر به کشور حاشیه خلیج فارس؟

  • جهان کالا کارگو میگوید:

   سلام..وقت بخیر

   با توجه به توضیح مفصل
   لطفا روی واتس آپ پیام بدید
   ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵
   تبریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =

تماس سریع