راهنمای کامل صادرات پسته به روسیه با جهان کالا کارگو

صادرات پسته به روسیه با جهان کالا کارگو

پسته به مقدار زیاد به روسیه صادر می شود. این کشور که در شمال ایران قرار دارد، یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که به شدت تمایل به واردات این محصول خوشمزه و لوکس را نشان می دهد. کشور ما مقدار قابل توجهی پسته به تمامی کشورها به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا صادر می کند. این در حالی است که سهم روسیه در این صادرات بیشتر از سایر اهداف تجاری ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  صادرات پسته به روسیه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

انواع پسته صادراتی به روسیه:

انواع پسته صادراتی به روسیه

گزینه های مختلفی برای صادرات پسته به روسیه وجود دارد. اما از مهمترین آنها می توان به انواع فوق اشاره کرد که در دو نوع خندان و سو خندان در بازار عرضه می شوند.
• پسته کله قوچی
• پسته بادامی
• پسته فندقی
• پسته احمد آقایی
• پسته اکبری

بهترین نوع پسته برای صادرات به روسیه:

بهترین نوع پسته برای صادرات به روسیه

با وجود استاندارد بالای زندگی شهروندان روسیه و اکثر مردمی که در رفاه زندگی می کنند، روسیه کشوری قیمت محور است و تجار روسی اغلب به دنبال محصولات ارزان هستند. به همین دلیل عاشق کله قوچی و فندقی، خندان و همچنین احمد آقایی هستند و اولویتشان خرید این نوع پسته است.

زیرا قیمت آن نسبت به پسته خندان مقرون به صرفه تر است و مشتریان خاص خود را در بازارهای این کشور دارد. ناگفته نماند که پسته نوع آب خندان هم از نظر ظاهر و هم از نظر مغز کیفیت پایین تری نسبت به نوع خندان دارد.

بهترین مکان برای خرید پسته برای صادرات به روسیه:

بهترین مکان برای خرید پسته برای صادرات به روسیه

با توجه به حجم بالای صادرات پسته به روسیه، مکان ها و مراکز زیادی در کشور وجود دارد که این محصول را از کشاورزان و تولیدکنندگان خریداری می کنند و این محصول با عرضه به صادرکنندگان به این کشور ارسال و به فروش می رسد. پایانه های جمع آوری پسته و مراکز معتبر بهترین و مطمئن ترین مکان ها برای تهیه محصول صادراتی شما هستند.

صادرات پسته به روسیه چگونه است؟

صادرات پسته به روسیه چگونه است

مرحله اول صادرات پسته به روسیه مذاکره دو طرف در مورد فرآیند صادرات است که پس از بحث در مورد قیمت و نحوه تحویل و همچنین کیفیت محصول باید قرارداد امضا کنند. در مرحله بعد صادرکنندگان باید مدارک لازم را برای انعقاد قرارداد تهیه و ارائه کنند.

نحوه حمل کالای مورد نظر با حمل و نقل آن متفاوت است. استفاده از راه آهن، زمین، دریا و هوا از جمله راه های حمل و نقل کالا به این کشور است. حفظ کیفیت محصول و تازه نگه داشتن پسته یکی از موارد مهمی است که تا لحظه تحویل باید جدی گرفته شود. در این راستا ارزیابی انبارها و مکان های نگهداری مناسب و تجهیزات پیشرفته ضروری است.

نکات مهم در مورد صادرات پسته به روسیه:

نکات مهم در مورد صادرات پسته به روسیه

اگرچه صادرات این محصول خوشمزه برای اقتصاد کشور بسیار سودآور خواهد بود، اما بازرگانان و صادرکنندگان باید از قوانین و مقررات این تجارت آگاهی کافی و جامع داشته باشند چرا که این کشور یکی از سختگیرانه ترین قوانین را در زمینه صادرات دارد.

و برای سالیان متمادی بازرگانان و واردکنندگان روسی موظف به رعایت آن هستند و همچنین هر صادرکننده خارجی باید این قوانین را در نظر بگیرد. تا این مرحله فقط قوانین تعیین کننده خواهند بود، اما رعایت آنها به تنهایی کافی نیست. اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. این شامل:

• به دلیل لوکس بودن این محصول باید از بسته بندی زیبا و شیک استفاده کرد.

• برای ارسال باید مناسب ترین راه برای حفظ کیفیت محصول در طول مسیر انتخاب شود.

• زمان بین بسته بندی محموله و تحویل آن باید تا حد امکان کنترل شود.

• برای جلب رضایت مشتری، انتظارات او را تا حد امکان برآورده کنید.

• ضمن اینکه قیمت آن سودآور است، باید متناسب با وضعیت بازار این کشور تعیین شود.

• باید بتوان زمان ارسال را به حداقل رساند.

• درج اطلاعات این محصول به دو زبان روسی و انگلیسی بر روی بسته بندی آن.

• از ارسال محصولات بی کیفیت خودداری کنید.

• ثبت شرکت یا تاسیس دفتر در روسیه.

• تعیین حاشیه سود.

قیمت پسته در روسیه:

قیمت پسته در روسیه

کشور ما به بزرگترین و اصلی ترین صادرکننده پسته به روسیه تبدیل شده است. این امر به دلیل کیفیت بالای این محصول و تنوع آن در ایران است.با توجه به اینکه روسیه محصولی با کیفیت اما ارزان قیمت را ترجیح می دهد. بنابراین در هیچ جای دنیا به جز ایران نمی توان محصولی با این ویژگی ها پیدا کرد. تنوع این محصول باعث شده تا کشور ما به راحتی بتواند این انتظار را برآورده کند.

بیشتر بخوانید : صادرات به خارج از کشور 

یعنی ارائه یک محصول با کیفیت با قیمت مناسب. اگرچه کاهش قیمت ممکن است باعث کاهش سود شود، اما باعث می شود رقبایی مانند آمریکا و ترکیه در بازارهای رقابتی از کشور ما پیشی نگیرند. صادرکنندگان ایرانی به خوبی راه های کاهش هزینه ها را درک کرده اند تا در هر شرایطی مانند استفاده از مسیرهای ارزان قیمت مانند استفاده از مسیر قزاقستان به سود مورد نظر خود برسند.

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

فریت بار پسته:

فریت بار پسته

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته به روسیه توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به روسیه را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به روسیه، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

۱.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − یک =

تماس سریع