چگونگی صادرات جوراب به روسیه با جهان کالا کارگو

صادرات جوراب به روسیه با جهان کالا کارگو

صادرات جوراب به روسیه ، بسیاری از کشورها به طور حرفه ای جوراب صادر می کنند. ۴ کشوری که بیشترین صادرات جوراب زنانه را از ایران دارند عبارتند از عراق، افغانستان، ترکمنستان و آذربایجان. مردان و بردگان کارگر در یونان و مصر باستان جوراب بلند می پوشیدند و زنان رومی در خانه جوراب کوتاه می پوشیدند. صنعت جوراب بافی طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود.
جوراب ساق بلند، جوراب شلواری، جوراب شیشه ای، جوراب زنانه، شلوار کش دار، جوراب ورزشی و غیره. از جمله محصولات این صنعت هستند. از سوی دیگر جوراب های زنانه با ۸ درصد رشد بیشتر در این بخش غالب است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات جوراب به روسیه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

صادرات جوراب به روسیه و کشور های خارجی:

صادرات جوراب به روسیه و کشور های خارجی

آمریکا، چین، ترکیه و کشورهای اتحادیه اروپا هم بزرگترین تولیدکنندگان و هم بزرگترین مصرف کنندگان هستند. نیمی از جوراب های تولید شده در جهان در آمریکای شمالی و اروپا مصرف می شود. ترکیه بیش از ۴۵ درصد از این بازار را در اختیار دارد و ۳۵ درصد آن متعلق به چین است.

به دلیل قیمت مقرون به صرفه در عرضه جوراب نخی، چین ۷۹ درصد بازار اروپا را تامین می کند و به عنوان قدرت این بازار محسوب می شود. کره جنوبی، هندوراس، پاکستان و مکزیک از دیگر تولیدکنندگان مهم جوراب در تجارت جهانی هستند. پاکستان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جوراب نخی و بزرگترین صادرکننده این گونه جوراب ها به آمریکا است.

تولید جوراب در ایران:

با توجه به تنوع محصولات موجود در ایران، بخش تولید به دسته های مختلفی تقسیم می شود. البته امروز در مورد دسته بندی های تولید جوراب صحبتی نخواهیم کرد. یک تولید کننده خوب زمانی می تواند کسب و کار خود را توسعه دهد که تولید خود را افزایش دهد، پول خوبی به دست آورد و فروش خوبی داشته باشد.
برای اینکه یک کارآفرین موفق باشیم باید به جای تولید محصولات به فروش و صادرات فکر کنیم تا روز به روز تولید خود را افزایش دهیم و به همین ترتیب به کار خود ادامه دهیم و درآمد بسیار خوبی از بازار کسب کنیم.

وضعیت فروش جوراب داخلی:

در حوزه فروش داخلی، ایران به دلیل استفاده زیاد از جوراب یکی از بزرگترین مصرف کنندگان خاورمیانه است. اگر افراد فعال در این زمینه تبلیغات و برندسازی خوبی برای این محصول انجام دهند، سهم قابل توجهی از بازار داخلی را به خود اختصاص داده و فروش بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد.

صادرات جوراب از ایران:

صادرات جوراب موضوع داغی است و یکی از زمینه هایی است که افراد فعال می توانند درآمد خوبی کسب کنند. در خصوص کشورهای هدف صادرات جوراب از ایران، روسیه، عراق، افغانستان، ترکمنستان و آذربایجان از جمله کشورهایی هستند که بیشترین خرید را از ایران انجام می دهند، اما باید به این امر بسنده نکرد و فقط با این کشورها برخورد کرد.

بازار جهانی جوراب:

کشورهایی مانند اتحادیه اروپا، آمریکا، چین و ترکیه از بزرگترین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان جوراب هستند که سهم قابل توجهی در بازار جهانی دارند. تقریباً ۴۵ درصد از بازار جهانی جوراب متعلق به ترکیه و ۳۵ درصد متعلق به چین است. پس چگونه این دو کشور با فروش و صادرات محصولات خود، سهم زیادی از بازار جهانی را به خود اختصاص دادند؟

به نظر شما مهمترین دلایل برتری چین و ترکیه که به چنین ارقام فروش چشمگیری دست یافته اند در صادرات جوراب چیست؟

یکی از مهمترین دلایل برتری آنها در بازار جهانی جوراب، ویژگی صادراتی آنهاست. یعنی دارای ویژگی هایی هستند که در بحث جوراب برای مشتریان مهم است و با توجه به مزیت هایی که در محصولات خود ایجاد کرده اند موفق شده اند سهم قابل توجهی از بازار به دست آورند.

شاخص های صادرات جوراب چیست؟

شاخص های صادرات جوراب چیست

از جمله شاخص های صادرات جوراب می توان به قیمت، کیفیت، گستردگی طیف محصولات و زیبایی تنوع محصول تولیدی اشاره کرد. اگر بتوان هر کدام از اینها را در داخل ایران انجام داد و تولیدکنندگان بتوانند این شاخص ها را در سطح کسب و کار خود ایجاد کنند و فرآیندهای تجاری خود را بر اساس این شاخص ها پیش ببرند، ایران نیز به جایی می رسد که یکی از بزرگترین صادرکنندگان جوراب باشد.

سهم ایران در بازار جهانی جوراب

در گذشته به غیر از ایران، عراق، افغانستان، ترکمنستان و آذربایجان به کشورهایی مانند اسپانیا و نروژ نیز جوراب صادر کرده است. متاسفانه صادرات به این کشورها به دلیل تحریم ها و مشکلات حواله های بانکی ادامه پیدا نکرد و متوقف شد. با برندسازی هایی که در حال حاضر انجام می شود و در حال انجام است، ایران می تواند به آن مرحله بازگردد و جوراب های تولیدی خود را به همه فعالان اقتصادی این حوزه معرفی کند.

 

 

رشته جوراب یکی از رشته هایی است که تولیدکنندگان می توانند سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و خارجی به دست آورند. اما کسب سهم بازار بالا تنها زمانی اتفاق می افتد که مشتریان بیشتری جذب شوند. جذب مشتری اتفاق نمی افتد مگر اینکه برند خود را روز به روز توسعه دهید و تبلیغات خود را پخش کنید تا مشتریان داخل و خارج از ایران بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند، محصولات شما را ببینند و کیفیت کار شما را ببینند و با شما تماس خواهند گرفت و محصول را از ما مطالبه خواهند کرد. سود و ارز خوبی به ارمغان بیاورد.

بیشتر خوانید :  خدمات فریت بار  

شرکت جهان کالا کارگو:

شرکت جهان کالا کارگو

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات جوراب به روسیه ، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =