صادرات برنج به خارج از کشور چگونه انجام میشود؟

صادرات برنج به خارج از کشور

امروزه تجار زیادی هستند که می خواهند صادرات برنج به خارج از کشور را از سر گیرند. یکی از غذاهای پرطرفدار برنج است که نمونه های مرغوب آن در ایران تولید می شود و سایر کشورها نیز علاقه زیادی به برنج ایرانی نشان می دهند.

رای صادرات برنج به خارج از کشور باید مراحل صادرات کالا را به خوبی بشناسید. همچنین باید از شرایط صادرات برنج به خارج از کشور نیز بیشتر بدانید. در این صورت می توانید بدون مشکل به کشورهای خارجی صادرات داشته باشید و سود خوبی کسب کنید.

برنج یکی از غذاهایی است که تنوع زیادی دارد و هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. برای صادرات برنج به کشورهای دیگر باید نیاز آن کشور را به دقت بررسی کنید. بسیار مهم است که آن کشور به چه مقدار این محصول نیاز دارد و اینکه کدام نوع را بیشتر دوست دارد.

برای صادرات این محصول باید با شرکت های بازرگانی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند. در این صورت می توانید حجم زیادی از این محصول را با سود بالا به مشتریان خود عرضه کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات برنج به خارج از کشور می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

مراحل صادرات برنج به خارج از کشور:

 

مراحل صادرات برنج به خارج از کشور

 

برای صادرات انواع کالا باید مراحل را به خوبی بشناسید. در این صورت می توانید از فروش و صادرات محصول مورد نظر خود درآمد زیادی کسب کنید. برای اینکه بتوانید این محصول را با بهترین کیفیت به کشورهای دیگر صادر کنید باید مراحل مهم صادرات برنج به خارج از کشور را بدانید. برخی از مهم ترین مراحل صادرات این محصول و باید با آن آشنا باشید:

  • نقش مهم بازاریابی کالا در صادرات برنج:

بازاریابی محصول یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحلی است که برای صادرات برنج باید به آن توجه کنید. بررسی نیاز کشورها به این محصول بسیار مهم است و باید این را در نظر بگیرید. برخی از کشورها هستند که به این محصول به مقدار بسیار زیادی نیاز دارند و شما باید تعداد بیشتری را به کشورهای مورد نظر خود ارسال کنید.

توجه داشته باشید که قبل از صادرات کالا باید با مشاوران و متخصصان شرکت مشورت نمایید. در این صورت می توانید بهترین کشور را برای صادرات انتخاب کرده و به آن کالا صادر کنید.

  • بسته بندی اساسی محصول برای صادرات برنج:

 

بسته بندی اساسی محصول برای صادرات برنج

 

بسته بندی اولیه هر محصول از دیگر مراحلی است که در هنگام صادرات برنج باید در نظر داشت. توجه داشته باشید که باید این محصول را طبق سفارش مشتری خود بسته بندی کنید. دقت کنید که این مرحله بسیار مهم است و در هنگام صادرات باید این را در نظر داشته باشید.

هر کدام را در بسته های مشخص شده می گذارید تا با بهترین کیفیت به مقصد ارسال شود. برای بسته بندی هر یک از کالاها باید حجم سفارش کشورهای مورد نظر را به دقت بررسی کنید. برخی از این کالاها در مقادیر زیاد و برخی دیگر در مقادیر کمتر ارسال می شوند. اما باید بدانید که اگر برنجی که صادر می کنید کیفیت بالایی داشته باشد، مقدار زیادی برای ارسال به شما سفارش می دهند.

  • روش ارسال برنج:

یکی دیگر از مراحلی که برای صادرات برنج بسیار مهم است و باید در نظر داشته باشید روش ارسال کالا است. بدون شک هنگام شروع سفارش باید نحوه ارسال کالا را به خوبی مشخص کنید. اگر می خواهید کالاهای خود را با استفاده از کشتی صادر کنید، این بهترین روشی است که می توانید استفاده کنید.

برای انتخاب بهترین راه برای ارسال کالا باید با مشاوران و کارشناسان شاغل در شرکت جهان کالا کارگو مشورت کنید. البته باید بدانید که کشوری که کالا را به آن ارسال خواهید کرد، روش ارسال کالا را برای شما تعیین می کند.

برنج از آن دسته کالاهایی است که نیازی به حمل و نقل سریع ندارد. بر همین اساس می توانید این محصول را با کشتی یا خودرو به کشورهای دیگر ارسال کنید که ساده ترین روش است.

  • اخذ مجوز صادرات برنج:

 

اخذ مجوز صادرات برنج

 

برای هر نوع کالایی که برای صادرات انتخاب می کنید، مجوزهای ویژه مورد نیاز است. برای ارسال کالا به کشور مورد نظر خود بدون محدودیت، باید مجوز صادرات را دریافت کنید. سازمان ها و دفاتر مختلفی وجود دارند که برای صادرات هر یک از دسته های مختلف کالا باید مجوزهای لازم را دریافت کنید.

مراقب باشید برای دریافت این مجوزها باید قانونی بودن آنها را به خوبی بررسی کنید.برای صادرات برنج باید مجوزها و مدارک لازم را دریافت کنید تا بتوانید بدون مشکل قسمت زیادی از این محصول را به کشورهای خارجی ارسال کنید.

در صورت عدم آشنایی با این مدارک و مجوزها می توانید برای راهنمایی با افراد متخصص بیشتر در این زمینه مشورت کنید. این گونه مدارک و مجوزهایی که باید دریافت کنید در اسرع وقت به دست شرکت های تجاری می رسد.

بیشتر بخوانید : صادرات به خارج از کشور

  • صدور پیش فاکتور:

یکی از مهمترین مراحل صادرات برنج به خارج از کشور و آنچه باید در نظر داشته باشید این است که باید پیش فاکتور صادر کنید. این فاکتور تمام اطلاعات مربوط به محصول را نشان می دهد. در واقع می توانید انواع اطلاعات خریدار و فروشنده را در این فاکتور مشاهده کنید.

همچنین باید سایر اطلاعات مرتبط را وارد کنید. برای تکمیل این فرم باید با مشاوران و کارشناسان شاغل در شرکت جهان کالا کارگو مشورت کنید. آنها می توانند فاکتور شما را پر کنند و در اسرع وقت به شما تحویل دهند.امضای این فرم برای هر صادرکننده و واردکننده بسیار مهم است و باید این را در نظر داشته باشید.

در صورتی که واردکننده این فرم را امضا کند و هنگام دریافت کالا اطلاعات موجود در فرم را مشاهده نکند، می تواند آن را مرجوع کند. بر این اساس صادرکننده باید این موضوع را در نظر گرفته و برنج را طبق اطلاعات درج شده در پیش فاکتور صادر کند.

در نهایت برای صادرات برنج به خارج از کشور:

 

در نهایت برای صادرات برنج به خارج از کشور

 

امروزه تجار زیادی هستند که می خواهند برنج را به کشورهای دیگر صادر کنند. برنج یکی از غذاهای محبوبی است که در ایران بهترین و باکیفیت ترین نمونه های آن تولید می شود و کشورهای دیگر نیز به برنج ایرانی و انواع آن علاقه زیادی نشان می دهند.

برای صادرات برنج به سایر کشورها باید هر یک از مراحل ذکر شده را به دقت مد نظر داشته باشید تا کالای خود را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان ممکن صادر کنید. سود صادرات این محصول بالاست و بنابراین باید این مراحل را بسیار جدی بگیرید.

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار  از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 

فریت بار برنج:

فریت بار برنج جهان کالا کارگو

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار برنج یکی از راحت ترین روش های صادرات برنج به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار برنج برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات برنج به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات برنج به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 

 

فریت بار جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات برنج به خارج از کشور، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

 

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =