تجربه صادرات به جنوب آفریقا با جهان کالا کارگو + قوانین

صادرات به جنوب آفریقا با جهان کالا کارگو

صادرات به جنوب آفریقا اخیرا مورد توجه اکثر تولیدکنندگان و صادرکنندگان قرار گرفته است. قاره آفریقا، دومین قاره بزرگ و پرجمعیت جهان، بازار جذابی برای شرکت ها و تولیدکنندگانی است که در سراسر جهان صادر می کنند.تقاضا و سرمایه گذاری در کالاهای مصرفی در آفریقا در چند سال گذشته به طور پیوسته رشد کرده است. ظهور یک طبقه متوسط مرفه با درآمد نسبتاً خوب در بسیاری از شرکت های آفریقایی به افزایش تجارت با آفریقا کمک زیادی کرده است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  صادرات به جنوب آفریقا می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

صادرات مواد غذایی به جنوب آفریقا:

صادرات مواد غذایی به جنوب آفریقا

 

در حالی که آفریقا زمانی صادرکننده عمده محصولات کشاورزی به سایر کشورها بود، عوامل زیادی وجود داشته است که اوضاع را تغییر داده است و در حال حاضر بیشترین سهم از بازار آفریقا واردات مواد غذایی است. اینها شامل رشد جمعیت، زیرساخت های ضعیف، سوء مدیریت صنایع کشاورزی محلی و افزایش طبقه متوسط است.

همانطور که انتظار می رود طبقه متوسط رشد کند، اجتناب ناپذیر است که بازار واردات مواد غذایی آفریقا برای مدتی به رشد خود ادامه دهد. زیرا کمبود نیروی کار در بخش کشاورزی وجود دارد. مثل همیشه، کنیا، نیجریه، آفریقای جنوبی و آنگولا رهبران اصلی منطقه هستند و تقریبا نیمی از کل واردات این قاره را تشکیل می دهند.

صادرات مواد شیمیایی به جنوب آفریقا:

صادرات مواد شیمیایی به جنوب آفریقا

 

تقاضا برای مواد شیمیایی در بازار آفریقا تاکنون از ظرفیت عرضه فراتر رفته است. با توجه به نرخ رشد صنعتی فعلی و افزایش جمعیت، تقاضای عمومی برای محصولات نیازمند واردات این محصولات است. بخش کشاورزی یکی از حوزه های اقتصاد آفریقا است که نیاز زیادی به محصولات ایجاد می کند. روند رو به افزایشی در استفاده از روش های مدرن کشاورزی با استفاده از مواد شیمیایی آلی وجود دارد.بخش لوازم آرایشی نیز به سرعت در حال رشد است و نیاز به مواد اولیه برای تولید صابون، ادکلن، لوازم آرایش و محصولات مختلف آرایشی وجود دارد.

صادرات قطعات یدکی خودرو به جنوب آفریقا:

صادرات قطعات یدکی خودرو به جنوب آفریقا

 

اکثر خریداران آفریقایی مقادیر قابل توجهی باتری خودرو، لاستیک، قطعات یدکی، بلبرینگ، پمپ آب و قطعات یدکی متعدد خودرو را از بازارهای خارج از کشور خریداری می کنند تا در کشور خود به طور سودآور خرید و فروش کنند.بر اساس تحقیقات ما، علاوه بر لوازم یدکی خودرو، عمده واردات بسیاری از کشورهای آفریقایی در سال های اخیر لاستیک، باتری و روان کننده بوده است.

صادرات لوازم تحریر به جنوب آفریقا:

صادرات لوازم تحریر به جنوب آفریقا

 

سرمایه گذاران یک بازار بزرگ لوازم التحریر در آفریقا پیدا کردند. این افزایش تقاضا در نتیجه افزایش تعداد مؤسسات دانشگاهی و اهمیتی است که آفریقا برای آموزش قائل است. از آنجایی که کمبود ظرفیت تولید این محصولات وجود دارد، نیاز لوازم التحریر در آفریقا توسط شرکت های خارجی تامین می شود.دبی با ارائه قیمت های رقابتی و محیطی مناسب برای تجارت صادرات و واردات به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان در این صنعت مطرح شده است.

صادرات محصولات الکتریکی به جنوب آفریقا:

صادرات محصولات الکتریکی به جنوب آفریقا

 

بازار آفریقا هنوز در بخش الکترونیک به خودکفایی دست نیافته است و برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای لوازم خانگی و الکترونیک به تولیدکنندگان خارجی متکی است.
محصولات الکترونیکی آسیایی به لطف قیمت‌های رقابتی و همچنین امکانات تولید و مونتاژ راحت، محبوبیت فزاینده‌ای در بازارهای آفریقا به دست آورده‌اند. برخلاف سازندگان اروپایی و آمریکایی، تولیدکنندگان آسیایی به راحتی به قطعات الکترونیکی دسترسی دارند و بنابراین می توانند قیمت های ارزان تری ارائه دهند.

صادرات تجهیزات و محصولات مهندسی به جنوب آفریقا:

صادرات تجهیزات و محصولات مهندسی به جنوب آفریقا

 

آفریقا فاقد پایه قوی و متنوع مورد نیاز برای تولید بیشتر محصولات مهندسی است. این اقلام مربوط به تمام مواد مورد نیاز برای ساخت محصولات دیگر است. آنها اساس کشورهای تولید کننده قوی مانند چین و هند را تشکیل می دهند و آنها را به بزرگترین صادرکنندگان محصولات به آفریقا تبدیل می کنند.

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار  از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 

فریت بار به جنوب آفریقا:

فریت بار به جنوب آفریقا

 

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار به جنوب آفریقا یکی از راحت ترین روش های صادرات به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار به جنوب آفریقا برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات به جنوب آفریقا توضیح دادیم. اگر قصد صادرات به جنوب آفریقا را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

 

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات به جنوب آفریقا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 6 =

تماس سریع