چگونگی صادرات پوشاک به آمریکا با جهان کالا +بهترین تعرفه ارسال

صادرات پوشاک به آمریکا با جهان کالا کارگو

همانطور که می دانید ایالات متحده آمریکا غول اقتصادی جهان است و این کشور به عنوان بزرگترین کشور اقتصادی جهان از نظر تولید ناخالص داخلی شناخته می شود. طبیعتاً این گسترش و بزرگی اقتصاد باعث می شود که این کشور روابط تجاری نزدیکی با بسیاری از کشورهای جهان داشته باشد.

در واقع این کشور به دلیل رونق اقتصادی بسیار بالا از بسیاری از کشورهای در حال توسعه مانند هند حمایت می کند. این حمایت آمریکا از کشورهای در حال توسعه مزایای بسیاری دارد که یکی از مهمترین آنها معافیت صادرکنندگان از عوارض گمرکی است. از همین رو بسیاری از کشورها با صادرات پوشاک به آمریکا از این معافیت گمرکی استفاده میکنند.

البته درست است که آمریکا یک کشور توسعه یافته و یک غول اقتصادی است اما با توجه به جمعیت ۳۲۴ میلیونی آن به عنوان یک کشور مصرف کننده نیز شناخته می شود.این مشکل باعث شده بسیاری از کشورها که یکی از آنها ایران است به آمریکا صادرات داشته باشند.

بیشتر بخوانید : فریت بار 

مهم ترین و خاص ترین کالاهای صادراتی ایرانی به آمریکا:

مهم ترین و خاص ترین کالاهای صادراتی ایرانی به آمریکا

درست است که روابط دو کشور ایران و آمریکا از نظر سیاسی مساعد نیست، اما خروج کشوری از ایران امری طبیعی است که برخی از کالاهای ایرانی در دنیا منحصر به فرد است و در هیچ جای دنیا یافت نمی شود. این کشور نیز مانند آمریکا خریدار و واردکننده این محصولات است.

فرش اصیل ایرانی و زعفران مرغوب ایرانی را می توان از مهم ترین و خاص ترین کالاهای صادراتی ایرانی به آمریکا نام برد.وسعت بازار آمریکا می تواند گواهی بر موفقیت هر شرکت و تاجری باشد، از این رو اکثر بازرگانان برای تضمین موفقیت خود در صادرات کالا می خواهند وارد این بازار شوند.

همچنین دسترسی تجار به منابع پولی و بانکی ایالات متحده می تواند تجارت و تجارت آنها را گسترش دهد. برای رسیدن به این هدف، بازرگانان باید قوانین و اصول صادرات به آمریکا را بدانند. بنابراین اگر قصد تجارت و صادرات به آمریکا را دارید، باید بدانید که برای موفقیت در این زمینه مراحل زیر ضروری است:

• شناسایی استراتژی های مناسب
• تحلیل بازار آمریکا و آشنایی با نیازهای بازار این کشور

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات پوشاک به آمریکا می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

آشنایی با فرآیند صادرات به آمریکا:

آشنایی با فرآیند صادرات به آمریکا

• بازاریابی صادراتی:

علاوه بر این، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث موفقیت شما در صادرات به آمریکا می شود. یکی از مهم ترین عوامل زمان است، در واقع یک تاجر حرفه ای باید بداند در چه فصلی محصول را به کدام کشور صادر کند.

به عنوان مثال ماه رمضان بهترین فرصت و زمان برای صادرات محصولات قندی مانند خرما به کشورهای مسلمان است. در واقع یک صادرکننده حرفه ای باید بهترین زمان برای صادرات کالا به محل مناسب را بداند.

حال اگر به فکر صادرات به آمریکا هستید و می خواهید بدانید چه محصولاتی به آمریکا صادر می شود و کدام محصولات در صادرات موفق تر و سودآورتر هستند، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

• صادرات به آمریکا:

صادرات به آمریکا

 

البته بسیاری از مردم با شنیدن عبارت صادرات به آمریکا کمی تعجب می کنند زیرا معتقدند تجارت با آن کشور غیرممکن است. با این حال، این باور کاملاً اشتباه است. درست است که این دو کشور روابط سیاسی خوبی با یکدیگر ندارند، اما بر اساس قانون اساسی، روابط تجاری با آمریکا منعی ندارد.

اما تمام تلاش دولت و کشور بر این است که واردات کالا از این کشور را تا حد امکان محدود کنند و با توجه به آمارهای موجود در این زمینه، کل کالاهای وارداتی از این کشور در مقایسه با محصولاتی که این کشور صادر می کند واردات محدود است.

در واقع، درست است که نسبت واردات کالا از آمریکا به صادرات به آمریکا غیرقابل مقایسه است و واردات از آمریکا بسیار بیشتر از صادرات به این کشور است، اما باید این را هم بدانید؛ ایالات متحده آمریکا یکی از وفادارترین و دائمی ترین مشتریان برخی از کالاهای ایرانی است که مانند هیچ کالای دیگری در دنیا وجود ندارد.

بر اساس آمار ارائه شده در این حوزه، آمریکا یکی از بزرگترین مشتریان و خریداران محصولات غیرنفتی ایران است. فرش و میگو از مهم ترین کالاهای غیرنفتی هستند که کشورمان به آمریکا صادر می کند.

بر اساس آمار ارائه شده در این زمینه، مشاهده می شود که آمریکا در ۶ ماهه نخست امسال ۲۲ تن میگو به ارزش تقریبی ۱۰۰ هزار دلار از کشورمان خریداری کرده است. علاوه بر این، این کشور حدود ۶۰۰ تن فرش اصیل ایرانی به ارزش حدود ۲۰۰ هزار دلار خریداری کرد.

صادرات به آمریکا به اینها محدود نمی شود. بر اساس فهرست ها و آمارهای ارائه شده توسط سازمان ها از صادرات غیرنفتی ایران به آمریکا، زعفران یکی دیگر از محصولات محبوب و پرفروش ایران به آمریکا است. از دیگر محصولات صادراتی کشورمان به آمریکا می توان به گل های زینتی و جوانه های گل اشاره کرد. طبق آمار ارائه شده در خصوص صادرات این محصول، ایالات متحده آمریکا تقریباً یک تن از این محصول را از کشورمان خریداری کرده است. علاوه بر این، مبلمان و اثاثیه از دیگر کالاهایی است که آمریکا از کشور ما خریداری می کند.

بیشتر بخوانید : اثاث کشی به آمریکا

 

بازاریابی در آمریکا:

بازاریابی در آمریکا

طبیعتا یکی از مهمترین اصول موفقیت صادرات به آمریکا بازاریابی در این کشور است. در این زمینه باید بدانید که در حال حاضر ضریب نفوذ و نفوذ اینترنت در بازار این کشور به حدی است که شبکه های اجتماعی و بازار خرید و تبلیغات مستقیم و آنلاین بازار آمریکا را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

بنابراین برای موفقیت در این بازار پر رقابت باید با تولید کنندگان و فروشگاه های بزرگ و معروف در ارتباط و همکاری باشید. اگر محصولات و کالاهای شما بازده خوبی برای فروشگاه ها داشته باشد، می تواند باعث ورود سریع محصول شما به این بازار شود.

این واقعیت که آمریکا کشوری مهاجرپذیر است و بخش بزرگی از جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند، فرصتی را برای کسب‌وکارهای مختلف ایجاد کرده است تا شانس خود را در این بازار بزرگ به کار گیرند.

قیمت گذاری در بازار آمریکا:

قیمت گذاری در بازار آمریکا

نکته مهم دیگر این است که ایالات متحده آمریکا به عنوان یک ابرقدرت جهانی در حال حاضر قراردادهای تجاری متعددی با اکثر کشورهای جهان دارد. به همین دلیل این کشور به عنوان اولین مقصد صادراتی اکثر تجار در جهان شناخته می شود.

طبیعتا باید بدانید که با این ویژگی ها با حریفان قدرتمند زیادی روبرو هستید. داشتن تعداد زیاد رقبا به معنای توجه به سیاست های قیمت گذاری آنهاست. بنابراین، سیاست قیمت در این بازار امروز کاملاً سختگیرانه و رقابتی است.

اکنون اگر کشور ما در زمینه تجارت با آمریکا قرارداد امضا کرده باشد، تعرفه صادراتی برای تجار را کاهش می دهد. قیمت گذاری نیز باید بر اساس معیارهایی مانند هزینه های حمل و نقل، بازاریابی و مالیات بر فروش در ایالات متحده تعیین شود.

ضمناً تمامی تجار باید با قوانین صادرات به آمریکا آشنا بوده و در هنگام صادرات این قوانین را در نظر بگیرند.خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد .

این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توس

ط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های صادرات پوشاک به آمریکا، می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

تماس سریع