خدمات صادرات پسته به اروپا با جهان کالا کارگو + قوانین ۱۴۰۲

صادرات پسته به اروپابا جهان کالا کارگو

پسته یکی از محبوب ترین آجیل ها در جهان است که انواع باکیفیت آن فقط در برخی کشورها موجود است. ایران یکی از کشورهای فعال عمده در صادرات پسته به اروپا است. تا چند سال پیش ایران یکی از کشورهای پیشرو در این زمینه بود، اما با ورود آمریکا به بازار صادراتی این محصول، شرایط کمی تغییر کرد. انواع پسته مرغوب در کشور کشت می شود و بهترین محصول برای صادرات ارزیابی می شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله  صادرات به خارج از کشور را بخوانید .

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات پسته به اروپا می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

هدف و سود صادرات پسته:

هدف و سود صادرات پسته

 

از آنجایی که میزان تولید پسته در کشور بیش از میزان مصرف است، صادرات این محصول به عنوان بهترین راه حل شناخته می شود و کسب درآمد ارزی که یکی از اهداف مهم صادرات این محصول است و درآمد حاصل از آن. به دست آمده از آن برای رفاه اقتصاد کشور بسیار مهم است. تجار ایرانی فعال در زمینه صادرات و واردات کالا با سودآوری صادرات پسته آشنا هستند. همچنین این تجار به خوبی می دانند که به دلیل کیفیت بالای پسته ایرانی، بازارهای هدف آنها نیز از آن استقبال می کنند.
در بسیاری از کشورها تقاضا برای خرید پسته در اولویت است. در حال حاضر عراق، امارات، هنگ کنگ، هند، آلمان، ویتنام و غیره. بسیاری از کشورها مقاصد اصلی صادرات این محصول ایرانی هستند. از حدود ۲۰۰ هزار تن پسته تولید شده در کشور تنها ۵۰ هزار تن آن برای مصرف داخلی کافی است و مابقی صادر می شود. به همین دلیل باید به روش صادرات پسته و سودآوری این تجارت توجه شود.

شرایط صادرات پسته به اروپا:

شرایط صادرات پسته به اروپا

 

یکی از مهم ترین مواردی که تجار باید به آن توجه کنند، شرایط صادرات به کشورهای دیگر است. این شرایط به چیزهای مختلفی بستگی دارد و ممکن است بسته به کشورهای مقصد متفاوت باشد. یکی از شرایط اساسی توجه به خواسته ها و نیازهای مشتریان است. شما به عنوان فردی که حجم تولید داخلی و میزان صادرات پسته را در نظر می گیرید باید به حجم تقاضا نیز توجه کنید.

پس از آن باید به صادرات پسته توجه کرد. باید دانست کدام کشورها بیشترین تقاضا و مصرف پسته را دارند. به عنوان مثال بهترین ارقام پسته به کشورهای اروپایی صادر می شود. به همین ترتیب، کشورهایی که اکثریت جمعیت آن افراد کم درآمد هستند، پسته با کیفیت های متفاوت وارد می کنند.
به طور کلی باید به استانداردهای صادرات پسته در کشورهای هدف توجه کرد. هنگام صادرات به کشوری مانند آلمان که به شدت نگران میزان آفلاتوکسین پسته است، باید میزان این ماده در پسته را مبنا قرار داد. بنابراین شاهدیم که استانداردهای غذایی کشورهای هدف به شدت بر شرایط صادرات این محصول تاثیر می گذارد. اما شرایط صادرات با قوانینی که برای صادرات و واردات در کشورهای مختلف وجود دارد متفاوت است.

مراحل صادرات پسته از ایران به اروپا:

۱. تهیه پسته صادراتی:

 

پیش از این اشاره کردیم که تجار فعال در زمینه صادرات پسته به خوبی می دانند که ابتدا باید محصول خود را تهیه کنند. عرضه پسته صادراتی، حجم تولید، نیاز کشور مقصد، نوع پسته و غیره. به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله صادرات انواع پسته متفاوت است و عرضه کننده باید بتواند حجم مورد نیاز را تامین کند. این اولین گام در صادرات پسته و به طور کلی سایر کالاهای صادراتی است.

۲. بسته بندی محصول:

بسته بندی محصول

مرحله دوم صادرات این محصول ایرانی بسته بندی آن است. این بسته بندی باید از نظر بهداشتی استانداردهای لازم را داشته باشد و بتواند کیفیت محصول را تا رسیدن به دست مصرف کننده حفظ کند. اطلاعات اولیه مانند نوع پسته، ویژگی های محصول، شرکت عرضه کننده، شرکت صادرکننده و واردکننده، تاریخ انقضا نیز باید روی بسته بندی درج شود.

۳. اخذ مجوزهای استاندارد محصول:

برای صادرات پسته محصول شما باید استانداردهای لازم را داشته باشد. این استانداردها هم توسط کشور مبدا و هم توسط قوانین کشور واردکننده تعیین می شود. برای اخذ مجوزهای استاندارد محصول باید نمونه پسته صادراتی خود را به آزمایشگاه های مربوطه ارسال و تاییدیه های لازم را اخذ نمایید.

۴. ارسال محصول به گمرک:

صادرات این محصول و هر محصول صادراتی دیگر توسط گمرک انجام می شود. پس از انجام مراحل قبل باید محصول را به گمرک ارائه دهید و مدارک و فاکتورهای لازم را تکمیل نمایید.

۵. اخذ گواهی سلامت محصول در گمرک:

اخذ گواهی سلامت محصول در گمرک

 

ادارات گمرک از صادرکنندگان پسته و سایر محصولات خوراکی موظف به اخذ گواهی سلامت محصول می باشند. این محصول نشان می دهد که محصول شما از همه نظر سالم و دارای استانداردهای لازم است. صادرات پسته نیز از این قاعده مستثنی نیست و محصول صادراتی پس از آزمایش و نمونه برداری می تواند گواهی ترخیص کالا از گمرک دریافت کند.

۶. تحویل محصول به شرکت حمل و نقل:

پس از انجام مراحل فوق جهت صادرات پسته و دریافت مدارک لازم، بارنامه محصول مورد نظر تهیه می شود. شرکت های صادراتی باید از قبل با یک شرکت باربری قرارداد ببندند و پس از ترخیص از گمرک محصول را به آنها تحویل دهند.

 

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات فریت بار و ارسال بار به خارج از کشور است که می توانید تمام مراحل فریت بار از بسته بندی گرفته تا حمل بار به فرودگاه یا بندر و انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم برای فریت بار را به این شرکت بسپارید و خیالتان از بابت انجام تمام کارهای مربوط به ارسال بار و ترخیص کالا راحت باشد .

 

 فریت بار پسته:

 

 فریت بار پسته

با کمک شرکت جهان کالا کارگو شما به راحتی میتوانید بار صادراتی خود را به صورت فریت بار به هر کشوری ارسال کنید. در واقع فریت بار پسته یکی از راحت ترین روش های صادرات پسته به کشور مقصد و وارد کننده است. با تماس با کارشناسان شرکت جهان کالا کارگو میتوانید با مشاوره رایگان درباره فریت بار پسته برای صادرات دریافت کنید.

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو یکی از بهترین شرکت های صادرات کالا به کشور های مختلف است. در این مقاله درباره نحوه صادرات پسته به اروپا توضیح دادیم. اگر قصد صادرات پسته به اروپا را دارید میتوانید به راحتی با کمک شرکت جهان کالا کارگو صادرات خود را شروع کنید و به آنچه میخواهید دست پیدا کنید.

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

شرکت جهان کالا کارگو

 

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود

• جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید

• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور

• جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید

• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا

• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا

• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور

• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری

• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات پسته به اروپا، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =