بهترین خدمات صادرات به جورجیا با جهان کالا کارگو

صادرات به جورجیا با جهان کالا کارگو

صادرات به جورجیا یکی از مهم ترین خطوط صادراتی ایران به شمار می رود. نکته جالب در مورد صادرات ایران به جورجیا این است که ایران و جورجیا مرز مشترکی با یکدیگر ندارند اما با توجه به روابط خوب این دو کشور و ارتباط و ارتباط و تمدن، فرهنگ و سایر مشارکت های جورجیا و ایران جالب توجه است.

چرا که صادرات به خارج کشور برای ایران را می توان یک تجارت سودآور  دانست. در نتیجه این رابطه خوب بین ایران و جورجیا، بیش از ۳۰۰ هزار گرجی در اصفهان و فریدون کنار در ایران زندگی می کنند، این گرجی ها را ایرانی الاصل گرجی می شناسند و مانند هموطنان با آنها ارتباط برقرار می کنند. در کا

گسترش همکاری های اقتصادی جورجیا با شهرهای مرزی ایران یکی از برنامه های بزرگ ایران برای تقویت اقتصاد این کشور است. از آنجایی که بیش از ۸۰ درصد مردم جورجیا از خانواده های کم درآمد طبقه متوسط هستند، طبیعتاً این بازار را می توان بستری برای کسب و کار سودآور در ایران دانست.

صادرات به جورجیا

یکی از بهترین نقاط ایران که می تواند رابطه اقتصادی خوبی با جورجیا برقرار کند آذربایجان شرقی است.صادرات به جورجیا یک تجارت سودآور برای ایران است.البته مردم جورجیا به محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دسترسی خواهند داشت.

برای ایران، صادرات به جورجیا می تواند پلی برای اتصال به بازار اروپا باشد. با توجه به روابط خوب ایران در زمینه‌های مختلف اقتصادی، تجاری، فرهنگی و گردشگری، می‌توان تصور کرد که آینده روابط تجاری دو کشور روشن است، اما صادرات به جورجیا شامل اقلام و بخش‌های مختلفی است که در ادامه توضیح داده می‌شود. به آنها. لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

صادرات زعفران به جورجیا:

صادرات زعفران به جورجیا

صادرات زعفران به جورجیا را می توان یکی از بهترین خطوط صادراتی به جورجیا دانست. استفاده از زعفران در صنایع مختلف و تهیه انواع غذاها، داروها و مواد شیمیایی، این ادویه را به یکی از مهم ترین ادویه های دنیا تبدیل کرده است. ایران که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان زعفران است، ۹۵ درصد زعفران جهان را تولید می‌کند.

طبیعی است که کشور دوست داشتنی مانند جورجیا که به عنوان یکی از اهداف تجاری ایران به آن نگاه می شود در این صادرات سهم داشته باشد. در واقع زعفران در کیت صادراتی به جورجیا جایگاه ویژه ای دارد. علاوه بر جورجیا، کشورهایی مانند هند، چین و دبی نیز سهم زیادی در صادرات زعفران ایران دارند.

در مجموع حدود ۲۶۰۰۰ استاندارد در جورجیا وجود دارد که بر اساس آنها محصولات مجاز به صادرات به آن کشور هستند. محصولاتی با استانداردهای کشورهای اروپایی و آمریکایی به راحتی در این کشور به فروش می رسد و وارد بازار می شود. علاوه بر این کشورها باید بگوییم که محصولات با استانداردهای ایرانی در جورجیا نیز پذیرفته می شود. همچنین صادرات این محصولات در استانداردهای ایران به جورجیا به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

داشتن گواهی بهداشت و ایمنی محصول یکی از مهمترین مجوزهای مورد نیاز برای صادرات زعفران به جورجیا یا هر کشور دیگری می باشد. متأسفانه برای ایران، نوسانات قیمت ارز و دلار به طور مستقیم بر قیمت زعفران صادراتی تأثیر می گذارد.

علاوه بر این عواملی مانند نوع، کیفیت، نوع بسته بندی و کیفیت زعفران تاثیر زیادی در قیمت نهایی زعفران صادراتی به جورجیا خواهد داشت. از آنجایی که در کشوری مانند جورجیا از زعفران در صنعت داروسازی بسیار استفاده می شود، واردات زعفران در این کشور نیز بسیار بالاست. بنابراین کیفیت زعفران صادراتی به چنین کشورهایی بسیار حائز اهمیت است.

صادرات پوشاک به جورجیا:

صادرات پوشاک به جورجیا

 

صادرات پوشاک به جورجیا به طور کلی یکی از فعالیت های تجاری است که ایران برای ایجاد رونق و کسب درآمد بیشتر برای تولیدکنندگان ایرانی آغاز کرده است. افزایش چشمگیر صادرات پوشاک ایرانی در سال های اخیر به حدی رسیده است که بسیاری از تولیدکنندگان دیگر تمایلی به عرضه محصولات خود به بازار داخلی و صادرات مستقیم ندارند.

کشورهایی مانند جورجیا، کویت، عراق، افغانستان، سوریه، عمان، بحرین، یمن، ترکمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، روسیه و برخی کشورهای اروپایی شرایط لازم برای صادرات پوشاک ایرانی را دارند. جورجیا که در شمال غربی ایران و بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد، یکی از کشورهایی است که بیشترین واردات پوشاک ایرانی را دارد.

نساجی رتبه سوم صادرات ایران را به خود اختصاص داده است، یعنی کیفیت محصولات نساجی ایران بسیار بالاست و فرصت صادرات وجود دارد. کمی تبلیغات و بازاریابی، همت مسئولین و فعالیت مستمر و فراهم شدن شرایط برای صادرات به جورجیا و سایر کشورها کافی است.

صادرات خرما به جورجیا:

صادرات خرما به جورجیا

 

شاید رشد صادرات خرما به جورجیا را مدیون مهاجران مسلمانی باشیم که به این کشور رفتند و شرایط جدیدی را برای صادرات به جورجیا ایجاد کردند. جمعیت جورجیا به دلیل مهاجرت های مختلف از کشورهای دیگر روز به روز در حال افزایش است و این رشد جمعیت و تقاضای بیشتر می تواند باعث رشد اقتصادی این کشور شود. طبیعی است که هر چه تقاضا در یک کشور بیشتر باشد، تلاش بیشتری برای واردات محصولات مورد نیاز انجام می شود و طبیعتاً کسب و کار آن کشور موفق تر می شود.

در زمینه خرما کشورهایی مانند هند و پاکستان و همچنین صادرات به جورجیا وجود دارد. خرمای مجول بهترین و با کیفیت ترین خرمای دنیاست که طرفداران زیادی دارد. در نتیجه تلاش های طولانی این خرما در شهرستان جهرم ایران نیز می روید اما اصالتاً مراکشی است. بنابراین شاید این خرما نقش مهمی در صادرات خرما به جورجیا داشته باشد اما هنوز تولید آن به حدی نرسیده که بتواند سهم زیادی از این تجارت بگیرد. اما بوشهر که یکی از فعال ترین مراکز خرما در کشور است، بیش از ۶ میلیون اصله خرما دارد و می تواند نقش عمده ای در عرضه این خرماهای با کیفیت به بازارهای داخلی و بین المللی داشته باشد.

 

صادرات پسته به جورجیا:

صادرات پسته به جورجیا

 

دو نوع بادام زمینی احمد آقایی و فندقی به طور کامل صادرات بادام زمینی به جورجیا را پوشش می دهد. پسته درجه B بیشترین حجم صادرات پسته به جورجیا را به خود اختصاص داده است، این پسته ها از ترکیب پسته طبیعی و آب مقطر تهیه می شوند و اغلب بو داده می شوند.

تجارت با جورجیا:

اگرچه خط صادرات جورجیا به ایران جزو خطوط فعال این کشور به حساب نمی‌آید، اما نمی‌توان گفت که صادرات جورجیا به ایران شامل هیچ کالایی نمی‌شود. البته نکته قابل توجه در مورد صادرات جورجیا به ایران این است که این کشور و نه فقط ایران، محدودیت خاصی برای صادرات به بسیاری از کشورها ندارد و دارای قرارداد صادرات آزاد است. به همین دلیل است که دست جورجیا برای صادرات به کل جهان باز است و بسیاری از بازرگانان مایل به تجارت با جورجیا در قالب این قراردادهای تجارت آزاد هستند.

فریت بار به جورجیا:

فریت بار به جورجیا

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار به جوجیا یکی از راحت ترین روش های صادرات به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار به جورجیا برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات به جورجیا توضیح دادیم. اگر قصد صادرات به جورجیا را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.
خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات به جورجیا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =