راهنمای جامع صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه

صادرات ظروف یکبار مصلارف به ترکیه جهان کا

ظروف یکبار مصرف از جمله محصولاتی هستند که گستره وسیعی دارند و تقاضای زیادی دارند. صادرات ظروف یکبار مصرف به کشورهای مختلف مزایای زیادی برای تجار، صادرکنندگان و اقتصاد ملی دارد. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها به دنبال راه هایی برای کسب درآمد و تضمین سود خود با صادرات اینگونه محصولات هستند.

افزایش تقاضای مردم و پتانسیل بالای صادراتی این گونه کالاهای مصرفی باعث شد تا حجم قابل توجهی ارز وارد کشور شود و در نتیجه سرمایه کشور افزایش یابد.صادرات به خارج از کشور بخصوص ظروف یکبار مصرف  می تواند راه بسیار آسانی برای تجار ایرانی برای رسیدن به بازارهای جهانی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم؟

چگونه صادرات ظروف یکبار مصرف را شروع کنیم

یکی از موارد قابل توجه، فعالیت فشرده کارخانه ها در زمینه تولید ظروف پلاستیکی و صادرات آن به کشورهای دیگر است. صادرات این کانتینرها می تواند برای کشور بسیار سودآور باشد. عراق، ترکیه، چین، امارات و بلژیک از مهمترین بازارهای هدف ایران در صادرات ظروف پلاستیکی و مواد پلیمری هستند.

به دلیل نزدیکی سلیقه، فرهنگ و مذهب بین افغانستان و عراق و ایران، اهمیت صادرات به این کشورها رو به افزایش است.در خصوص نحوه صادرات ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف نیز مانند سایر کالاهای صادراتی باید یک سری اقدامات انجام داد تا به مقصد رسید.

این اطلاعات برای همه کشورها مشترک است، جزئیات معامله صادراتی باید طبق قوانین کشور صادرکننده باشد. این جزئیات باید توسط تمامی شرکت های فعال در این زمینه رعایت شود.

بیشتر بخوانید : صادرات پلاستیک به ترکیه

انواع ظروف یکبار مصرف برای صادرات

ظروف یکبار مصرف سبزیجات:

ظروف یکبار مصرف سبزیجات

ظروف یکبار مصرف سبزیجات ترکیبی از مواد پلاستیکی نشاسته و pp و برخی افزودنی های دیگر است. این غذاها فقط در ایران رایج است و با انواع آنها در اروپا و آمریکا متفاوت است. کیفیت منحصر به فرد و عالی دارند و از طرفی جداسازی آنها راحت تر است.

بیشتر بخوانید : صادرات به ترکیه

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف نسل جدید با مزایای فراوان هستند. برای گرم نگه داشتن غذا در مایکروویو یا فر استفاده می شود. این ظروف خنثی هستند و به غذا واکنشی نشان نمی دهند، طعم غذا حفظ می شود. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی مقاومت بالایی دارند و ضرر کمتری برای سلامتی انسان دارند.

• ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف کاغذی

مزایای زیادی از جمله طراحی لوگو، عدم اثرات منفی قرار دادن غذای داغ و مقاومت بالای حرارتی این ظروف دارد. از این نوع ظروف می توان ظروف پاپ کورن، ظروف رستوران و کافی شاپ و لیوان های چای را برشمرد.

• ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و فومی:

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و فومی

ظروف فوم ظروف یکبار مصرف درب دار مواد غذایی هستند و در دو مدل تک و دو نفره می باشند تا افراد بر اساس نیاز خود خرید کنند. ظروف پلاستیکی یکبار مصرف از پلیمر ساخته شده و بسیار سبک هستند.

بیشتربخوانید : صادرات پسته به ترکیه 

مدارک مورد نیاز برای صادرات ظروف یکبار مصرف:

مدارک مورد نیاز برای صادرات ظروف یکبار مصرف

برای صادرات کلاه یکبار مصرف داشتن مدارک و مجوز الزامی است. این اسناد عبارتند از:
• اظهارنامه
• گواهی اصالت
• مجوزهایی مانند سازمان حمایت از سلامت و سیاست حمل و نقل
• کارت بازرگانی یا تجاری
• مقررات بسته بندی
• فاکتور تجاری

سود صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه چقدر است؟

سود صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه چقدر است

سودآوری صادرات ظروف و کالاهای پلاستیکی به بسیاری از کشورهای مقصد به دلیل قیمت مناسب آنها در کشور و میزان تقاضای عرضه شده توسط مصرف کنندگان خارجی، همواره مورد توجه شرکت های ایرانی بوده است.

نباید فراموش کرد که قبل از هر اقدامی در خصوص صادرات این گونه محصولات، رایزنی های لازم با افراد دارای تخصص کافی در زمینه ارسال محصولات ایرانی به سایر کشورها صورت گیرد تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود. ارسال کالا به حداقل می رسد.

بیشتر بخوانید: صادرات زعفران به ترکیه 

عوامل موثر بر صادرات ظروف یکبار مصرف:

عوامل موثر بر صادرات ظروف یکبار مصرف

صادرکنندگان معمولاً دلایل مختلفی را به عنوان عوامل اصلی مؤثر بر میزان صادرات این محصول شناسایی می کنند که در ادامه می آید.

محصولات ایرانی با کیفیت بالا

ظروف یکبار مصرف ایرانی مانند فنجان، ظروف غذاخوری، ظروف بسته بندی مخصوص موجود است. این محصولات با توجه به استانداردهای بین المللی و کیفیت بالای خود همچنان مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان خارجی مانند کشورهای غربی قرار می گیرند.

قیمت مقرون به صرفه محصولات ایرانی

لازم به ذکر است که محصولات ارائه شده توسط شرکت های تولیدی ایرانی نسبت به سایر ظروف یکبار مصرف در بازارهای جهانی قیمت بسیار مناسبی دارند.
به دلیل دسترسی به منابع اولیه مورد نیاز برای تولید این محصولات با قیمت کمتر، شرکت های تولیدی ایرانی توانسته اند دسترسی به کمترین قیمت این محصولات را برای هر مصرف کننده فراهم کنند.

فریت بار ظروف یکبار مصرف:

فریت بار ظروف یکبار مصرف

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار ظروف یکبار مصرف یکی از راحت ترین روش های صادرات ظروف یکبار مصرف به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار ظروف یکبار مصرف برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت باراز بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور

 شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات ظرئف یکبار مصرف به ترکیه به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود.
• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید.
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور.
• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید.
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا.
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا.
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور.
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات ظروف یکبار مصرف به ترکیه به خارج از کشور، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =

تماس سریع