بهترین خدمات صادرات پسته به چین: قوانین + شرایط

صادرات پسته به چینبا جهان کالا کارگو

جمهوری خلق چین با جمعیتی حدود ۱.۳ میلیارد نفر پرجمعیت ترین کشور جهان است. این کشور در دو دهه اخیر توانسته است در بین ابرقدرت های جهان قرار گیرد. چین موفق شده است محصولات خود را به سراسر جهان صادر کند. چین به دلیل حجم بالای تولید خود مجبور به خرید بسیاری از مواد اولیه از کشورهای دیگر جهان است.

یکی از این مواد، محصولات کشاورزی است. کشور ما ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود از ظرفیت بالایی برای تولید انواع محصولات کشاورزی برخوردار است. در نتیجه صادرات محصولات کشاورزی به چین می تواند بسیار سودآور باشد.

قبل از صادرات پسته به چین ابتدا باید فضای اقتصادی این کشور را به خوبی بشناسید تا در مورد نوع پسته و نحوه صادرات پسته به چین به درستی تصمیم گیری کنید.پسته یکی از پرطرفدارترین انواع آجیل در جهان است، ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پسته در جهان شناخته می شود.

سالانه مقدار قابل توجهی از محصول خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. آمریکا و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که سهم قابل توجهی در تولید و صادرات پسته دارند. صادرات پسته به چین یکی از با ارزش ترین و سودآورترین تجارت های کشور است و این محصول درصد بالایی از صادرات ایران را به خود اختصاص داده است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  صادرات پسته به چین می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

ترفندهای صادرات پسته به چین:

ترفندهای صادرات پسته به چین

  • بازاریابی:

البته صادرات زمانی صورت می گیرد که در کشور مقصد (چین) برای محصولات صادر شده از کشور مبدا (ایران) مشتری وجود داشته باشد. در غیر این صورت صادرات انجام نخواهد شد. عملیات بازاریابی برای جذب مشتری و کنترل وضعیت بازار باید به درستی اجرا شود. در بازاریابی پسته در چین باید به اسناد و آمار سال های گذشته توجه زیادی شود و نکات مهم در آنها کشف و تحلیل شود.

  • شریک تجاری:

معمولاً تجار و بازرگانان با تجار و بازرگانان مقیم کشور مقصد برای تسهیل و تسریع مراحل و کسب اطلاعات دقیق در مورد تعاملات بازار همکاری و مشارکت می کنند.توجه به نیازهای بازار هدف: اغلب رفتار مصرف کنندگان در کشورهای مختلف متفاوت است. برخی از مشتریان به کیفیت و برخی دیگر به کیفیت محصولات واکنش نشان می دهند. توجه به این نکته می تواند در قیمت گذاری و تعیین حاشیه سود بسیار موثر باشد.

  • توجه به استانداردهای جهانی:

با توجه به افزایش سطح رقابت در بازارهای بین المللی، محصولات انتخاب شده برای صادرات باید بر اساس استانداردهای روز انتخاب و بسته بندی شوند. ضمناً شرایط نگهداری پیش از صادرات پسته به ویژه گونه های میوه باید به گونه ای باشد که کیفیت محصولات تغییر نکند.

روش صادرات پسته (مجوزهای لازم):

روش صادرات پسته

یکی از شرایط لازم برای صادرات پسته، طی مراحل فوق می باشد. پس از تهیه و عرضه محموله، بسته بندی مناسب برای حمل آن تهیه و کلیه اطلاعات شرکت و محموله بر روی بسته قرار گیرد. البته بیشتر اوقات پسته به صورت عمده صادر می شود که در این صورت می توانید اطلاعات روی کیسه را هک کنید یا با تگ کردن آن.

یکی از ساده ترین راه های انجام ترخیص کالا از گمرک استفاده از ظرفیت گمرکی محل عرضه کالا برای صادرات پسته، اظهارنامه و استانداردهای گمرکی و غیره می باشد. در این فرآیند گمرک و اداره استاندارد از صادرکنندگان می خواهد که برای اخذ مجوزهای لازم، تاییدیه های بهداشتی محصول و میزان آفلاتوکسین موجود را دریافت کنند.

البته اگر صادرات پسته در قالب بسته بندی کامل شرکتی انجام شود و شرکت بسته بندی دارای مجوزهای بهداشتی باشد نیازی به تایید مجدد ندارند، این روش مخصوص صادرات پسته فله است.

جهت اخذ تاییدیه استاندارد و بهداشتی ابتدا از بار موجود نمونه برداری شده و سپس جهت دریافت گواهی بهداشت و گیاهپزشکی به آزمایشگاه مواد غذایی و استاندارد هدایت می گردد. با تمام مراحل بالا، می‌توانید از کمک و مشاوره شرکت‌ها و افرادی که از محل کار خود مرخصی می‌گیرند نیز برای گذراندن سریع این مراحل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : صادرات به خارج از کشور

سود صادرات پسته:

سود صادرات پسته

پسته در حالی که از مهمترین محصولات صادراتی بخش کشاورزی است، یکی از مهمترین محصولات صادرات غیرنفتی ایران نیز می باشد. پسته یک محصول صادراتی بسیار مهم در اقتصاد کشاورزی ایران است که ارزش افزوده زیادی ایجاد می کند و حاشیه سود بسیار بالایی دارد و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از تجار، تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

 

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 فریت بار پسته:

 

 فریت بار پسته

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته به خارج از کشور توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به خارج از کشور را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

 

شرکت جهان کالا کارگو

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشوریی

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به خارج از کشور، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

تماس سریع