فریت بار میوه | برترین شرکت برای کارگو میوه

فریت بار میوه جهان کالا کارگو

حمل و نقل بین المللی کالا و فریت بار، شامل چندین فرآیند کاملاً تثبیت شده است، اما وقتی صحبت از حمل و نقل بین المللی مواد غذایی تازه مانند میوه می شود، نیاز به رعایت یک سری استانداردهای دقیق وجود دارد که حفظ کیفیت و ایمنی محصولات را تضمین کند.

به همین دلیل است که توصیه می شود برای فریت بار میوه، حتما به یک شرکت معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا تمام اقدامات لازم و ضروری هم در بسته بندی میوه و هم در ارسال میوه به خارج از کشور را به بهترین شکل ممکن رعایت کنند.

برای اینکه اطلاعات دقیق تری در رابطه با فریت بار میوه کسب کنید و با برترین شرکت برای کارگو میوه آشنا شوید، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

فریت بار میوه چیست؟

با افزایش جمعیت جهان، نیاز به مواد غذایی تازه مثل میوه و سبزیجات در همه کشورها به طور طبیعی افزایش می یابد. در بسیاری از موارد، ممکن است فرآیند تولید میوه ها و سبزیجات تازه در برخی از کشورها وجود نداشته باشد و به دلیل عدم دسترسی داخلی به برخی اقلام، نیاز به ارسال میوه از کشورهای دیگر وجود داشته باشد.

به عنوان مثال، در بریتانیا، بیش از نیمی از سبزیجاتی که در آنجا مصرف می شود، وارداتی است، در حالی که ۹۵ درصد از میوه هایی که به سواحل آنها می رسد نیز از شرکت های بین المللی آورده می شود.

در این شرایط فریت بار میوه، شرایط بسیار مناسبی را، هم برای صادرکنندگان و هم واردکنندگان فراهم می کنند تا بتوانند در هر فصل از سال، بهترین و با کیفیت ترین میوه ها و سبزیجات را در شرایطی کاملا استاندارد و با حفظ کیفیت محصولات، به کشورهای دیگر ارسال نمایند.

بنابراین اگر به دنبال حمل میوه و سبزیجات هستید، لازم است که بسیاری از جنبه‌ های حمل و نقل میوه و سبزیجات تازه را برنامه‌ ریزی کنید تا اطمینان حاصل کنید که محموله شما پس از رسیدن تازه باقی می ‌ماند و قابل مصرف است.

با توجه به گستردگی کشورها در سراسر کشور و فاصله بسیار زیادی که بین کشورهای مختلف در قاره های مختلف وجود دارد، لازم است از روش های حمل و نقل ایمن و سریع برای کارگو میوه و سبزیجات استفاده کرد تا کشورهای وارد کننده بتوانند در بهترین زمان ممکن، نیازهای مصرف کنندگان را برآورده کرده و صادرکنندگان نیز در این تجارت به سود مورد انتظار خود برسند.

این بدان معناست که یخچال مناسب برای تازه نگه داشتن میوه ها و سبزیجات برای فریت بار میوه وجود داشته باشد. علاوه بر این، بسته بندی مناسب و اطمینان از در نظر گرفتن تمام نکات ایمنی مربوط به حمل و نقل، همراه با رعایت صحیح مقررات لازم از مواردی است که نمی توان در این زمینه نادیده گرفت.

شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی و فریت بار و کارگو به کشور های مختلف مثل فریت بار به کانادا فعال هستند، معمولا دارای فناوری پیشرفته ای هستند که به آنها این امکان را می دهد تا شرایط کارگو میوه را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده و این فرآیند را برای صادرکنندگان میوه راحت تر کنند.

فریت بار میوه چیست

۷ اقدام ضروری برای فریت بار میوه که باید انجام دهید!

اگر قصد ارسال میوه به خارج از کشور را دارید و می خواهید از خدمات فریت بار میوه استفاده کنید لازم است با اقدامات ضروری برای اینکار بیشتر آشنا شوید:

۱- ابتدا لیستی از میوه هایی که برای ارسال به کشور مقصد مجاز هستند را تهیه کنید. برای این منظور بهترین پیشنهاد این است که پایگاه اطلاعاتی وب سایت بخش کشاورزی کشور خاص خود را به صورت آنلاین بررسی کنید.

۲- توافقات خود را به صورت کتبی بنویسید. توافق نامه ها و قراردادهای مکتوب به خوبی از کسب و کار شما محافظت می کند و به خریداران نیز احساس اعتماد و حرفه ای بودن می دهد. این قراردادها می توانند در صورتی که تامین کننده یا خریدار توافق را نقض کنند، مبنای رسیدگی قانونی را تشکیل دهند.

۳-  هنگام مذاکره با خریداران احتمالی، باید شرایط خرید آنها را (در صورت ارائه) به دقت مطالعه کنید. به عنوان یک تامین کننده، زمانی که درک درستی از قرارداد و پیامدهای آن ندارید یا ناخواسته قراردادی را منعقد می کنید، در معرض خطر هستید.

شما باید به شرکتی که با آن سر و کار دارید اطمینان داشته باشید و تعهدی که دارید را درک کنید. بنابراین قراردادی را که نامشخص یا ناقص است با امضا، تأیید یا به شکل شفاهی موافقت نکنید.

۴- بهترین گزینه های حمل و نقل و کارگو میوه را انتخاب کنید. برای میوه ها و سبزیجات فرآوری شده، حمل و نقل از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا محصولات را در شرایط مناسب نگه می دارد.

به طور کلی، بیش از ۹۰ درصد میوه ها و سبزیجات فرآوری شده از کشورهای در حال توسعه از طریق حمل و نقل دریایی به کشورهای اروپایی وارد می شوند و در مواردی، با حجم کمتر اما قیمت بالا، از حمل و نقل هوایی نیز استفاده می شود.

۵- اگر مقدار کالا کمتر از بار کانتینر (LCL) باشد، می توانید از سرویس گروپاژ که توسط بسیاری از شرکت ها ارائه می شود استفاده کنید برای کارگو میوه استفاده کنید و اگر تجربه صادرات کمی دارید، ارائه قیمت فقط بر اساس ExWorks یا FOB ایمن تر است.

 

۶- از بسته بندی ایمن و مقرون به صرفه میوه ها و سبزیجات برای کارگو میوه، اطمینان حاصل کنید. بسته بندی صادراتی بهینه، یکی از جنبه های اساسی در تجارت میوه و سبزیجات تازه است.

در واقع، بسته بندی مورد استفاده برای میوه و سبزیجات باید از ویژگی های کیفی محصول و ظاهر، حس و بوی آن محافظت کند، محصول را از آلودگی های باکتریولوژیکی و سایر آلودگی ها (از جمله آلودگی ناشی از خود مواد بسته بندی) محافظت کند، محصول را در برابر از دست دادن رطوبت، کم آبی و در صورت لزوم، نشت محافظت کند و هیچ گونه بو، طعم، رنگ یا سایر خصوصیات خارجی را به محصول منتقل نکند.

۷- پس از اتمام بسته بندی و برچسب زدن، باید لیست بسته بندی را تهیه کنید. لیست بسته بندی یک سند ضروری است که برای رویه های گمرکی مورد نیاز است که توسط حامل ها، حمل کنندگان بار، انبارها و مشتریان استفاده خواهد شد.

یک لیست بسته بندی مشخصاتی مانند علائم، اعداد، وزن ناخالص بر حسب کیلوگرم، وزن خالص به کیلوگرم، ابعاد بر حسب سانتی متر، حجم و توضیحات محتوا را برای هر بسته بیان می کند.

این لیست همچنین تعداد کل بسته ها و وزن ناخالص و حجم کل را نشان می دهد و با توجه به محصول، برخی علائم بین المللی پذیرفته شده در قسمت بیرونی بسته بندی نیز قرار می گیرد.

اقدام ضروری برای فریت بار میوه

آیا از خدمات شرکت جهان کالا کارگو در فریت بار میوه خبر داری؟

برای اینکه تمام مراحل و جزئیات مربوط به فریت بار میوه به درستی و مطابق با قوانین بین المللی و همچنین قوانین کشور واردکننده انجام شود، لازم است که با یک شرکت متخصص و حرفه ای در زمینه فریت بار و کارگو همکاری داشته باشید و از تجربه و تخصص کارشناسان این شرکت ها، برای پیش برد هرچه بهتر اهداف خود در زمینه فریت بار میوه بهره مند شوید.

برای این منظور، بهترین پیشنهاد این است که با شرکت جهان کالا کارگو همکاری کنید و مطمئن باشید که تمام مراحل فریت بار میوه با رعایت دقیق ترین جزئیات و با استفاده از بهترین و مناسب ترین بسته بندی و در شرایطی کاملا ایمن و قانونی به کشور مقصد شما، انجام خواهد شد.
برای ارتباط با شرکت جهان کالا کارگو و کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با فریت بار میوه یا کارگو میوه می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

شماره تماس شرکت جهان کالا کارگو:

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

آدرس شرکت جهان کالا کارگو:

فرودگاه امام خمینی(ره)، ترمینال بار، جنب حوزه ۲ تجاری، پ ۴۱

۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 دیدگاه در “فریت بار میوه | برترین شرکت برای کارگو میوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =