بهترین شرکت کارگو فرودگاه امام در تهران: جهان کالا کارگو

کارگو فرودگاه امام

اگر قصد دارید از خدمات کارگو بهره مند شوید و تمایل دارید با بهترین شرکت کارگو فرودگاه امام در تهران آشنا شوید ، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید .

واردات و صادرات کالا یکی از محورهای اصلی برای بسیاری از مشاغل بزرگ و کوچک است و حمل و نقل بین المللی فرصت های تجاری قوی را برای این منظور فراهم می کند . به همین منظور اگر از خدمات شرکتهایی که در زمینه باربری بین المللی و کارگو فعالیت دارند ، بهره مند شوید ، خیالتان از بابت تمام مراحلی که برای ارسال بارهای تجاری به خارج از کشور باید انجام شود راحت خواهد بود .

شرکت ها و کارگزارانی که در زمینه کارگو و فریت بار فعالیت دارند ، با کمک به حمل و نقل محصولات یا مواد خام از یک کشور به کشور دیگر ، نقش بسیار مهمی در اقتصاد دارند . در واقع یک شرکت کارگو ، محموله های ورودی و خروجی را برای صنایع حمل و نقل مانند خطوط هوایی ، کشتیرانی و شرکت های راه آهن هماهنگ و تسهیل می کند .

شرکت جهان کالا کارگو : کارگو فرودگاه امام

اصطلاح کارگو (cargo) به طور کلی برای کالاهایی که با کشتی یا هواپیما باری حمل می شوند و ماهیت تجاری دارند ، استفاده می شود . این روش ارسال بار معمولا توسط تجار مورد استفاده قرار می گیرد و بار و کالاها با هواپیماها یا کشتی های مخصوص و غول پیکر حمل خواهند شد .

شرکت جهان کالا کارگو یکی از شرکت های معتبر و با تجربه در زمینه کارگو در تهران است که می توانید همکاری خیلی خوبی را در زمینه کارگو یا فریت بار با آن تجربه کنید .

خدمات شرکت جهان کالا کارگو در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء ، بارنامه و ارسال بار هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا ، تا ترخیص بار در گمرکات و تحویل در مقصد می‌باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی نیز می‌باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارگو از تهران می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

شرکت جهان کالا کارگو

 شرکت کارگو :

یک شرکت کارگو یا کارگزاران بار و باربری ، حمل و نقل کالا را از طریق خطوط هوایی ، کشتیرانی ، قطار و پایانه ها و اسکله ها آسان  می کنند . نمایندگان این شرکت ها اطمینان حاصل می کنند که محموله ها به موقع تحویل گرفته شده و تحویل داده می شوند ، کارهای اداری تکمیل شده و هزینه ها دریافت می شود و برای محموله های بین المللی ، فرم های گمرکی و تعرفه را تهیه و تأیید می کنند .

برخی از وظایف دیگر شرکت کارگو عبارتند از :

 • تعیین روش ها و مسیرهای حمل و نقل از محل تحویل تا مقصد نهایی
 • به مشتریان در مورد گزینه های حمل و نقل و پرداخت مشاوره می دهند
 • جزئیات حمل و نقل و تدارکات را با شرکت های حمل و نقل و باربری هماهنگ می کنند
 • برآورد ، مذاکره و تعیین نرخ پستی ، هزینه حمل و نقل و سایر هزینه ها را بر عهده دارند
 • مشتریان را از محموله ها ، وضعیت در مسیر و زمان تحویل مطلع می کنند
 • بارنامه ، فاکتورها و سایر اسناد حمل و نقل مورد نیاز را تهیه می کنند
 • ثبت اطلاعاتی مانند مقدار محموله ، وزن ، ابعاد ، زمان ارسال و غیره را انجام می دهند
 • در صورت لزوم محموله های گم شده را ردیابی می کنند
 • خدمات مربوط به تجارت مانند فراهم کردن اسناد ، مدارک بانکی ، بیمه بار و مدیریت موجودی را ارائه می دهند

وظایف شرکت کارگو

به طور کلی ، یک شرکت کارگو می تواند ارسال محموله‌ ها را برای چندین مشتری به طور همزمان مدیریت ‌کند . آنها اغلب محموله و بار مشتریان خود را بر اساس مقصد ترتیب می دهند و بسیاری از محموله ها را به طور همزمان ارسال می کنند .

نگهداری دقیق سوابق برای ردیابی ، به ‌روزر سانی‌ های محموله ، موجودی‌ ها ، سوابق مشتری و پرداخت و سایر اطلاعات از جمله وظایف مهم و ضروری برای کارگزاران و کارشناسان شرکت کارگو است که نمایندگان از برنامه های کامپیوتری برای ذخیره سوابق ،  ردیابی موجودی و ارتباط با مشتریان استفاده می کنند .

کارکنان شرکت کارگو معمولا با مشتریان ، شرکت های لجستیک و سایرین در صنعت حمل و نقل تعامل دارند و معمولا خیلی سریع به روز رسانی های حمل و نقل ، قیمت ها و سایر اطلاعات را در صورت درخواست به مشتریان خود  ارائه می دهند . در واقع کارگزاران بار و باربری باید مطمئن شوند که محموله به موقع به مقصد می رسد یا تحویل می شود و باید بتوانند ارسال محموله ها را برای اطمینان از تحویل سریع برنامه ریزی کنند .

به طور کلی ، شرکت کارگو ، به عنوان یک واسطه بین مشتریان حمل و نقل و خدمات حمل و نقلی هستند که محموله را جابجا می کنند و کمک می کنند تا تمام مراحل قانونی در جهت اخذ مجوز و تشریفات گمرکی مطابق با قوانین و مقررات بین المللی انجام شود و یا به عبارت بهتر ، تدارکات مورد نیاز برای حمل و نقل کالا در سطح بین المللی را انجام می دهند .

از انجایی که دانش و تخصص در هنگام واردات یا صادرات محصولات بسیار مهم است و این کار از طریق فرآیند ترخیص کالا از گمرک انجام می شود . باربری ها یا شرکت های کارگو به روز ترین اطلاعات را در مورد مقررات گمرکی دارند . علاوه بر این ، آنها می توانند اسناد ، پرداخت تعرفه ها و رسیدگی به مالیات را انجام دهند و نیاز و خواسته مشتریان در این زمینه را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشند .

 

باربری ها یا شرکت های کارگو

از دیگر ویژگی های شرکت جهان کالا کارگو در زمینه کارگو و حمل بار بین المللی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حمل و نقل و فریت بار در جهان کالا با بهترین بسته بندی برای جلو گیری از صدمات احتمالی انجام می شود
 • جهان کالا کارگو در جهت مشتری مداری تا حد ممکن از هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بوده کاسته است و هزینه ارسال بار منصفانه ای را اخذ مینماید
 • امکان پیگیری آنلاین وضعیت بار و محموله بعد از ارسال بار به خارج از کشور
 • جهان کالا کارگو طرف قرارداد با بیمه های مربوط به باربری میباشد از همین رو میتوانید با آرامش خاطر بار خود را به این شرکت بسپارید
 • حمل و نقل و فریت اثاثیه منزل و شخصی و مبلمان و لوازم منزل از طریق دریائی توسط کانتینر و کشتی از مرز خروجی بندرعباس به کلیه بنادر اروپایی ، آسیایی ، آفریقا ، استرالیا ، آمریکا و کانادا
 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم برای حمل بار به خارج از کشور
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • تعیین شرایط حمل و نقل و فریت بار بصورت هوایی و دریایی اعلام نرخ کتبی خدمات

بیشتر بخوانید : فریت بار فرودگاه امام 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارگو از تهران می توانید با شماره تلفن های شرکت جهان کالا کارگو تماس بگیرید و مشاوره خوبی در این زمینه دریافت نمایید :

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۰

۰۲۱۶۶۵۷۱۱۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۳۱

۰۲۱۴۴۶۶۶۹۲۴ 

۰۲۱۵۱۰۰۵۲۴۸

۰۹۱۲۵۷۵۴۰۹۵

 

آدرس : فرودگاه امام خمینی ، ترمینال بار ، جنب حوزه ۲ تجاری ، پلاک ۴۱

  

خلاصه مطلب

کارگو یکی از روش های ارسال بارهای تجاری با هواپیما یا کشتی های باری مخصوص است که اگر این خدمات را با همکاری شرکت کارگو در تهران انجام دهید ، تمام مراحل قانونی و مهم که باید برای اخذ مجوز و تشریفات گمرکی انجام شود ، کاملا دقیق و درست توسط کارشناسان و کارگزاران این شرکت انجام خواهد شد .

شرکت جهان کالا کارگو ، یکی از بهترین شرکت های کارگو در تهران است که می توانید در زمینه ارسال بارهای تجاری به خارج از کشور ، همکاری خیلی خوبی با این شرکت داشته باشید .

 

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =