خدمات صادرات دنبلان به فرانسه را به جهان کالا بسپارید:

صادرات دنبلان به فرانسه با جهان کالا کارگو

امروزه بسیاری از تجار و بازرگانان کالاهای خاصی را برای صادرات به فرانسه انتخاب می کنند. این اجناس باید از نظر کیفیت عالی و منحصر به فرد باشند زیرا کیفیت برای کشورهای اروپایی بسیار مهم است و باید این را نیز در نظر داشته باشید. صادرات فرش به فرانسه بسیار رایج است و فرانسه تقاضای زیادی برای این محصول دارد.

کالاهایی که ایران به فرانسه صادر می کند را باید خوب بشناسید تا بتوانید بهترین نمونه های آن را به این کشور صادر کنید. در واقع بهتر است بدانید که برای هر محصول هنگام صادرات به فرانسه مراحل خاصی را باید رعایت کنید. صادرات دنبلان به فرانسه  نیز باید از هفت خوان رستم بگذرد.

شرکت های بازرگانی می توانند لیستی از کالاهای صادراتی ایران به فرانسه را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید انواع کالاهای مناسب را برای صادرات به آن کشور تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتری در زمینه صادرات به خارج از کشور  و   فریت بار  بخوانید و برخی از مهم ترین صادرات ایران به فرانسه در زیر آورده شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات دنبلان به فرانسه می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

لیست کالاهای صادراتی به فرانسه:

لیست کالاهای صادراتی به فرانسه

به عنوان یک تاجر، باید دانش خوبی از نیازهای هر کشور اروپایی داشته باشید. در این صورت می توانید بهترین کالا را برای صادرات به آن کشور انتخاب کنید. هر یک از کشورهای اروپایی یا … در صورت نیاز به کالاهای خاصی بدون شک سود خوبی خواهید داشت اگر به عنوان یک تاجر بتوانید آن کالا را از ایران برای آنها ارسال کنید.

برای صادرات به فرانسه باید از کالاهای مورد نیاز این کشور و کالاهایی که فرانسه به عنوان کالای ایرانی برای آنها ارزش قائل است، اطلاعات کافی داشته باشید. در این صورت می توانید بهترین کالاهای صادراتی را انتخاب کرده و به این کشور ارسال کنید. در اینجا برخی از مهم ترین محصولاتی که باید با آنها بیشتر آشنا شوید آورده شده است:

• زعفران نیز مانند خرما یکی از اصلی ترین و مهم ترین محصولاتی است که می توانید برای صادرات و ارسال به فرانسه انتخاب کنید. شما باید این محصول را به گونه ای حرفه ای بسته بندی کنید که مشتری پسند باشد. در واقع باید بدانید که زعفران یکی از بهترین کالاهای ایرانی است که توسط بسیاری از کشورهای دنیا وارد می شود. صادرات این محصول بازده خوبی دارد و می توانید در بسته بندی ها و حجم های مختلف به این کشور ارسال کنید.

• صادرات فرش به فرانسه یکی دیگر از محصولات پرطرفدار در این کشور است. در واقع باید بدانید که فرانسوی ها علاقه زیادی به کالاهای ایرانی دارند و به همین دلیل تقاضای صادرات این کالاهای ایرانی را دارند. شما به عنوان یک تاجر می توانید هر نوع فرش ایرانی را به این کشور ارسال کنید، باید طرح ها و رنگ ها را انتخاب کنید تا مشتری پسند باشد. سود فروش و صادرات این محصول به فرانسه بسیار بالاست و می توانید از صادرات این محصول سود خوبی کسب کنید.
• محصولات چدنی از دیگر کالاهای صادراتی است که می توانید در مقادیر مختلف به فرانسه ارسال کنید.
• انواع کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف
• پلی اتیلن و آنتی سرم
• پسته یکی دیگر از محصولات معروف ایرانی است که فرانسه آن را به مقدار زیاد وارد می کند. برای صادرات این محصول باید به کیفیت و بسته بندی آن توجه زیادی کرد. مشتری پسندی برای صادرات همیشه باید به عنوان یک سود خوب در نظر گرفته شود.
• کره کاکائو و انواع روغن های گیاهی و حیوانی
• انگور بیدانه از دیگر محصولات صادراتی است که می توانید به صورت تازه یا کشمش به فرانسه ارسال کنید.
• میگو یکی از محصولات دریایی منحصر به فرد ایران است که می توانید آن را برای صادرات به فرانسه انتخاب کنید.
• نیشکر
• برنج و تخمه ایرانی، انواع بذر برای کشاورزی
•  دنبلان

نکات مهم در مورد صادرات دنبلان به فرانسه:

نکات مهم در مورد صادرات دنبلان به فرانسه

برای صادرات محصولات ایرانی به فرانسه باید به نکات زیر توجه کرد:
• کالاهای فاسد شدنی مانند مواد غذایی باید با سریع ترین وسایل مانند هوا به فرانسه منتقل شوند.
• کیفیت کالاهای صادراتی به فرانسه باید درجه یک و در سطح بسیار بالایی باشد.
• بسته بندی کالاهای صادراتی به فرانسه باید به گونه ای باشد که آسیبی به آن وارد نشود و ظاهر بسته بندی محصولات نیز ظریف باشد.
• برای صادرات به فرانسه باید کالاهایی را صادر کرد که دارای مجوز و تاییدیه لازم برای صادرات هستند.

چه روش های حمل و نقلی برای ارسال کالا از ایران به فرانسه وجود دارد؟

صادرات به فرانسه از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است. در زیر با جزئیات این روش ها به طور کامل آشنا خواهید شد.

• زمینی: ارسال کالا از ایران به فرانسه از طریق زمینی

برای صادرات به فرانسه، جاده بهترین روش برای تجار با وزن و حجم بالا و چنین محدودیت زمانی برای حمل و نقل است. گرانتر از مدل دریایی است، اما زمان حمل و نقل کوتاهتر است.

مدت زمان ارسال کالا از ایران به فرانسه از طریق زمینی چقدر است؟

صادرات و ارسال بار  زمینی کالاو محموله به فرانسه به طور متوسط ۱۵ تا ۲۰ روز طول می کشد. البته این مدت به دلیل عواملی مانند تردد در مرز و در فصول مختلف گاه می تواند طولانی تر شود.

• از طریق دریا: ارسال کالا از ایران به فرانسه از طریق دریا

حمل کالا از ایران به فرانسه از طریق دریا یک نوع صادرات مقرون به صرفه به ویژه برای بارهای کانتینری است. این روش حمل و نقل برای افرادی مناسب است که به قیمت اهمیت می دهند، اما این فرآیند زمان بر است.

مدت زمان ارسال کالا از ایران به فرانسه از طریق دریا چقدر است؟

مدت زمان ارسال کالا از ایران به فرانسه از طریق دریا چقدر است

فرآیند ارسال بار دریایی از ایران به فرانسه حدود یک ماه طول می کشد.

ارسال کالا در کانتینر کامل یا بار کوچک از ایران به فرانسه

در روش کانتینری از کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ برحسب اندازه بار استفاده می شود. روش کانتینر خود به دو دسته تقسیم می شود: محموله کوچک و کانتینر کامل. اگر حجم بار شما کمتر از یک کانتینر باشد به روش بار کوچک و اگر در سایز کانتینر باشد به روش فول کانتینر حمل می شود. سرعت روش بار کوچک کمتر از کانتینر کامل است زیرا در این روش باید منتظر تکمیل ظرفیت کانتینر توسط محموله های دیگر باشید.

• هوا: ارسال کالا از ایران به فرانسه به صورت هوایی

ارسال بار از طریق هوایی این مزیت را برای تجار ایرانی دارد که سریع است و کمتر از یک هفته زمان می برد.

فرودگاه های معروف فرانسه:

فرودگاه های معروف فرانسه

محصولات ایرانی قابل حمل به فرودگاه های پاریس، بوردو و شارل دوگل در نیس فرانسه می باشد. در میان این فرودگاه ها، شارل دوگل پاریس معروف ترین فرودگاه فرانسه است و نزد ایرفرانس از شهرت بالایی برخوردار است.

شرکت جهان کالا کارگو:

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می ‌باشد . این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می ‌باشد.

از جمله ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو عبارتند از:

شرکت جهان کالا کارگو

• حمل و نقل و اضافه بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
• امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
• حمل و نقل و اضافه اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر آلمانیی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
• حمل و نقل و اضافه بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای آلمانیی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
• مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
• انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
• تعیین شرایط حمل و نقل و اضافه بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و هزینه های مربوط به صادرات دنبلان به فرانسه، همین حالا با کارشناسان مجرب شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و به روزی را در این زمینه دریافت کنید:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =