بهترین کالا ها برای صادرات به روسیه + قوانین جدید ۱۴۰۲

صادرات به روسیه با جهان کالا کارگو

صادرات به روسیه، یکی از راه‌هایی است که شرکت‌ها می‌توانند با آن درآمد خود را افزایش دهند. در این مقاله بهترین کالاهایی که می‌توانید به روسیه صادر کنید را معرفی می‌کنیم.

۱. غلات:

روسیه یکی از بزرگترین کشورهای تولیدکننده غلات در جهان است، اما بازار آن برای واردات همچنان فرصت‌هایی را به شرکت‌های صادرکننده می‌دهد. برنج، گندم، جو، ذرت و سایر محصولات غلاتی می‌تواند به عنوان کالاهای صادراتی بسیار جذاب برای روسیه باشند.

۲. محصولات خوراکی:

با توجه به اینکه روسیه یک کشور بزرگ و جمعیتی پرجمعیت است، صنعت خوراکی در این کشور بسیار رونق دارد. تولید کنسرو، شکلات، قهوه، چای، بیسکوییت و سایر محصولات خوراکی می‌تواند به عنوان کالاهای صادراتی باارزش برای روسیه در نظر گرفته شود.

۳. محصولات دامی:

روسیه یکی از بزرگترین بازارهای صادرات محصولات دامی در جهان است. گوشت قرمز، ماهی، مرغ، تخم مرغ، شیر و سایر محصولات دامی به عنوان کالاهای صادراتی بسیار پرطرفدار در روسیه می‌تواند محسوب شود.

۴. محصولات فلزی:

روسیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فلزات در جهان است و به همین دلیل بازار قابل توجهی برای صادرات فلزات به این کشور وجود دارد. آهن، فولاد، مس، نیکل و سایر فلزات می‌تواند به عنوان کالاهای صادراتی با ارزش در روسیه به حساب بیایید.

۵. محصولات نفتی:

روسیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت در جهان است و با توجه به وجود صنعت نفتی بسیار پویا در این کشور، صادرات محصولات نفتی می‌تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرکت‌های صادرکننده باشد. از جمله محصولات نفتی می‌توان به بنزین، دیزل، قیر، مواد شیمیایی نفتی و غیره اشاره کرد.

۶. محصولات الکترونیکی:

محصولات الکترونیکی

روسیه یک بازار بزرگ برای محصولات الکترونیکی است و شرکت‌هایی که توانایی تولید و صادرات محصولات الکترونیکی را دارند، می‌توانند از این بازار بهره‌مند شوند. تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ، دوربین، تلویزیون و دیگر محصولات الکترونیکی می‌تواند به عنوان کالاهای صادراتی بسیار ارزشمند برای روسیه در نظر گرفته شود.

۷. محصولات پزشکی:

محصولات پزشکی

با توجه به جمعیت بزرگ و پیری جمعیت روسیه، بازار بزرگی برای محصولات پزشکی وجود دارد. از جمله محصولات پزشکی می‌توان به دارو، لوازم پزشکی، محصولات بهداشتی و غیره اشاره کرد.

قوانین جدید صادرات به روسیه در سال ۲۰۲۳:

قوانین جدید صادرات به روسیه در سال 2023

در سال ۲۰۲۳، قوانین صادراتی به روسیه تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت که برای شرکت‌هایی که قصد صادرات به این کشور را دارند، بسیار مهم هستند. در این مقاله، به بررسی این قوانین جدید و تأثیر آن‌ها بر صادرات به روسیه می‌پردازیم.

۱. تأیید محصولات:

به عنوان یکی از اصلی‌ترین تغییرات در قوانین صادراتی به روسیه در سال ۲۰۲۳، تأیید محصولات به منظور ورود به بازار روسیه الزامی خواهد شد. بدین منظور، شرکت‌های صادرکننده باید محصولات خود را تحت آزمایشاتی قرار داده و صحت و سلامت آن‌ها را تأیید کنند.

همچنین، شرکت‌هایی که قبلاً محصولات خود را به روسیه صادر کرده‌اند، نیز باید محصولات خود را مجدداً تحت آزمایشاتی قرار داده و صحت و سلامت آن‌ها را تأیید کنند.

۲. تغییرات در نرخ ارز:

در سال ۲۰۲۳، نرخ ارز برای صادرات به روسیه تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت. برای مثال، با توجه به تحریم‌های اقتصادی اخیر، ارزش روبل کاهش یافته است و برای شرکت‌های صادرکننده قابل توجه است. در نتیجه، شرکت‌های صادرکننده باید برای برآورد هزینه‌های خود در صادرات به روسیه، با نرخ ارز جدید برای روبل محاسبه کنند.

۳. تغییرات در مقررات ترخیص:

در سال ۲۰۲۳، مقررات ترخیص برای ورود محصولات به روسیه تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت. از جمله این تغییرات می‌توان به افزایش هزینه‌های ترخیص، الزامات گمرکی و اعمال تعرفه‌های جدید اشاره کرد. این تغییرات می‌تواند برای شرکت‌های صادرکننده از دسترس خارج شود و احتمالاً هزینه‌های صادرات به روسیه را افزایش دهد.

۴. تغییرات در قوانین بیمه:

در سال ۲۰۲۳، قوانین بیمه صادراتی به روسیه نیز تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت. شرکت‌های صادرکننده باید بیمه‌هایی را که برای تأمین ریسک‌های مختلف در طول فرآیند صادرات به روسیه لازم است، مطابق با قوانین جدید تأمین کنند.

۵. تغییرات در قوانین مالی:

در سال ۲۰۲۳، قوانین مالی برای صادرات به روسیه نیز تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت. برای مثال، شرکت‌های صادرکننده باید مبالغ پرداختی برای فروش محصولات خود در روسیه را از طریق بانک‌هایی که توسط دولت روسیه تأیید شده‌اند، انجام دهند.

۶. تغییرات در الزامات تجارت الکترونیکی:

در سال ۲۰۲۳، الزامات تجارت الکترونیکی برای ورود به بازار روسیه نیز تحت تأثیر تغییراتی قرار خواهد گرفت. شرکت‌هایی که قصد دارند محصولات خود را به روسیه ارائه دهند، باید الزامات مربوط به حفظ اطلاعات مشتریان و حفظ حریم خصوصی را رعایت کنند.

بیشتر بدانید: خدمات فریت بار

خدمات فریت بار
شرکت جهان کالا کارگو:

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو
• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به اضافه بار و صادرات به روسیه، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

 ۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

 ۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴

 ۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

 ۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + بیست =

تماس سریع