بهترین کالا ها برای صادرات به آلمان + قوانین جدید ۱۴۰۲

صادرات به آلمان با جهان کالا کارگو

بهترین کالاهایی که می‌توانید به آلمان صادر کنید، بسیار گسترده هستند و از محصولات صنعتی تا محصولات کشاورزی و خوراکی، تنوع زیادی دارند. در این محتوا بهترین کالاهایی که می‌توانید به آلمان صادر کنید، بر اساس تحقیقات انجام شده و با توجه به وضعیت بازار در آلمان بیان شده‌اند.

۱. ماشین آلات و قطعات خودرو:

آلمان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است و بازار بزرگی برای ماشین آلات و قطعات خودرو در این کشور وجود دارد. از طرفی، آلمان به عنوان یکی از مراکز صنعتی جهان، بازار بزرگی برای ماشین آلات صنعتی دارد. بنابراین، ارائه ماشین آلات و قطعات خودرو به عنوان کالای صادراتی به آلمان، ارزش افزوده زیادی دارد.

۲. محصولات شیمیایی:

صادرات محصولات شیمیایی به آلمان، به دلیل وجود بازار بزرگ برای این محصولات، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آلمان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیمیایی در جهان، در حال حاضر بازار بسیار خوبی برای محصولات شیمیایی از جمله پلاستیک، رنگ، رزین، لاستیک و … دارد.

۳. محصولات فولادی:

آلمان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در جهان است و در حال حاضر با افزایش تقاضا برای ساخت و ساز در آلمان، صادرات فولاد به این کشور بسیار ارزشمند است.

۴. محصولات کشاورزی:

آلمان به عنوان یکی از کشورهای صنعتی جهان، بازار بسیار خوبی برای محصولات کشاورزی مانند محصولات کنجد، گندم، جو، ذرت، پیاز، سیر، گوشت قرمز و برخی انواع میوه و سبزیجات نیز به عنوان کالای صادراتی به آلمان بسیار ارزشمند هستند.

در این کشور بازار بزرگی برای محصولات ارگانیک و بدون مواد شیمیایی وجود دارد که می‌توانید با ارائه محصولات ارگانیک و تمیز به این بازار وارد شوید.

۵. محصولات فناوری اطلاعات:

آلمان یکی از بزرگترین بازارهای فناوری اطلاعات در اروپاست و شرکت‌های بزرگی مانند SAP، Siemens، Volkswagen و BMW در این کشور قرار دارند. با توجه به رشد روز افزون فناوری اطلاعات در جهان، ارائه محصولات فناوری اطلاعاتی مانند نرم افزارهای کسب و کار، بسته‌های نرم افزاری، راه حل‌های نرم افزاری و سیستم های کامپیوتری به بازار آلمان، فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد و ارزش افزوده است.

۶. محصولات غذایی و نوشیدنی:

در بازار آلمان، محصولات غذایی و نوشیدنی از جمله شکلات، کیک و کلوچه، نان، قهوه و شراب بازار خوبی دارند. با توجه به اینکه آلمان یکی از کشورهای توریستی مهم جهان است، ارائه محصولات غذایی و نوشیدنی خاص و محلی به گردشگران به عنوان کالای صادراتی، فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد است.

قوانین جدید صادرات به آلمان در سال ۲۰۲۳:

قوانین جدید صادرات به آلمان در سال 2023

صادرات به آلمان یکی از مهمترین فعالیت های اقتصادی در جهان می‌باشد. با توجه به اهمیت این بازار، شرکت ها به دنبال فرصت های صادراتی هستند. اما برای اینکه یک شرکت بتواند به طور موفقیت آمیز به بازار آلمان وارد شود، باید با قوانین صادرات به آلمان آشنا باشد.

در سال ۲۰۲۳، قوانین صادرات به آلمان تغییراتی داشته که باید در نظر گرفته شود. در ادامه به توضیح برخی از قوانین جدید صادرات به آلمان در سال ۲۰۲۳ پرداخته می‌شود:

۱. قوانین بازرگانی الکترونیکی:

قوانین بازرگانی الکترونیکی

در سال ۲۰۲۳، آلمان به منظور جلوگیری از تقلب و تقلید، برای صادرات کالاهای الکترونیکی قوانین جدیدی را اعمال خواهد کرد. برای صادرات به آلمان باید کالاها دارای گواهی اصالت باشند و از توانایی پرداخت های امن و پشتیبانی پس از فروش برخوردار باشند.

۲. تحریم ها:

برای صادرات به آلمان، شرکت ها باید تحریم های بین المللی را رعایت کنند. در صورتی که کالایی به تحریم های بین المللی آلمان تحت پوشش باشد، صادرات آن کالا به آلمان غیر قانونی است.

۳. برچسب های محیطی:

در سال ۲۰۲۳، برچسب های محیطی برای کالاهایی که به آلمان صادر می‌شوند، الزامی خواهد بود. این برچسب ها باید شامل اطلاعاتی مانند مقدار گاز های گلخانه ای، اثرات زیست محیطی و توانایی بازیافت باشند.

۴. محدودیت های مالی:

در سال ۲۰۲۳، آلمان محدودیت های جدیدی در مورد انتقال وجه در صادرات به کشورهایی که مشکلات مالی دارند، اعمال خواهد کرد. برای این منظور، شرکت ها باید پیش از شروع فعالیت های صادراتی، به تحلیل مالیاتی و مالی کشور آلمان بپردازند.

۵. ضرورت پذیرش کالا:

ضرورت پذیرش کالا

در سال ۲۰۲۳، کالاهایی که با توجه به مقررات بهداشتی و ایمنی در کشور آلمان مجاز به فروش هستند، در بازار صادراتی قابل قبول هستند.

برای اینکه یک شرکت بتواند به طور موفقیت آمیز به بازار آلمان وارد شود، باید اطمینان حاصل کند که کالاهایی که تولید می‌کند، با استانداردهای بهداشتی و ایمنی کشور آلمان سازگار هستند.

۶. امنیت اطلاعاتی:

در سال ۲۰۲۳، آلمان برای حفاظت از اطلاعات شخصی و تجاری، قوانین جدیدی را اعمال خواهد کرد. این قوانین مشتمل بر ضرورت حفظ اطلاعات شخصی مشتریان و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات تجاری می‌باشند.

در نتیجه، برای صادرات به آلمان در سال ۲۰۲۳، شرکت ها باید با قوانین جدید صادرات به آلمان آشنا شوند و تلاش کنند تا با رعایت این قوانین، به طور موفقیت آمیز به بازار آلمان وارد شوند.

به دلیل تاثیر قوانین بر صادرات، توصیه می‌شود که شرکت ها قبل از شروع فعالیت های صادراتی، با مشاوران حقوقی و مالی در کشور آلمان تماس بگیرند تا به بهترین نحو از این فرصت بهره‌مند شوند.

بیشتر بدانید: خدمات فریت بار

خدمات فریت بار

شرکت جهان کالا کارگو:

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به اضافه بار و صادرات به آلمان، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

 ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴

 ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

 ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

تماس سریع